Gdzie oglądać mecz Villarreal – Sevilla? Czy będzie transmisja w TV? Na te pytania odpowiadamy niżej. Już dzisiaj Żółta Łódź Podwodna podejmie u siebie Sevillę w ramach 35 kolejki La Ligi. Gospodarze są faworytami, ale ostatnio nie pokazali się najlepiej. Jak im pójdzie tym razem i czy Villarreal zdobędzie ważny komplet punktów?
baner na villarreal - superbet
fot. superbet

Villarreal – Sevilla, gdzie oglądać

Już dzisiaj o godzinie 16:15 rozpocznie się spotkanie Villarreal – Sevilla, czyli starcie dwóch ekip, które walczyć będą tutaj o bardzo ważne dla nich trzy punkty. Żółta Łódź Podwodna na koniec sezonu chce jeszcze polepszyć swoją sytuację w tabeli, a goście z kolei walczą o wicemistrzostwo kraju, które dalej jest w ich zasięgu. Na pewno bezpośrednie starcie między tymi ekipami jest bardzo ciekawe, więc sprawdź, gdzie oglądać mecz Villarreal – Sevilla!

Villarreal – Sevilla, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Villarreal – Sevilla będzie puszczona w Canal+ Sport 2. Komentarz będzie w języku polskim, a samo starcie rozpocznie się o godzinie 16:15. Jeżeli nie masz Elevenu, to sprawdź, jak działa Superbet TV, bo u tego bukmachera można oglądać spotkania La Ligi całkowicie za darmo. O szczegółach więcej przeczytasz niżej, gdzie właśnie o tym piszemy!

Villarreal – Sevilla, transmisja na żywo za darmo

Dzięki naszej współpracy z Superbet możesz oglądać mecz Villarreal – Sevilla za darmo u tego bukmachera. Warunki, jakie musisz spełnić, żeby tak się stało, są akurat bardzo proste i wszystko tłumaczymy w specjalnej instrukcji:

  1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/superbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Villarreal – Sevilla
Jak więc widzisz, cały proces jest bardzo prosty. Za samą rejestrację w Superbet otrzymasz m.in. specjalny bonus powitalny, więc wygląda to interesująco dla nowych graczy. Przy okazji sprawdź także, gdzie oglądać La Ligę i obserwuj, jak idzie pozostałym drużynom z hiszpańskiej ligi!

Villarreal – Sevilla, transmisja online

Transmisja online z meczu Villarreal – Sevilla będzie dostępna w Superbet TV na stronie tego bukmachera, a także w aplikacji na smartfony. Nie trzeba więc spełniać jakiś wysokich wymagań, bo trzeba mieć telefon z Androidem lub iOS i podłączenie do internetu. Zasady są więc bardzo proste, a dzięki szerokiej dostępności każdy może obejrzeć to starcie.

Villarreal – Sevilla, szanse na zwycięstwo

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Villarreal – Sevilla, to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś jeszcze zobaczył, jakie kursy na tę rywalizację wystawili bukmacherzy. Oferta od polskich operatorów również jest dość interesująca:
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 18 maja 2022 16:13.
Zdjęcie: pressfocus
O której godzinie rozpocznie się mecz Villarreal - Sevilla?

Mecz ten został zaplanowany na godzinę 16:15.

Gdzie można obejrzeć spotkanie Villarreal - Sevilla?

To spotkanie zostanie pokazane m.in. w Superbet TV.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze