W tę niedziele odbędzie się również spotkanie Villarreal – Sociedad. Zapewne szukasz informacji na ten temat, więc wszystkie odpowiedzi znajdziesz w poniższym artykule. Faworytami tutaj niewątpliwie są gospodarze, ale czy to się przełoży na ich zwycięstwo? Na pewno warto będzie sprawdzić, jak pójdzie tym ekipom!

baner na villarreal - sociedad
fot. superbet

Villarreal – Real Sociedad, gdzie oglądać

Już dzisiaj w Serie A czeka nas spotkanie Villarreal – Sociedad, które na papierze wygląda na dość interesujące. W końcu Żółta Łódź Podwodna i Real Sociedad dalej mogą awansować na wyższe miejsce w tabeli, więc na pewno to jest ich cel na najbliższe dwie kolejki. Bezpośrednie starcie pomiędzy tymi ekipami będziesz mógł obejrzeć w Superbet, a więcej o tym, jak oglądać to starcie za darmo piszemy niżej!

Villarreal – Sociedad, transmisja na żywo w TV

Transmisja z meczu Villarreal – Sociedad w TV zostanie puszczona m.in. w Eleven Sports. To jednak płatne rozwiązanie, a przecież tę rywalizację będziesz mógł obejrzeć u bukmachera Superbet za pomocą jego aplikacji na telefon lub w przeglądarce. Warto podkreślić, że możesz obraz przerzucić na telewizor i na nim obejrzeć tę rywalizację. To świetne rozwiązanie, któremu warto się bliżej przyjrzeć.

Villarreal – Real Sociedad, transmisja na żywo za darmo

Aby dostać dostęp do Superbet TV musisz się zarejestrować u tego bukmachera, a następnie zalogować na konto i spełnić kilka warunków. Jest to ogólnie dość proste, a z racji tego, że przygotowaliśmy specjalną instrukcję, to nie musisz się o to martwić:

  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/superbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zaloguj się na konto
  4. Przejdź do sekcji TV
  5. Oglądaj mecz Villarreal – Sociedad

W Superbet dostępne są także zakłady, z których możesz skorzystać, a także specjalne bonusy bukmacherskie. Jednym z nich jest np. zakład bez ryzyka, a grając razem z nim możesz zwiększyć emocje z oglądania tego spotkania i jednocześnie nie martwić się o wynik rywalizacji!

Villarreal – Real Sociedad, transmisja online

Transmisja online z meczu Villarreal – Sociedad będzie dostępna w wersji przeglądarkowej Superbet TV, a także w aplikacji na telefony. Pobierasz ją na swoje urządzenie, logujesz się na konto i przechodzisz do sekcji z TV. Nie jest to nic skomplikowanego, a pozwoli Ci to oglądać spotkanie tych drużyn niezależenie od tego, gdzie jesteś. Co więcej, możesz w aplikacji także obstawić to spotkanie, o czym warto pamiętać!

Villarreal – Real Sociedad, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Villarreal, który na papierze jest po prostu silniejszą drużyną i chciałby tutaj powalczyć o komplet punktów. Czy uda mu się zgarnąć trzy oczka?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 00:03.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Villarreal - Sociedad?

Spotkanie Villarrealu z Sociedad będziesz mógł obejrzeć w STS TV!

O której Villarreal zagra z Sociedad?

Villarreal zagra z Sociedad już o godzinie 19:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze