Verona – Udinese: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 20.04.2024

Piłkarz Verony po zdobyciu gola

Gdzie oglądać Verona – Udinese? W sobotę odbędzie się bardzo ważny mecz w kontekście walki o utrzymanie we włoskiej Serie A. Mowa tu o batalii Hellasu Verony z Udinese. Jeśli jesteście zainteresowani obejrzeniem tego meczu na żywo, to w poniższym tekście przeczytacie o dostępności transmisji w TV, jak i streamów online! Zapraszam więc do lektury.

Verona – Udinese na żywo w TV

Rywalizacja Hellasu z Udinese będzie jednym z dwóch sobotnich spotkań na najwyższym poziomie rozgrywkowym we Włoszech. Obydwa kluby znajdują się w dolnej części tabeli, a co za tym idzie, opisywane zawody będą z gatunku tych o 6 punktów, co dodatkowo zachęca do obejrzenia meczu na żywo! Start zmagań został zaplanowany na 20. kwietnia 2024 roku o godzinie 20:45. Dostępna będzie transmisja w TV na żywo. Odnajdziemy ją na Eleven Sports 3, ale nie jest to jedyne rozwiązanie, a o kolejnych i darmowych możliwościach powiem już za momencik!

Verona – Udinese gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Pora powiedzieć zatem o darmowych opcjach, z wykorzystaniem których kibice włoskiej piłki będą mogli obejrzeć mecz Verony z Udinese na żywo i co istotne, za darmo! W przypadku spotkań Serie A, streamy online są regularnie pokazywane chociażby u polskich bukmacherów. Warto zajrzeć chociażby na platformę streamingową najpopularniejszego operatora w Polsce, a więc na STS TV. Tam odnajdziemy stream online z rywalizacji Verona – Udinese za darmo, o czym więcej poniżej:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Verona – Udinese i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”.

Gdzie oglądać Verona – Udinese?

Mam szczerą nadzieję, że w tym artykule znaleźliście informacje na temat tego, gdzie oglądać Verona – Udinese na żywo. Jak to w przypadku włoskiej ekstraklasy zwykle bywa, na polskim rynku mamy kilka opcji. Jedną z nich jest oczywiście transmisja na żywo w TV, którą znajdziemy w Eleven Sports 3. Jeśli zależy Wam natomiast na darmowym streamie online, to gorąco polecam opcję w STS TV, która również jest w 100% legalna i bezpieczna. Ostatecznie wybór pozostawiam już Wam i życzę mnóstwa emocji w sobotni wieczór!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze