Verona – Torino: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 12.05.2024

Darko Lazovic

Gdzie oglądać mecz Verona – Torino? Jednym z niedzielnych meczów w Serie A będzie pojedynek Verony z Torino. Planujesz obejrzenie tego starcia i szukasz dostępnej transmisji? Sprawdź, gdzie ją znaleźć oraz zobacz dostępny stream online.

Verona – Torino, transmisja na żywo w TV

Mecz Verony z Torino obędzie się w niedzielę 12 maja 2024 o godzinie 15:00 na Stadio Marc’Antonio Bentegodi. Zdaniem bukmacherów należy oczekiwać tutaj bardzo wyrównanego i emocjonującego pojedynku. Jedni i drudzy mają jeszcze o co walczyć, dlatego powinni postarać się o komplet oczek. Chcesz prześledzić ten mecz w TV? Jego transmisja dostępna będzie w Eleven Sports 1.

Verona – Torino: transmisja i stream online za darmo

Pojedynek ten możesz prześledzić także u bukmacherów z transmisjami, takich jak STS. U tego operatora każdy aktywny gracz może korzystać z bogatej oferty transmisji. Co trzeba zrobić, by móc oglądać mecze w STS TV?

  1. Zarejestruj się z użyciem linku https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zrób depozyt i zagraj kupon raz na 24h
  4. Oglądaj mecze w STS TV za darmo
  5. Streamy dostępne będą w zakładach live
  6. Życzę miłego oglądania!

Gdzie oglądać Verona – Torino?

Mecz Veorna – Torino obejrzysz w STS. U tego operatora możesz oglądać mecze Serie A oraz wielu innych interesujących rozgrywek z różnych dyscyplin sportu. Warunki korzystania z STS TV są bardzo przystępne, dlatego warto mieć tam konto i oglądać mecze w apce mobilnej. Zachęcam ponadto do skorzystania z zakładu bez ryzyka do 100 PLN dla nowych graczy. Załóż konto z naszym kodem, zagraj pierwszy kupon, a jeśli nie wejdzie, odbierz zwrot na depozyt. Życzę powodzenia!

sts zakład bez ryzyka

Obrazek w tle: fot. Cristiano Mazzi/SPP/SIPA USA/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze