W tę niedziele Verona zagra z Napoli w ramach 29 kolejki Serie A. Zieliński i spółka są mocnymi faworytami, ale czy przekują to w zwycięstwo? Na pewno warto będzie sprawdzić, jak im pójdzie, bo ich dzisiejszy rywal nastawiony jest na ofensywną grę i kreowanie sytuacji. Napoli pomimo tego, że zagra na wyjeździe, to i tak ma więcej szans na zwycięstwo.

verona, napoli, sts
fot. sts

Verona – Napoli, gdzie oglądać

Napoli obecnie jest na trzecim miejscu w tabeli i traci do liderującego Milanu sześć punktów, ale jednocześnie ma jedno spotkanie mniej na koncie, a więc szanse na mistrzostwo kraju dalej są dość spore, o ile Zieliński i spółka będą regularnie punktować.

Verona z kolei obecnie okupuje dziewiąte miejsce w tabeli i dotychczas zebrała 41 punktów. Różnica jest więc dość spora, co też widać np. zestawiając składy tych ekip. Kto tutaj sięgnie po zwycięstwo?

Verona – Napoli, transmisja na żywo w TV

Sporo osób zastanawia się, gdzie oglądać transmisję na żywo z meczu Verona – Napoli. W telewizji będzie ona puszczona w Eleven Sports, a oprócz tego zostanie pokazana także w STS TV. Start przewidziano na godzinę 15:00.

Verona – Napoli, transmisja na żywo za darmo

Transmisja za darmo z meczu Verona – Napoli będzie dostępna w STS TV. Dzięki naszej współpracy z tym bukmacherem możesz obejrzeć starcie tych ekip bez przeszkód. Jak to zrobić? Załóż konto, zagraj dowolny kupon, a następnie przejdź do sekcji TV!

Verona – Napoli, transmisja online

Warto także podkreślić, że transmisja online z tego spotkania będzie puszczona w aplikacji mobilnej od STS, a także w jej wersji przeglądarkowej, a więc masz sporo możliwości, żeby ją obejrzeć. Przy okazji możesz sprawdzić, jakie są nasze typy dnia i grając z nimi zwiększyć swoje emocje z oglądania!

Verona – Napoli, szanse na zwycięstwo

Na papierze zdecydowanie większe szanse na zwycięstwo ma Napoli. Drużyna Zielińskiego to lepszy zespół, ale czy to wykorzysta i wygra to starcie? A może będziemy świadkami kolejnej niespodzianki?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 17 maja 2022 15:54.

Zdjęcie: pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze