W czwartek wracamy na boiska LOTTO Ekstraklasy. Przed nami cztery spotkania w grupie spadkowej, a my zajmiemy się starciem Zagłębia Sosnowiec z Wisłą Kraków. Co typować?

Zagłębie Sosnowiec vs Wisła Kraków – typy i analiza

Spotkanie Zagłębia Sosnowiec z Wisłą Kraków zapowiada się jako pewny overek. Wisła Kraków to drużyna, która do tej pory osiągnęła średnią 3.6 gola w meczach wyjazdowych. Najwyższa w LOTTO Ekstraklasie. Beniaminek z Sosnowca doskonale gra po przerwie zimowej, jeśli zestawimy to z wynikami, które osiągnęła drużyna w rundzie jesiennej.

Oba zespoły rozpoczęły grupę spadkową od overu +3,5 gola. Zagłębie Sosnowiec zremisowało z Miedzią Legnica 2:2, a Wisła Kraków przegrała przed własną publicznością ze swoją imienniczką z Płocka 2:3, mimo tego, że prowadzili już 2:0.

Zagłębie i Wisła to drużyny, które strzelają sporo bramek, jednak mają problemy w defensywie. Biała Gwiazda ma stosunkowo bezpieczną sytuację, dlatego też można zakładać, że kolejny raz na murawie znajdzie się kilku młodych wychowanków.

Faworytem tego spotkania w opinii bukmachera LVBET jest Wisła Kraków. Beniaminek jest aktualnie ostatnią drużyną ligowej tabeli, dlatego też musi zagrać o trzy punkty i moim zdaniem tutaj można poszukać zagrania przeciwko przewidywaniom.

W rynkach głównych kurs na Wisłę wynosi – 2.30, a na gospodarzy 2.70. Przypomnijmy, że oba zespoły zmierzyły się w kwietniu, a górą w meczu na Stadionie Ludowym była ekipa z Sosnowca.

Przygotowałem tutaj dwie alternatywne propozycje typów. Pierwszą jest zagranie na gospodarzy, ale ze zwrotem w przypadku remisu. Kurs tego zdarzenia wynosi – 1.62. Moim zdaniem value, jeśli szukamy bezpieczniejszej opcji niż czysta jedynka. Mimo wszystko mnie bardziej przekonuje typ na gospodarzy po kursie 2.70. Jest ryzyko, jest zabawa!

1 (remis = zwrot) – 1.62

Z pomocą przychodzą nam również zakłady specjalne w ofercie bukmachera. Znajdziemy w nich podpórkę na gospodarzy i +1,5 gola. Za taki bet otrzymujemy przelicznik na poziomie 1.65. Patrząc na sytuacje Zagłębia Sosnowiec, podejście Białej Gwiazdy, a także miejsce rozgrywania tej rywalizacji – moim zdaniem doskonały wybór!

1X/+1,5 gola – 1.63

Varyfikacja w LOTTO Ekstraklasie – LVBET

Jeśli nie denerwuje Was system VAR i zabija piłkarskie emocje, a także niszczy kupony – to mamy ciekawe rozwiązanie, które proponuje bukmacher LVBET. W ramach promocji Varyfikacja, jeśli sędzia cofnął bramkę w LOTTO Ekstraklasie, która sprawiła, że Twój kupon zakończył się porażką – LVBET zwróci Ci pieniądze.

lvbet opinieWyślij mail na adres PROMOCJE@LVBET.PL z numerem kuponu, który kwalifikuje się do zwrotu, a w ciągu dwóch dni od zakończenia kolejki otrzymasz bonus!

Czas trwania promocji: 9.08.2018 16:00 CET – 30.04.2019

Maksymalny bonus zwróconej stawki to 100 PLN