Liga Mistrzów wróciła na dobre. Z tej bukmacherzy przygotowali szereg promocji. W Betclic z kodem promocyjnym do zgarnięcia są ciekawe bonusy. Oprócz tego bukmacher przygotował boost na zwycięstwo Bayernu w meczu z Chelsea. Można go połączyć z innymi promocjami, więc warto się temu bliżej przyjrzeć.

Boost na mecz Bayernu w Betclic

Betclic postanowiło wyjść naprzeciw klientom i z okazji sobotniego meczu Bayernu z Chelsea przygotowało ciekawy bonus. Tym razem bukmacher postawił na boost i zwiększył kurs na wygraną Bawarczyków. Z 1.39 podwyższył go do aż 1.70. Ważne jest to, że maksymalna stawka, za jaką można zagrać kupon z tym boostem, to 25 złotych. Można go jednak łączyć z innymi zdarzeniami ze standardowej oferty AKO. 

Betclic boost kurs

Bonus jest dostępny w zakładce Super Kursy na stronie Betclica. Warto się nad nim zastanowić, tym bardziej że możecie go połączyć z innymi promocjami, dostępnymi z naszym kodem promocyjnym.

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550PLN

Kod rejestracyjny
550PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł
ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Betclic kod promocyjny – jak go wykorzystać?

Podczas zakładania konta w Betclic użyj kodu promocyjnego 550PLN, a zgarniesz:

  • zakład bez ryzyka do 550 złotych
  • 50% więcej do wygranych

W Betclic z kodem promocyjnym zgarniecie te dwie rzeczy, które możecie dodatkowo połączyć właśnie ze wspomnianym wyżej boostem. Wygląda to na dobrą ofertę na start, która ułatwi wam grę u tego bukmachera, jeżeli będziecie chcieli ją kontynuować.