Jeżeli lubicie obstawiać za darmowe zakłady, to dobrze się składa, bowiem jeden z bukmacherów codziennie rozdaje freebety. W Totalbet jest opcja zgarnięcia darmowych zakładów za samo zalogowanie się u bukmachera. Zobacz, jakie są dokładne zasady!

Ustrzel freebeta w Totalbeta

Wielkimi krokami zbliżają się Igrzyska Olimpijskie, a za chwilę rozpocznie się na dobre kolejny sezon piłkarski, chociaż część drużyn już gra w eliminacjach do europejskich pucharów. To oznacza jeszcze więcej emocji, spotkań i rzeczy, które można obstawiać. Na swoje spotkania w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów czeka już Legia Warszawa, która zagra teraz z drużyną z Estonii po tym jak ograła Bodo/Glimt 5:2. Z kolei przed Rakowem, czy Pogonią Szczecin trudni rywale w Lidze Konferencji.

Na Igrzyskach Olimpijskich z kolei można obstawić m.in. mecze siatkówki, a reprezentacja Polski przecież powalczy o złoty medal. Dlatego warto zainteresować się tym, jak można zdobyć darmowe zakłady w Totalbet. Trzeba jednak spełnić pewne warunki, które w zasadzie są dość proste, a niżej opisujemy to dokładnie. Zapoznaj się z zasadami tej akcji!

Totalbet kod promocyjny —-> zgarnij pakiet powitalny i zdobądź możliwość wzięcia udziału w loterii. 

totalbet grafiak bonusowa

Totalbet rozdaje codziennie aż 100 000 PLN. Wystarczy zalogować się pomiędzy godziną 19:00, a 20:00 u bukmachera, a weźmie się udział w podziale freebetów. Do zgarnięcia są:

  • 4000 frebetów o wartości 10 PLN
  • 1500 freebetów o wartości 20 PLN
  • 400 freebetów o wartości 50 PLN
  • 100 frebetów o wartości 100 PLN

Kuponami gracie jak chcecie, wystarczy, że zagracie raz całą stawką z kursem 2.00 lub większym. To są jedyne warunki, jakie stawia operator, a później można wypłacić swoją kasę na konto bankowe. Wygląda więc to bardzo ciekawie, a codziennie można liczyć na zgarnięcie dodatkowej kasy.

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 5000 zł od depozytu, 20 + 20 zł darmowy zakład, 200 zł - zakład bez ryzyka ze zwrotem na depozyt!

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 5000 zł, FREEBET: 20 + 20 zł BEZ RYZYKA (ZWROT NA DEPOZYT): 200 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W Totalbet kod promocyjny ZAGRANIE da Ci dostęp do oferty powitalnej tego bukmachera. Wystarczy założyć konto z naszego linku i z kodem, a otrzymasz dzięki temu:

  • 100% do 5000 PLN od depozytu
  • 20 + 20 PLN freebet
  • 200 PLN bez ryzyka

Zaloguj się aby dodawać komentarze