USA – Walia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 21.11.2022

Bale podczas meczu reprezentacji Walii Gdzie oglądać USA – Walia? Drugiego dnia Mistrzostw Świata w Katarze będziemy mieli okazję obejrzeć aż 3 spotkania mundialu. Ostatnim z nich będzie mecz grupy B, w której swoje siły zmierzą reprezentacje USA i Walii. Gdzie obejrzeć transmisję z tego starcia i kiedy się ono odbędzie? Między innymi na twe pytania odpowiem w poniższym tekście. Zapraszam do lektury.

Spotkanie USA z Walią to ostatnie, zaplanowane na 21. listopada starcie grupowe Mistrzostw Świata 2022. Transmisję z tego meczu znajdziecie tylko i wyłącznie w telewizji polskiej, która posiada prawa transmisyjne do wszystkich gier tegorocznego mundialu. Niestety meczu tego nie obejrzymy u żadnego bukmachera, jednak Totalbet ma w swojej ofercie ciekawą ofertę powitalną i między innymi freebet w wysokości 35 PLN! Jak go odebrać?

  1.  Zarejestruj się u bukmachera Totalbet z tego linku -> zagranie.com/go/totalbet.
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Dokończ weryfikację konta.
  4. Obstaw swoje typy za otrzymane 35 PLN!

USA – Walia, transmisja na żywo w TV

Podobnie jak inne mecze tegorocznych Mistrzostw Świata, tak i mecz USA – Walia zostanie pokazany na żywo w TV. Starcie to będzie powiem transmitowane w TVP Sport, a także na kanale TVP 1. Warto dopowiedzieć, że mecz ten będzie ostatnim, zaplanowanym na 21. listopada, a pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi punktualnie o godzinie 20:00 polskiego czasu!

USA – Walia: transmisja i stream online za darmo

W międzyczasie wspomnę, że na Zagraniu odnajdziecie już gotowe i ciekawe typy na mundial – zachęcam do sprawdzenia. Wracając do tematu transmisji, mecz USA – Walia nie zostanie pokazany u żadnego bukmachera, jednak stream online będzie dostępny na internetowej platformie telewizji polskiej. Jest to interesująca opcja, jeśli wieczorem nie będziecie mieli możliwości oglądania tej potyczki na żywo w TV!

Gdzie oglądać USA – Walia?

Spotkanie USA – Walia zobaczyć możesz na swoim telefonie z systemem Android lub IOS, ale również na komputerze, czy telewizorze z funkcją SMART! Wszystko to dzięki internetowej platformie i streamie TVP Sport, który możesz włączyć na na prawdę wielu urządzeniach! Na koniec wspomnę jeszcze o dostępności najciekawszych kursów na MŚ 2022! fot. Pressfocus
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze