Powoli można to powiedzieć. Przerwa reprezentacyjna dobiega końca, a w nocy z wtorku na środę zostaną rozegrane ostatnie spotkania. Przed nami rywalizacja USA z Chile, która rozpocznie się o 0:55 polskiego czasu.

Zastanawiacie się, czy granie w Fortunie jest bezpieczne?  Zapoznajcie się z naszą recenzją, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości i dowiedzieć się wielu cennych informacji o ofercie tego bukmachera -> https://zagranie.com/fortuna/

USA vs Chile – analiza meczu

Chile i USA podczas tej przerwy na kadrę rozegrały po jednym spotkaniu towarzyskim. Pierwsi przegrali 3:1 z Meksykiem, natomiast drudzy pokonali Ekwador 1:0.

W szeregach obu drużyn jest kilku piłkarzy, na których warto zwrócić uwagę. Największą gwiazdą reprezentacji USA jest bez wątpienia Christian Pulisić, który latem dołączy do Chelsea FC. Po stronie gości – Arturo Vidal, piłkarz Barcelony. Na tym zgrupowaniu nie ma Alexisa Sancheza, który zmaga się z kontuzją i nie został powołany.

Amerykanie w ostatnim czasie mają passę trzech kolejnych zwycięstw. Jakby tego było mało w żadnym z tych spotkań nie stracili gola. Dobra forma i atut własnego boiska pozwalają zakładać, że będą faworytem tego starcia, a jak prezentują się kursy główne w ofercie bukmachera Fortuny?

fortuna opinie

No i można powiedzieć, że mamy małe zaskoczenie. Faworytem tego spotkania w opinii bukmachera jest drużyna Chile. Kurs na zwycięstwo tego zespołu wynosi – 2.60, a na gospodarzy – 2.65. Jak widać, przeliczniki są zbliżone, dlatego warto również rozważyć remis – 3.25.

Zdarzenia dodatkowe w Fortunie

USA ma na swoim koncie trzy kolejne zwycięstwa. W tym czasie rywalizowali kolejno z Panamą 3:0, Kostaryką 2:0, Ekwadorem 1:0. Widać, że mają tendencję zniżkową, to teraz czas na 0:0? Typowanie dokładnego wyniku jest dostępne w ofercie Fortuny, jednak moim zdaniem to zbyt duże ryzyko.

Co prawda w pięciu poprzednich meczach z udziałem USA nie było wyniku BTTS, jednak Chile ma przeciwstawne statystyki. Goście w trzech ostatnich rywalizacjach osiągnęli rezultat z golem obu stron i +3,5 gola. Ostatni raz nie zdobyli bramki 13 października w starciu z Peru. Oba zespoły spotkały się dokładnie cztery razy od 1950 roku. W każdym z tych spotkań padł wynik BTTS. W związku z tym trzeba rozważyć taką ofertę od bukmachera.

BTTS – 1.62

USA w ostatnim czasie jest w dobrej formie, dlatego jeśli idziemy w stronę wyniku z golem obu stron, to można pokusić się o zagranie na gospodarzy. Takie zdarzenie łączone z oferty Fortuny posiada przelicznik – 4.45. Pamiętajmy, że MLS stale się rozwija, a poziom amerykańskiej piłki wzrasta. Mają kilku zawodników, którzy są w stanie przechylić szalę zwycięstwa na ich korzyść. Chile nie jest w najlepszej formie, co pokazują liczby. Goście przegrali trzy z pięciu ostatnich spotkań, notując zaledwie dwa zwycięstwa na dystansie siedmiu pojedynków.

1/BTTS – 4.45

Do tej pory USA tylko raz pokonało tego rywala – 2:1. Oprócz tego dwukrotnie lepsze było Chile i padł jeden remis. Myślę, że dobrym wyborem będzie również zagranie podwójnej szansy 0-0. Fortuna jako jeden z nielicznych bukmacherów oferuje taki typ. Do zwycięstwa konieczny jest remis do przerwy lub na koniec spotkania. Na boisku zobaczymy dwa wyrównane zespoły, więc takie zagranie ma prawo bytu. Fortuna proponuje w tym przypadku kurs na poziomie – 1.65.

Podwójna szansa 0-0 – 1.65