Gdzie oglądać mecz USA – Polska? Czy będzie transmisja w TV lub stream online? Na te pytania odpowiemy dokładnie niżej. W niedzielę rozegranych zostanie kilka meczów w Lidze Narodów, a jednym z nich będzie starcie USA – Polska. Czy Biało-Czerwoni udowodnią, że faktycznie są o wiele lepsi i wygrają tutaj bez większych problemów? Odpowiedź poznamy po południu!

fuksiarz, baner, polsatbox

USA – Polska, gdzie oglądać

Reprezentacja Polski niewątpliwie jest jedną z najlepszych drużyn na świecie w siatkówkę. Regularnie ogrywa topowe ekipy, a także zdobywa medale na mistrzostwach świata, Europy, czy w innych turniejach. Teraz gra w Lidze Narodów, gdzie także jest faworytem do wygrania zmagań. Dotychczas ma za sobą już siedem spotkań, sześć z nich wygrała, a tylko jedno przegrała. Biało-Czerwoni okazali się lepsi m.in. od Brazylii, więc USA nie powinno stanowić dla nich zbyt wielkiego wyzwania. Polska na papierze jest lepsza od USA, ale czy uda się jej wygrać? Na pewno warto będzie obejrzeć to starcie, a o tym, gdzie możesz to zrobić, piszemy niżej. Sprawdź, gdzie oglądać mecz USA – Polska!

USA – Polska, transmisja na żywo w TV

Czy będzie transmisja TV z meczu USA – Polska? Transmisja w TV zostanie puszczona w Polsat Sport Premium 1 oraz w aplikacji na telewizory od Polsat Box Go w pakiecie sportowym tej platformy. Ta jest do pobrania na wszystkie urządzenia z systemem Smart TV, a więc większość nowych telewizorów. Do działania Polsatu potrzebujesz jednak jeszcze sprawnego internetu, o czym warto pamiętać, przy oglądaniu meczów reprezentacji w Lidze Narodów.

USA – Polska, transmisja TV

Jeżeli nie masz dostępu do Polsat Sport Premium 1, a chcesz obejrzeć transmisję w TV ze spotkania USA – Polska, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. W Fuksiarzu możesz odebrać voucher o wartości 40 PLN do Polsat Box Go. Jak zdobyć taki voucher? To akurat jest bardzo proste i dokładnie to tłumaczymy w specjalnej instrukcji:

  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto gracza
  3. Odbierz voucher
  4. Wykorzystaj go na stronie Polsat Box Go

Nie jesteś przekonany do tego rozwiązania? To przeczytaj opinie o Fuksiarzu i obstawiając u tego bukmachera zwiększ swoje emocje z oglądania!

USA – Polska, transmisja online

Wyżej pisaliśmy o tym, gdzie obejrzeć USA – Polska, bo transmisja online z tego starcia na pewno będzie szukana przez wiele osób. Ta rywalizacja będzie puszczona online legalnie jedynie w Polsat Box Go oraz u partnerów tej telewizji, bo tylko tam można oglądać kwalifikację do mistrzostw świata, w tym spotkania barażowe!

USA – Polska, szanse na zwycięstwo

Polska jest bardzo mocnym faworytem, co widać m.in. po kursach dostępnych u bukmacherów. Nasi rodacy na tle USA wyglądają lepiej, więc nie powinni mieć problemów ze zgarnięciem kolejnego zwycięstwa. Jak wyglądają kursy u bukmacherów?

Kursy na wygraną w meczu Polska - USA
STS
1.35
Polska
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
STS
3.25
USA
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Polska - USA?

Spotkanie Polska - USA możesz obejrzeć w Polsat Box Go.

O której Polska zagra z USA?

Polska zagra z USA już o godzinie 15:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze