Transmisje live z US Open 2022 będą dostępne w telewizji, a także internecie. Mecze na żywo Igi Świątek i Huberta Hurkacza obejrzysz też za pośrednictwem streamów u polskich bukmacherów. US Open w TV będzie relacjonowane na kanałach Eurosportu. Kiedy i gdzie oglądać ostatni w tym roku turniej Wielkiego Szlema? Sprawdź transmisje z US Open 2022!

📺 Gdzie oglądać US Open?

Jak się okazuje bukmacherzy nie tylko mogą być pomocni w obstawianiu tenisa, ale też w oglądaniu meczów. Transmisje z Wielkich Szlemów znajdują się w ich ofertach wideo, które udostępniane są na stronach online i mobilnych aplikacjach. Tak też jest w przypadku US Open. Rywalizacje na nowojorskich kortach obejrzysz na żywo chociażby u największego bukmachera w Polsce: STS. W jaki sposób możesz to zrobić? Jeśli jesteś pełnoletni, to wystarczy, że zarejestrujesz konto i dokonasz wpłaty na saldo. W ten sposób aktywujesz streamy z US Open.

Jeśli chodzi o transmisje, to oczywiście turniej nie będzie dostępny tylko u bukmacherów. W telewizji, a także w internecie obejrzysz go także za pośrednictwem stacji Eurosport. To operator, który oferuje swoje kanały w telewizji satelitarnej, a także kablowej. Co więcej, Eurosport Player możesz też oglądać w internecie po wykupieniu odpowiedniego dostępu do transmisji.

US Open gdzie oglądać za darmo? Transmisje bukmacherów

Oglądanie meczów u bukmacherów online to nie jest nowość, a tym bardziej w odniesieniu do tenisa ziemnego. Poprzednie turnieje Wielkiego Szlema również mogłeś oglądać w STS czy Superbet. To o tyle atrakcyjne transmisje, że bukmacherzy mają przekaz na żywo ze wszystkich kortów, na których umieszczone są kamery. Dla ciebie to szansa na wybranie sobie dowolnego spotkania, które chcesz obejrzeć na żywo. Ta zasada będzie też działać na US Open 2022.

Co ważne, oglądając mecz u bukmacherów nie musisz dokonywać dodatkowej opłaty za abonament. Firmy bukmacherskie zwykle transmitują mecze za darmo, a jeśli czegoś oczekują, to ewentualnie tego, żeby użytkownik posiadał środki na koncie głównym – tak jest w STS. Natomiast w Superbet oglądanie US Open jest jeszcze prostsze.

Stream online w Superbet

Bukmacher Superbet dysponuje rozbudowanymi transmisjami live, a prawa TV obejmują też mecze US Open. U tego operatora turniej na kortach Flushing Meadows obejrzysz za darmo. Tak naprawdę wystarczy mieć ukończone 18 lat, bo tyle trzeba, żeby móc zarejestrować konto u bukmachera. Po zalogowaniu się w zakładach na żywo będziesz mógł uruchomić dowolny stream ze spotkań US Open. To dotyczy również tych meczów z udziałem Igi Świątek i Huberta Hurkacza.

Transmisja live w STS

W STS do oglądania US Open również wymagana jest rejestracja. Jeśli nie masz konta u tego bukmachera, to przy okazji możesz wpisać kod promocyjny: ZAGRANIE, dzięki któremu uzyskasz m.in. zakład bez ryzyka do 100 zł.
Jak oglądać US Open w STS? To bukmacher, który dodatkowo wymaga dodatniego salda na rachunku depozytowym. Co to oznacza? Player STS TV będzie transmitował mecze, jeśli na twoim koncie będzie znajdować się jakakolwiek kwota. Ewentualnie możesz postawić zakład w przeciągu 24 godzin, to również aktywuje transmisje w STS.

Iga Świątek US Open, gdzie oglądać?

Iga Świątek do liderka rankingu WTA, która przez typy bukmacherskie wskazywana jest w roli faworytki tegorocznego US Open. Mecze z jej udziałem elektryzują nie tylko polską publiczność, ale też światową społeczność tenisa. Gdzie obejrzysz spotkania naszej reprezentantki?

Tak jak wspominaliśmy wcześniej – u bukmacherów możesz wybrać dowolny mecz z US Open. A więc w pierwszej kolejności transmisja live będzie dostępna w STS i Superbet. Polka, jako liderka rankingu WTA, swoje mecze będzie rozgrywać na korcie centralnym. Wszystkie jej mecze na pewno będą dostępne również na kanałach Eurosportu:

  • Eurosport 1,
  • Eurosport 2.

Co więcej, Igę Świątek obejrzysz też w Eurosport Player, czyli aplikacji na urządzenia mobile i Smart TV.

US Open 2022 transmisje na żywo

Transmisje na żywo z US Open poza telewizją Eurosport będą dostępne w Eurosport Player. To dedykowana aplikacja, w której możesz przebierać pomiędzy aktualnie rozgrywanymi meczami. W ten sposób nie jesteś skazany tylko na wybór transmisji w kanale Eurosport lub Eurosport 2. Player daje znacznie większe możliwości. Co więcej, kupując abonament możesz zdecydować czy wybierasz opcje z reklamami lub bez. Oczywiście wszystko możliwe jest za dodatkową opłatą.

US Open – kiedy i o której godzinie są mecze?

Turniej US Open rozpocznie się 29 sierpnia (poniedziałek), a zakończy 11 września (niedziela). Rozgrywki toczyć się będą w Nowym Jorku, co oznacza inną strefę czasową. Jeśli chodzi o polskie zegarki, to mecze będą rozpoczynać się około godziny 18:00, a spotkania sesji wieczornej mogą trwać do wczesnych godzin porannych.

US Open transmisje w TV

W telewizji US Open 2022 będzie transmitowane przez dwa kanały: Eurosport i Eurosport 2. To stacje, które możesz odbierać w pakiecie Polsat Box lub NC+. Kanały te są dostępne również w telewizjach kablowych. Poza tym, jeśli dysponujesz Smart TV, to możesz skorzystać z aplikacji Eurosport Player. Wówczas wszystkie mecze będą dostępne przez internet. Minimalna cena za dostęp na 30 dni to 15 złotych.

Mecze US Open, streamy w Internecie

Stream w internecie z US Open w dużej mierze dostępny jest dzięki bukmacherom. Transmisje w STS i Superbet są w pełni legalne, bo operatorzy ci dysponują odpowiednimi prawami TV. Jeśli nie interesują cię oferty bukmacherów, to w internecie US Open obejrzysz też w Eurosporcie. W tym przypadku należy zarejestrować konto na platformie Eurosport Player, a następnie wykupić odpowiedni abonament.

FAQ

Gdzie w TV oglądać US Open 2022?

W telewizji US Open będzie transmitowane w STS i Superbet.

Jak oglądać US Open w internecie?

Streamy online z meczów na US Open będą prowadzić STS TV i Superbet TV.

Kiedy jest US Open?

Turniej rozpocznie się 29 sierpnia, a zakończy 11 września.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze