Urugwaj – Wybrzeże Kości Słoniowej: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 26.03.2024

Urugwaj - WKS gdzie oglądać

Urugwaj – Wybrzeże Kości Słoniowej: typy na mecz towarzyski. We wtorkowy wieczór w pojedynku sparingowym naprzeciw siebie stanie świeżo upieczony mistrz Afryki, a także 11. drużyna rankingu FIFA. I choć faworytem są piłkarze z Ameryki Południowej, to bez wątpienia ich rywale powalczą o dobry wynik. A jeżeli chciałbyś zobaczyć to starcie, ale nie wiesz gdzie oglądać Urugwaj – WKS, to potrzebne informacje znajdziesz w poniższym artykule.

Urugwaj – Wybrzeże Kości Słoniowej na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Urugwaj – WKS na żywo? Co ciekawe pojedynek ten nie będzie pokazywany przez żadną z polskich telewizji. Wszystko wynika najpewniej z tego faktu, że w trakcie tego starcia rozgrywane będą ostatnie spotkania barażowe o udział w Euro 2024. Opisywane starcie będziesz mógł natomiast zobaczyć w sieci. A mecz ten odbędzie się we wtorek, 26. marca o 20:30.

WKS
Mar 26, 2024
20:30
Urugwaj
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22:30, 25 marca 2024 22:30.

Urugwaj – Wybrzeże Kości Słoniowej gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Stream online Urugwaj – WKS będziesz mógł zobaczyć u bukmacherów, a konkretniej w STS. Ponadto znajdziesz tam transmisje ze spotkań z najlepszych lig Europy, jak chociażby ligi niemieckiej, hiszpańskiej, włoskiej czy francuskiej. A co należy zrobić, aby otrzymać darmowy dostęp do meczów w STS TV? Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Urugwaj – WKS i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”
Bonus powitalny STS

Gdzie oglądać Urugwaj – Wybrzeże Kości Słoniowej?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Urugwaj – WKS, to dobrze jest pochylić się również nad transmisjami live u bukmacherów na polskim rynku. Mianowicie niemal każdy z podmiotów w naszym kraju oferuje dostęp do meczów i to nie tylko piłkarskich, ale też innych popularnych dyscyplin, takich jak siatkówka, tenis czy hokej. Chodzi między innymi o takie rozgrywki, jak La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze