Urugwaj – Kolumbia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 11.07.2024

Piłkarze Urugwaju po zdobyciu gola

Gdzie oglądać Urugwaj – Kolumbia? Czytając ten tekst znacie już pierwszego finalistę tegorocznego turnieju Copa America! O miejsce w finale w nocy z środy na czwartek zagrają natomiast drużyny Urugwaju i Kolumbii! Jeżeli ciekawi Was kwestia obejrzenia tego starcia na żywo i za darmo, to w poniższym artykule znajdziecie wszystkie informacje na ten temat. Zachęcam więc do sprawdzenia.

Urugwaj – Kolumbia na żywo w TV

Rywalizacja Urugwaju z Kolumbią zapowiada się naprawdę ciekawie, bo obydwa zespoły pozostają na trwającej imprezie niepokonane i co jasne, każda z nich pragnie zmierzyć się o złoto w wielkim finale Copa America! Starcie to, podobnie jak inne mecze trwającego turnieju odbędzie się o dość egzotycznej porze – mówimy tu bowiem o czwartku, 11. lipca i godzinie 02:00 polskiego czasu. Jeżeli nie będziecie w tym czasie smacznie spali, to skorzystać będzie można chociażby z transmisji na żywo w TV. Na nowe odbiorniki z funkcją SMART zainstalujecie aplikację Viaplay i z jej poziomu będziecie w stanie obejrzeć opisywane zmagania na żywo i z polskim komentarzem! Na marginesie, sprawdźcie nasze analizy i typy na Copa America!

Urugwaj – Kolumbia, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Przedstawione wyżej rozwiązanie z Viaplay niestety nie należy do darmowych, bo za miesięczny pakiet trzeba u wspomnianego operatora zapłacić 55 PLN. Bez obaw, ponieważ na polskim rynku znajdziemy legalne i bezpłatne alternatywy! Jedną z nich będzie stream online u bukmachera Superbet, gdzie nie trzeba nawet obstawiać kuponu, czy spełniać innych warunków. Wystarczy, że zalogujecie się na swoje konto gracza lub założycie je z kodem promocyjnym Superbet, czyli ZAGRANIE. Przy okazji będziecie w stanie skorzystać z resztą ze specjalnej promocji i zagrać zakład na gola Urugwaju lub Kolumbii po kursie 150.00, a to zawsze dodatkowe emocje podczas oglądania:

  1. Załóż konto w Superbet z linku https://zagranie.com/goto/superbet i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Zaloguj się na konto gracza
  3. Znajdź mecz Urugwaj – Kolumbia w zakładce “Live” i włącz transmisję
  4. Ciesz się darmowym dostępem!

baner na Urugwaj - Kolumbia

Gdzie oglądać Urugwaj – Kolumbia?

Przechodząc powoli do podsumowania informacji zawartych w tym tekście, okazuje się, że starcie w ramach 1/2 finału Copa America będzie dość łatwo i szeroko dostępne! Jeżeli kibice mają dostęp do płatnego serwisu Viaplay, to właśnie w nim będą mogli znaleźć potyczkę Urugwaju z Kolumbią. Na szczęście na horyzoncie mamy również transmisje bukmacherów i chociażby stream online w Superbet, który będzie w 100% legalną i darmową opcją! Zachęcam na koniec do sprawdzenia typów na Urugwaj – Kolumbia i życzę wielkich emocji!

fot. Lev Radin/SIPA USA/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze