Przed nami hitowe spotkanie w angielskiej Premier League. Manchester United na swoim boisku zmierzy się z Liverpoolem. The Reds nie wygrali na Old Trafford od 2014 roku, jednak w obecnym sezonie zwyciężyli we wszystkich starciach ligowych. Jak prezentują się kursy legalnych bukmacherów przed Bitwą o Anglię?

Manchester United vs Liverpool – kursy u legalnych bukmacherów

Rywalizacja Czerwonych Diabłów i The Reds fascynuje kibiców angielskiej Premier League od początku powstania tych rozgrywek. Tym razem mamy sytuację, w której Manchester United jest w dołku, natomiast podopieczni Jurgena Kloppa wygrali wszystkie spotkania od początku obecnej kampanii. Do tego są jedynym zespołem w całej stawce, który do tej pory nie stracił punktów. Czy znakomita passa zwycięstw, łącząca się jeszcze z poprzednim sezonem zostanie podtrzymana na obiekcie głównego wroga?

Co ciekawe, Liverpool nie wygrał na Old Trafford od 2014 roku, jednak teraz mają najlepszą możliwość do przełamania tej niekorzystnej passy, co zresztą widać po kursach, które oferują nam legalni bukmacherzy.

[table id=45 /]

 

Więcej informacji na temat bonusów u bukmachera ForBET – znajdziecie w naszej recenzji -> https://zagranie.com/forbet-bonus-kod-promocyjny/

Gdzie oglądać hit Premier League – Manchester United vs Liverpool

Rozgrywki angielskiej Premier League od wielu lat można oglądać na platformie Canal +. Transmisja w TV rozpocznie się w niedzielę o 17:30. Abonenci tej telewizji będą mogli również obejrzeć mecz online, a także na swoich telefonach komórkowych. Wystarczy zalogować się na swoje konto na ncplusgo.pl lub ściągnąć aplikację mobilną.

Specjalna promocja

Na hit Premier League przygotowaliśmy dla Was wyjątkową promocję w STS, o której przeczytacie więcej na Zagranie.com o godzinie 9:00. Zapraszamy!