Union – Bayer Leverkusen: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 06.04.2024

Union - Bayer Leverkusen gdzie oglądać

Union – Bayer Leverkusen: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W sobotnie popołudnie czeka nas kilka ciekawie zapowiadających się potyczek w Bundeslidze. Jednym z nich będzie pojedynek lidera tabeli, który będzie chciał podtrzymać passę meczów bez porażki. Nie powinno więc dziwić, że to oni są faworytem do zwycięstwa. A jeśli chciałbyś zobaczyć ten mecz, ale nie wiesz gdzie oglądać Union – Leverkusen, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Union – Bayer Leverkusen gdzie obejrzeć

Zatem gdzie obejrzeć Union Berlin – Bayer Leverkusen bez żadnych opłat? Jeśli interesują Cię transmisje z meczów piłkarskich, to sporą liczbę pojedynków oferują bukmacherzy. Jednym z lepiej zaopatrzonych w spotkania live jest STS, który oferuje spotkania z najlepszych lig Europy, jak chociażby właśnie ligi niemieckiej. A co należy zrobić, aby mieć darmowy dostęp do meczów w STS TV? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Union Berlin – Bayer Leverkusen i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”
Bonus powitalny STS

Union – Bayer Leverkusen na żywo w TV

Zbliżające się starcie Union Berlin – Bayer Leverkusen będziesz mógł oczywiście śledzić na żywo. Taką możliwość daje w naszym kraju jedynie Viaplay i to właśnie tam znajdziesz opisywany mecz, a także każde inne spotkanie Bundesligi. Ponadto możesz śledzić tam mecze Ligi Konferencji i Europy oraz Premier League. Natomiast potyczka pomiędzy Unionem a Leverkusen odbędzie się w sobotę, 6. kwietnia o 15:30.

Union – Bayer Leverkusen gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Stream online Union Berlin – Bayer Leverkusen będziesz mógł oczywiście śledzić na żywo. Taką opcję daje wspomniany już STS, gdzie wystarczy założyć konto i obstawić zakład do 24 godzin przed rozpoczęciem starcia, które chciałbyś zobaczyć. W zamian otrzymasz darmowe streamy z najciekawszych spotkań tychże rozgrywek, ale i inny lig z Europy.

Gdzie oglądać Union – Bayer Leverkusen?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Union Berlin – Bayer Leverkusen, to dobrze jest pochylić się również nad transmisjami live u innych bukmacherów na polskim rynku. W końcu każdy z nich oferuje dostęp do meczów i to nie tylko piłkarskich, ale też innych popularnych dyscyplin, takich jak siatkówka, tenis czy hokej. Chodzi między innymi o takie rozgrywki, jak La Liga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie. A wszystkie mecze obejrzysz zarówno na stronach, jak i w aplikacjach bukmacherskich!

Zaloguj się aby dodawać komentarze