Dzisiaj dziać się będzie także na polskim podwórku, gdzie Unia Skierniewice zmierzy się z Lechem Poznań. Zdaniem wielu osób, to gracze z Poznania są tutaj faworytami i niespecjalnie nas to dziwi. Kolejorz ma zdecydowanie lepszą kadrę i po prostu jest w mocnym gazie. Jak nie wiesz, gdzie oglądać mecz Skierniewic z Lechem, to sprawdź to właśnie niżej!

Unia Skierniewice – Lech Poznań – gdzie oglądać dzisiaj?

Zdarza się tak, że w Pucharze Polski dochodzi do spotkań drużyn z niskich lig z tymi z Ekstraklasy. Tak też będzie tym razem, bowiem we wtorek dojdzie do rywalizacji Unii Skierniewic z Lechem Poznań. Nie jest to może największy hit, ale na pewno starcie, które po prostu warto obejrzeć. Jak nie wiesz, gdzie to zrobić, to sprawdź niżej, a przy okazji zerknij na typy dnia od Zagranie – z nimi będziesz mógł wybrać najlepsze propozycje na hitowe spotkania.

Unia Skierniewice – Lech Poznań: gdzie oglądać za darmo?

Wbrew pozorom mecze w pucharach krajowych są dość popularne nawet w Polsce. Zła wiadomość jednak jest taka, że tego starcia nie obejrzysz nigdzie za darmo, bowiem bukmacherzy nie mają praw. Warto jednak wspomnieć, że przyszłe mecze Lecha w Ekstraklasie już np. tak. Tutaj polecamy sięgnąć do oferty od eWinnera:

  • rejestrujesz się z naszego linku: https://zagranie.com/go/ewinner
  • wpisujesz kod ZAGRANIE
  • logujesz się na konto i odbierasz voucher
  • wykorzystujesz go do Canal+ Online i obejrzysz tam Ekstraklasę

ewinner voucher canal sport

Unia Skierniewice – Lech Poznań: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Na ten moment nie wiadomo, czy w TV będzie transmisja z meczu Unii Skierniewice z Lechem Poznań. Jakby tak się stało, to spotkanie zostanie pokazane wtedy na Polsat Sport, za który trzeba zapłacić za dostęp.

Unia Skierniewice – Lech Poznań: stream na żywo online

Gdzie będzie stream na żywo z meczu Unii z Lechem? Starcie tych ekip zostanie pokazane w kilku miejscach, które oferują jednocześnie dostęp do Polsat Sport. W tym gronie jest np. Polsat Box Go, który oferuje dostęp do transmisji. Oglądaj mecz możesz go też obstawić. Jak nie wiesz, co wybrać, to zerknij na typy dnia od ekspertów Zagranie.

Unia Skierniewice – Lech Poznań: zapowiedź meczu

Spotkanie tych drużyn nie zapowiada się na wielki hit, ale na pewno warto je obejrzeć. Co więcej, bukmacherzy wystawili ciekawe kursy bukmacherskie, więc sprawdź także proponowane przez nas typy dnia i graj razem z nimi.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 24 czerwca 2022 10:42.

Zdjęcie: Damian Kosciesza / PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Unii z Lechem?

Starcie tych drużyn zostanie pokazane w Polsat Sport!

O której Unia zagra z Lechem?

Spotkanie tych drużyn zostanie pokazane już od godziny 13:30!

Zaloguj się aby dodawać komentarze