Ukraina – Włochy: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 20.11.2023

Di Marco prowadzący piłkę

Gdzie oglądać Ukraina – Włochy? W poniedziałkowy wieczór kibiców piłkarskich czeka kolejna porcja zmagań w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2024! Swój wzrok warto skierować chociażby na batalię Włochów z Ukrainą, która z resztą zadecyduje o tym, który z zespołów finalnie zakwalifikuje się na Euro 2024 w Niemczech. A gdzie i w jaki sposób mecz ten będzie można obejrzeć na żywo? Zapraszam do sprawdzenia!

Ukraina – Włochy na żywo w TV

Rywalizacja Ukrainy z Włochami nie zostanie rozegrana o przysłowiowe frytki, ponieważ obydwa zespoły do ostatniej kolejki grają o awans na Mistrzostwa Europy 2024. Właśnie bezpośrednia rywalizacja zadecyduje o tym, która z ekip oprócz Anglii ostatecznie zakwalifikuje się na przyszłoroczne Euro. Sam mecz w Leverkusen rozpocznie się w najbliższy poniedziałek, a więc 20. listopada 2023 roku o godzinie 20:45 polskiego czasu. Jeśli chodzi o transmisję na żywo w TV, to takowa będzie w Polsce dostępna, a znajdziemy ją na kanale Polsat Sport Premium 4! A co z innymi opcjami, w tym streamami online? Sprawdźcie kursy bukmacherskie na ten mecz, a ja przechodzę do transmisji w Internecie!

Ukraina – Włochy: gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Skoro wspomniałem już słowem, że rywalizacja Ukrainy z Włochami będzie dostępna w Internecie, to pora na kilka słów odnośnie takiego rozwiązania. Prawa transmisyjne do pokazywania gier eliminacji Euro 2024 posiada w naszym kraju telewizja Polsat. Ów Polsat posiada własny serwis internetowy, na którym to odnajdziemy wszystkie mecze rozgrywek w formie streamów online. Również spotkanie Ukrainy z Włochami będzie można zobaczyć w serwisie Polsat Box Go, jednak zaznaczę, że dostęp do usług i streamów na tym portalu jest dodatkowo płatny. Mecze piłkarskie za darmo znajdziecie w transmisjach bukmacherów, zatem warto w wolnej chwili zerknąć na taką rozpiskę!

Gdzie oglądać Ukraina – Włochy?

Ostatecznie wychodzi więc na to, że rywalizację Ukrainy z Włochami będzie można oglądać na żywo za pośrednictwem telewizji Polsat. Niestety zarówno transmisja w TV na Polsat Sport Premium 4, jak i stream online w Polsat Box Go nie będą darmowe. Niekiedy ciekawe spotkania oglądać można u bukmacherów, w tym chociażby na Fortuna TV, jednak w tym przypadku jesteśmy niejako skazani na usługi telewizji Polsat. Mimo wszystko życzę Wam jak największych emocji podczas tego starcia i nienagannie działających transmisji!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze