W Lidze Narodów dzisiaj dojdzie do spotkania Ukraina – Armenia. Goście zdaniem bukmacherów mają większe szanse na zwycięstwo, ale swoje argumenty będą musieli jeszcze przekuć w zwycięstwo, co wcale nie będzie takie proste. Na pewno Ukraina postawi tutaj trudne warunki przyjezdnym i będziemy świadkami dobrego starcia.

Ukraina – Armenia, gdzie oglądać

Dzisiaj w Lidze Narodów dojdzie do spotkania dw. Zdaniem bukmacherów gospodarze mają większe szanse na zwycięstwo, na co wskazują m.in. właśnie zakłady, jednak jak dobrze wiemy, że te często bywają złudne. Ukraińcy na pewno powalczą tutaj o komplet punktów, a ich zdobycie jest dość prawdopodobne, bo piłkarko ta ekipa wygląda lepiej. Sprawdź, gdzie oglądać mecz Ukraina – Armenia!

Ukraina – Armenia, transmisja na żywo w TV

Sporo osób się zastanawia, czy będzie transmisja w telewizji z meczu Ukraina – Armenia. Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość, ponieważ rywalizacja pomiędzy tymi ekipami będzie transmitowana w Polsat Box Go, a tak się składa, że razem z Fuksiarzem mamy dla Ciebie voucher o wartości 40 PLN, który możesz wykorzystać właśnie na tę platformę.

Ukraina – Armenia, transmisja za darmo

Aby obejrzeć transmisję online ze spotkania Ukraina – Armenia musisz najpierw zarejestrować się w Fuksiarzu. To jednak nie powinno stanowić większego problemu, ponieważ przygotowaliśmy specjalną instrukcję, dzięki której zrobisz to w zaledwie kilka minut. Pamiętaj, że musisz jeszcze wpłacić minimum 50 zł na swoje konto depozytowe, żeby móc odebrać na mailu voucher.
  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać min. 50 PLN na konto gracza
  3. Odbierz voucher do Polsat Box Go
  4. Wykorzystaj go
  5. Oglądaj spotkanie Słowenia – Szwecja
Za rejestrację w Fuksiarzu jest zakład bez ryzyka, który możesz odebrać zakładając konto z naszego linku lub baneru. W ten sposób będziesz mógł zwiększyć emocje z oglądania!

Ukraina – Armenia, transmisja online

Skoro już wiesz, gdzie będziesz mógł obejrzeć mecz Ukraina – Armenia, to warto jeszcze sprawdzić, jakie są pozostałe opcje, aby obejrzeć rywalizację tych ekip. Oprócz aplikacji na telewizor od Polsat Box Go, ta platforma dobrze działa także w przeglądarce na komputery oraz w aplikacji na smartfony. Program na telefony jest dedykowany urządzeniom z systemem Android oraz  iOS, więc może z niego skorzystać prawie każdy.

Ukraina – Armenia, szanse na zwycięstwo

Przed startem rywalizacji tych ekip może się z tym zerknąć na to, jakie kursy bukmacherskie są dostępne u polskich operatorów na rynek 1X2. Zdaniem bukmacherów to goście mają większe szanse na zwycięstwo, ale czy to się przełoży na samo spotkanie?
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 czerwca 2022 03:40.
fot. pressfocus
Gdzie oglądać mecz Ukraina - Armenia?

Spotkanie Ukrainy z Armenią będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go oraz w Polsat Sport.

O której Ukraina zagra z Armenią?

Rywalizacja tych ekip zaplanowana została na godzinę 15:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze