Na ten weekend zaplanowanych zostało kilka ciekawych wydarzeń sportowych, w tym UFC 253. W ramach gali walk zmierzą się ze sobą Jan Błachowicz oraz Dominick Reyes, więc sprawdźcie zapowiedź kursów i typów bukmacherskich. Z tego tekstu dowiecie się również o ciekawych bonusach na grę. 

UFC 253: Błachowicz – Reyes zapowiedź typów i kursów bukmacherskich

W przypadku rywalizacji Błachowicza z Reyesem ważny jest kontekst starcia. Będzie to druga walka wieczoru w ramach wagi półciężkiej. Droga Polaka do tej walki trwała aż sześć lat i nie była usłana różami. Błachowicz zasłużył sobie jednak na nią świetnymi występami w ciągu ostatnich trzech lat, gdzie wygrał siedem z ośmiu potyczek, w tym pokonując m.in. Luke Rockholda, czy Coreya Andersona. Niewątpliwie faworytem, przynajmniej bukmacherów, jest Reyes. Ten już raz walczył o tytuł i przegrał na punkty w opinii sędziów. 

Jan Błachowicz podczas oficjalnej zapowiedzi walki: wierzę w siebie, moją siłę. Druga runda, nokaut – tak to widzę. To wszystko. On poczuję legendarną polską siłę. Jak więc widzicie, z ust Polaka płynie dość duża pewność siebie i pozostaje mieć nadzieje, że pokaże to również na ringu. 

Co ciekawe, Dominick Reyes już wcześniej chciał się zmierzyć z Janem Błachowiczem. Jednak z różnych powodów walka będzie miała miejsce dopiero teraz, ale jej stawka jest bardzo wysoka, więc obydwaj zawodnicy mają się o co starać. Sprawdźmy więc, jak wygląda forma obydwóch sportowców i czego można się po nich spodziewać.

Dominick Reyes – faworyt na glinianych nogach?

O Dominicku Reyesie można by dużo mówić szczególnie w kontekście walki z Błachowiczem i typach oraz kursach na tę galę. Reyes jest faworytem bukmacherów i trudno się temu dziwić. W końcu jego bilans starć wynosi 12-1-0. 26-letni zawodnik wygrał aż siedem walk przez nokaut i trzy przez decyzję sędziów. Jednak raz również przegrał na punkty z Jon Jonesem podczas UFC 247. Pomimo tego, że przygoda Reyesa z UFC jest krótsza niż Błachowicza, to i tak ma większe szanse na zwycięstwo. W STS kurs 1.40 nie powinien nikogo dziwić, a w przypadku wygranej przed czasem jest to już 1.95. Jednak na analizę kursów przyjdzie jeszcze czas, sprawdźmy teraz jak radzi sobie Błachowicz.

Jan Błachowicz

Jan Błachowicz – długa droga na szczyt?

Jan Błachowicz swoją drogę po tytuł mistrzowski rozpoczął już sześć lat temu. W tym czasie jednak zdarzyło mu się już kilka razy przegrać, w tym z Thiago Santosem w lutym ubiegłego roku. Jednak już od trzech lat Błachowicz prezentuje bardzo wysoki poziom i oprócz porażki w starciu z Santosem, zaliczył też siedem zwycięstw, w tym te z Andersonem, Rockholdem, czy Manuwą. Dla Błachowicza będzie to niesamowicie ważna walka, ale nie jest w niej faworytem. Polak w przeciwieństwie do Reyesa nie słynie z nokautowania rywali i zdecydowanie częściej zdarza mu się wygrywać na punkty. Dla tego w tym wypadku spodziewałbym się jednak, że jeżeli już uda mu się pokonać swojego oponenta, to zrobi to na punkty, a kurs wtedy wynosi aż 9.50. Apropo kursów i typów bukmacherskich na walkę Błachowicza z Reyesem w ramach KSW 253, to sprawdźmy, jak wygląda oferta w firmach. 

UFC 253: Błachowicz – Reyes typy i kursy bukmacherskie

W przypadku UFC 253 i walki Błachowicza z Reyesem przy typach i kursach bukmacherskich zwrócimy szczególną uwagę na STS oraz Fortunę. To właśnie ci dwaj bukmacherzy mają najciekawszą ofertę. O kursach na zwycięstwo poszczególnych zawodników w STS pisałem już wyżej, więc teraz porównamy, jak to wygląda w Fortunie. Tutaj kurs na wygraną Dominicka Reyesa wynosi już 1.43, a w przypadku Błachowicza jest to 3.02. 

Fortuna oferta na UFC

Warto jednak bliżej przyjrzeć się ofercie bukmachera na to, w której rundzie zakończy się walka. Na pierwszą rundę kurs wynosi 3.50 i z każdą kolejną rośnie. Osobiście uważam, że całkiem prawdopodobna jest druga runda, gdzie kurs to 4.50. W STS ciekawie wyglądają zakłady na to, ile rund potrwa cała walka. Przy mniej niż czterech i pół rundach jest to już kurs na poziomie 1.42, a sam typ jest dość prawdopodobny. W Fortunie można też obstawić, czy starcie zakończy się przez poddanie – jeżeli tak będzie, to można zgarnąć prawie cztero krotność stawki. Całą ofertę Fortuny możecie znaleźć na jej stronie internetowej. Podobnie jest w przypadku STS, gdzie typy i kursy na walkę Błachowicza z Reyesem znajdziecie tutaj. 

STS typy i kursy UFC

Zgarnij bonusy i wykorzystaj na UFC 253

Zapewne część z was również interesuje się bonusami bukmacherskimi, które mogłaby wykorzystać na UFC 253. Jedne z najciekawszych ofert startowych mają właśnie Fortuna i STS, które postarały się tez o ciekawe propozycje na tę walkę. W przypadku STS-u rejestrując się z kodem ZAGRANIE, zgarniecie:

  • 100 procent do 1200 złotych bonusu od depozytu
  • 230 złotych na zakład bez ryzyka
  • 29 złotych freebetu
STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Aby zgarnąć te bonusy startowe, wystarczy podać nasz kod podczas zakładania konta. W przypadku Fortuny jest to już kod 2230PLN, który zapewni wam:

  • 100 procent do 2000 złotych od depozytu
  • 210 złotych na zakład bez ryzyka
  • 20 złotych darmowy zakład
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły
🤔 Kiedy odbędzie się walka Reyesa z Błachowiczem?

Walka Reyesa z Błachowiczem została zaplanowana na niedzielę, jako druga walka wieczoru. Prawdopodobnie będzie miała więc miejsce w późniejszych godzinach.

🧐 Gdzie znajdę kursy na walkę Reyesa z Błachowiczem?

Kursy i zakłady bukmacherskie na walkę Reyesa z Błachowiczem znajdziesz m.in. w Fortunie oraz STS. Ci dwaj bukmacherzy postarali się o ciekawą ofertę dla swoich klientów.

🎁 Mogę dostać jakieś bonusy na grę?

U bukmacherów dostępne są bonusy na grę za założenie konta z naszymi kodami promocyjnymi. Jest to możliwe dzięki naszej ścisłej współpracy z nimi. Do tego grona zaliczają się też właśnie Fortuna i STS.

Zaloguj się aby dodawać komentarze