Kilka meczów z Twojej taśmy już siadło, ale boisz się o ostatni typ? Twój faworyt niestety przegrywa? Kursy diametralnie się zmieniły? Twój kupon z innych przyczyn wisi na włosku? W Fortunie nie masz się o co martwić! Legalny bukmacher znacznie udoskonalił opcję Early Cash-Out, czyli wcześniejszej wypłaty. Sprawdź szczegóły udogodnienia i dowiedz się co możesz zgarnąć z naszym Fortuna kodem promocyjnym: 1145PLN!

Specjalny kod promocyjny w Fortunie od Zagrania to szansa na liczne bonusy! Tylko z nami możesz liczyć na bonus od depozytu do 1000 PLN, podwyższony zakład bez ryzyka do 125PLN oraz freebet w wysokości 20 PLN! Dlatego nie czekaj i załóż konto w Fortunie z kodem promocyjnym: 1145PLN i ciesz się z dodatkowych środków na grę!

fortuna cash out i kod promocyjny

Early Cash-Out – z czym to się je?

Early Cash-Out to opcja, która daje każdemu graczowi możliwość wypłacenia wygranej przed rozliczeniem całego kuponu. Z tej opcji najczęściej korzysta się wtedy, jeśli część Twoich typów już weszła i boisz się o ostatnie rozstrzygnięcia. Dzięki możliwości wcześniejszego rozliczenia kuponu, nie musisz drżeć o końcowy wynik i wcześniej możesz cieszyć się z wygranej. Oczywiście ewentualny profit, będzie nieco niższy, ale każdy zysk jest w tej grze bardzo istotny.

Informacje o tym czy wybrane kupony podlegają wcześniejszemu zamknięciu znajdziesz w poglądzie kuponu oraz w zakładce „Moje kupony LIVE”. Warto zerkać w te zakładki, ponieważ dzięki temu możesz zgarnąć wygraną dużo wcześniej i dużo bezpieczniej.

Warto podkreślić, że omawianej opcji podlegają kupony LIVE oraz z oferty prematch. W dodatku mogą to być kupony typu SOLO oraz AKO. Na Twoim kuponie nie może znajdować się ani jedno przegrane zdarzenie, a wszystkie nierozstrzygnięte zdarzenie muszą nadal znajdować się w ofercie. Opcja Early Cash-Out musi zostać zaproponowana i przyjęta przez bukmachera Fortuna.

Graj bezpieczniej!

Tak brzmi kluczowa zasada dotycząca cash-outu. Od teraz masz możliwość monitorowania swojego kuponu i możesz wcześniej cieszyć się z wygranej. Wiemy, że ryzyko i zabawa są w typowaniu najciekawsze, ale skoro istnieje możliwość wcześniejszego zamknięcia ryzykownego kuponu to chyba warto z niej skorzystać! Dlatego zachęcam Cię do zapoznania się z tym udogodnieniem, a jeśli jeszcze nie posiadasz konta w Fortunie to załóż je z naszym kodem promocyjnym: 1145PLN, dzięki czemu zgarniesz liczne bonusy!

Na poniższej grafice znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące opcji Early Cash-Out

fortuna cash out