Udinese – Sassuolo: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 17.12.2023

Andrea Pinamonti, Rodrigo Becao

Gdzie oglądać mecz Udinese – Sassuolo? W niedzielę rozegrane zostanie jedno ze starć 16. kolejki ligi włoskiej: Udinese kontra Sassuolo. Jeśli chcesz prześledzić ten pojedynek, przeczytaj poniższy tekst i dowiedz się, gdzie dostępna jest jego transmisja TV oraz stream online.

Udinese – Sassuolo, transmisja na żywo w TV

Udinese zagra z Sassuolo w niedzielę 17 grudnia 2023 o godzinie 15:00 na Stadio Friuli w Udine. Jedni i drudzy w ostatnim czasie prezentują dość zmienną dyspozycję i znajdują się nad strefą spadkową. Należy oczekiwać zatem bardzo wyrównanego i emocjonującego starcia. Chcesz je obejrzeć? Jego transmisja TV dostępna będzie w Eleven Sports 3. Zobacz przy okazji, gdzie dostępne są transmisje meczów ligi włoskiej w telewizji oraz internecie.

Udinese – Sassuolo: transmisja i stream online za darmo

Jeśli chcesz obejrzeć omawiany mecz w formie streamu online, możesz to uczynić w STS. Operator ten pozwala bowiem swoim graczom na oglądanie meczów w swojej apce mobilnej w ramach STS TV. Co trzeba zrobić, by uzyskać dostęp do streamów?

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zagraj minimum raz na 24h
  4. Ciesz się transmisjami w STS TV
  5. Miłego oglądania!

Gdzie oglądać Udinese – Sassuolo?

Udinese – Sassuolo obejrzysz w STS TV, gdzie otrzymasz dostęp do bogatej oferty transmisji. Oprócz meczów Serie A możesz śledzić tam wiele innych ciekawych lig oraz rozgrywek pucharowych. Jeśli zatem grasz regularnie i lubisz śledzić obstawiane przez siebie mecze, to STS powinien okazać się dla Ciebie optymalnym wyborem. Zachęcam przy okazji do skorzystania z atrakcyjnego zakładu bez ryzyka dla nowych graczy. Załóż konto z naszym kodem, obstaw pierwszy kupon, a jeśli nie trafiłeś, odbierz zwrot na depozyt do 100 PLN. Powodzenia!

zakład bez ryzyka STS

Obrazek w tle: fot. Luca Amedeo Bizzarri/IPA/SIPA/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze