Udinese – Lecce: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 23.10.2023

Gabriel Strefezza, Marvin Zeegelaar

Gdzie oglądać mecz Udinese – Lecce? Jednym z dwóch poniedziałkowych meczów w Serie A będzie pojedynek Udinese z Lecce. Jeżeli chciałbyś prześledzić to starcie w TV lub internecie, przeczytaj poniższy tekst i sprawdź, gdzie dostępna będzie jego transmisja oraz stream online.

Udinese – Lecce, transmisja na żywo w TV

Pojedynek Udinese z Lecce rozegrany zostanie 23 października o 18:30 na Dacia Arena w Udine. Jedni i drudzy nie są faworytami do zajęcia wysokich miejsc w tabeli Serie A na koniec sezonu, lecz nie oznacza to wcale, że zabraknie tutaj emocji. W teorii nieco większe szanse na wygraną będą mieć gospodarze, jednak to Lecce w tym momencie znajduje się wyżej w tabeli. Chcesz obejrzeć ten pojedynek w TV? Jego transmisję znajdziesz w Eleven Sports 1.

Jan 01, 1970
01:00
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 17:33, 10 grudnia 2023 17:33.

Udinese – Lecce: transmisja i stream online za darmo

Gdzie oglądać Serie A? Jedną z możliwości śledzenia tych rozgrywek są streamy online dostępne w STS TV. Nie masz jeszcze konta u tego operatora i chcesz wiedzieć, jak uzyskać do nich dostęp? Sprawdź:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zagraj minimum jeden kupon na dobę
  4. Ciesz się stałym dostępem do STS TV
  5. Życzę przyjemnego oglądania!

Innym bukmacherem, u którego dostępne są mecze w formie streamu jest Superbet. W tym przypadku dostęp do transmisji jest zupełnie darmowy, ponieważ jedynym wymogiem jest posiadanie w pełni aktywnego konta. Nie masz go jeszcze? Zarejestruj się z kodem ZAGRANIE, dokonaj weryfikacji danych i ciesz się streamami w Superbet TV!

Gdzie oglądać Udinese – Lecce?

Udinese – Lecce obejrzysz w STS TV. Jakie jeszcze mecze możesz oglądać u tego operatora? Oprócz Serie A, są to także Ligue 1, Bundesliga, La Liga oraz wiele innych rozgrywek ligowych oraz pucharowych. Jeśli zatem cenisz sobie szeroki wybór streamów do oglądania, to w STS TV zawsze znajdziesz coś wartego uwagi! Przy okazji zachęcam do skorzystania z zakładu bez ryzyka dla nowych graczy w STS. Powodzenia!

zakład bez ryzyka STS

Obrazek w tle: fot. Giovanni Evangelista/LaPresse/SIPA USA/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze