Gdzie oglądać mecz Udinese – AS Roma? W niedzielę w Serie A dojdzie do dość interesującego starcia, w którym Udinese zmierzy się z Romą. Na papierze wygląda na to, że będziemy świadkami dobrego starcia. Goście są faworytami, ale jeszcze swoje atuty będą musieli przekuć w zwycięstwo. Udinese na pewno łatwo im nie odda tutaj trzech punktów.

Mecz Udinese – AS Roma dzisiaj, gdzie oglądać

Udinese do meczu z AS Romą będzie podchodzić jako mocny underdog. Niespecjalnie nas to dziwi, bo na papierze porównując składy tych ekip, to Rzymianie wyglądają znacznie lepiej niż ich dzisiejsi rywale, ale warto podkreślić, że zagrają na wyjeździe.

AS Roma ma spore wahania formy, co na pewno nie działa na korzyść tej drużyny. Teraz jeszcze zagra na wyjeździe, a do tego musi sobie radzić bez Spinazzoli, Mkhitaryana i Kumbulli, a więc są to dość mocne osłabienia.

Udinese – AS Roma, transmisja na żywo w TV

Niedzieli mecz 29 kolejki Serie A będzie można obejrzeć w polskiej telewizji. Transmisja będzie dostępna w kilku miejscach, w tym w Eleven Sports, a także w Superbecie. Możliwości, aby ją obejrzeć jest sporo, zaczynając od Polsat Box Go. Jak nie masz dostępu do tej platformy, to razem z Fuksiarzem proponujemy Ci voucher na 40 PLN.

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Wpłać 50 PLN na konto gracza
  4. Odbierz voucher

Udinese – AS Roma: transmisja na żywo za darmo

Transmisja na żywo będzie także w Superbecie. Mecz Udinese – AS Roma obejrzysz u tego bukmachera w zasadzie bez większych przeszkód, o ile spełnisz pewne warunki. Te są jednak bardzo proste:

  1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/superbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zaloguj się
  4. Oglądaj mecz

Udinese – AS Roma, transmisja online

Zdecydowanie transmisja online z meczu Udinese – AS Roma będzie jedną z ciekawszych, jakie można obejrzeć tego dnia. Jeżeli chcesz dodatkowo zwiększyć emocje z oglądania tej rywalizacji, to zobacz nasze typy na to spotkanie.

Udinese – AS Roma, kursy bukmacherów

Kursy u bukmacherów na mecz Udinese – AS Roma dość jednoznacznie pokazują, że to goście są faworytami. Różnica w kursach jest bardzo duża, co też doskonale widać np. tutaj:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 06:36.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Udinese - AS Roma?

Starcie Udinese z AS Romą będziesz mógł obejrzeć w Eleven Sports i w Superbecie.

O której Udinese zagra z Romą?

Rywalizacja tych ekip została zaplanowana na godzinę 18:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze