U21: Czechy – Anglia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 22.06.2023

Piłkarz Anglii odbierający piłkę

Gdzie oglądać Czechy U21 – Anglia U21? Trwają Mistrzostwa Europy do lat 21, a kolejne zespoły w czwartek wkroczą do gry. Jednym z głównych faworytów do zwycięstwa w całym turnieju są zawodnicy z Anglii, którzy już dziś zmierzą się w swoim pierwszym starciu z zespołem czeskim. Gdzie i w jaki sposób znaleźć transmisję lub stream z tego meczu? Zapraszam serdecznie do sprawdzenia.

U21: Czechy – Anglia, transmisja na żywo w TV

Jak już wspomniałem, czwartkowe zawody będą zarówno dla Czechów, jak i Anglików pierwszym starciem na tegorocznych Mistrzostwach Europy U21. Oczywiście wyraźnymi faworytami są piłkarze Synów Albionu, w składzie których znajdziemy wielu znanych zawodników z Premier League. A gdzie i w jaki sposób można będzie zobaczyć te zawody na żywo? Jeśli chodzi o transmisję w TV, taką znajdziemy na kanale CT Sport!

U21: Czechy – Anglia: transmisja i stream online za darmo

W tym miejscu warto dopowiedzieć, że omawiana rywalizacja zaplanowana została na 22. czerwca i rozpocznie się o godzinie 18:00 polskiego czasu, a więc o korzystnej godzinie dla kibica. Jeżeli idzie natomiast o streamy online, to niestety póki co brak informacji o jakiejkolwiek, tego rodzaju transmisji internetowej. Nie wiadomo, czy mecz ten zostanie pokazany w sieci na którejś stacji telewizyjnej, czy u jakiegoś bukmachera.

Gdzie oglądać U21: Czechy – Anglia?

Przed rozpoczęciem zawodów, warto dowiedzieć się nieco więcej o formie i sytuacji obydwu ekip – sprawdźcie więc koniecznie analizę i typy na to starcie. Okazuje się, że w zasadzie jedyną opcją transmisji będzie skorzystanie z telewizji i włączenie meczu na kanale CT Sport. Niestety w przypadku rozgrywek juniorskich i młodzieżowych, często nie ma zbyt dużego wyboru i podobnie jest w przypadku starcia młodych Czechów z Anglikami.

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze