U21: Czarnogóra – Polska: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 19.06.2023

Piłkarz reprezentacji U21

Gdzie oglądać U21: Czarnogóra – Polska? Dorosła reprezentacja Polski ma kilka dni przerwy po spotkaniu z Niemcami i przed ważnym meczem z Mołdawią. Grać w poniedziałek będzie jednak nasza juniorska drużyna do lat 21! Rywalem młodych Biało-Czerwonych będzie Czarnogóra U21, a spotkanie to najpewniej zainteresuje kibiców juniorskiej piłki. Gdzie i w jaki sposób je obejrzeć? Zapraszam do sprawdzenia.

U21: Czarnogóra – Polska, transmisja na żywo w TV

Już niebawem rozpoczną się mistrzostwa Europy do lat 21, na których niestety zabraknie naszej reprezentacji. Chce się ona jednak przygotować do rozpoczynających się na jesieni eliminacji, a pomóc ma w tym spotkanie towarzyskie z Czarnogórą. Mecz ten z pewnością zainteresuje wiernych kibiców juniorskiej piłki, jednak dla osób zainteresowanych transmisją w TV mam złe wieści. Meczu tego niestety nie zobaczymy bowiem na żadnym kanale telewizyjnym.

U21: Czarnogóra – Polska: transmisja i stream online za darmo

Fakt, iż transmisji w TV nie znajdziemy na żadnym kanale nie oznacza, że spotkania tego nie będzie można obejrzeć wcale! Przypomnę, że mecz zaplanowano na 19. czerwca i rozpocznie się on o godzinie 20:15 polskiego czasu, a transmisję internetową będzie można śledzić w Betclic! Bukmacher ten pokazuje niektóre spotkania reprezentacyjne i dotyczy to również rywalizacji U21 Czarnogóry z Polską!

Gdzie oglądać U21: Czarnogóra – Polska?

Niestety w przypadku spotkań towarzyskich i meczów kadr juniorskich, opcji na oglądanie nie ma zbyt wielu. W tym konkretnym przypadku pozostaje nam w zasadzie tylko ta jedna, a więc stream online u bukmachera Betclic. Ten nie będzie co prawda działał w jakości HD, jednak będzie darmowy. Pozostało mi więc jedynie życzyć miłego oglądania i wielu emocji w poniedziałkowy wieczór!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze