U21: Belgia – Holandia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 21.06.2023

Kibice reprezentacji Holandii

Gdzie oglądać Belgia U21 – Holandia U21? Ciekawe rozgrywki europejskie trwają dalej, a obecnie możemy emocjonować się spotkaniami Mistrzostw Europy do lat 21, na których to mamy okazję oglądać przyszłe gwiazdy futbolu! W tym kontekście niezwykle ciekawie zapowiada się rywalizacja młodych Belgów z Holendrami. Gdzie i w jaki sposób zobaczyć to starcie na żywo? O tym w poniższym tekście.

U21: Belgia – Holandia, transmisja na żywo w TV

Starcie Belgii z Holandią będzie zaledwie jednym z czterech meczów Euro U21, które odbędą się w najbliższą środę, a więc 21. czerwca 2023 roku. Wydaje się jednak, że może być tu mowa o zdecydowanie najciekawszym i najlepszym do oglądania meczu tego dnia. Rozpocznie się on punktualnie o godzinie 18:00 polskiego czasu na stadionie w Tbilisi. Jeżeli macie ochotę obejrzeć transmisję z tego spotkania w TV, to będzie ona dostępna na kanale CT Sport!

U21: Belgia – Holandia: transmisja i stream online za darmo

Transmisja w TV to oczywiście najbardziej popularny i lubiany sposób na oglądanie wszelakich gier piłkarskich. Coraz bardziej rozpowszechniane stają się również streamy online, jednak w przypadku tego, konkretnego spotkania, o taki rodzaj transmisji będzie trudno. Póki co nie wiadomo nic, by jakakolwiek stacja miała pokazywać mecz Belgii U21 z Holandią U21 w internecie. To samo tyczy się transmisji dostępnych u polskich bukmacherów, zatem chyba warto będzie wykorzystać opisaną wyżej transmisję w TV.

Gdzie oglądać U21: Belgia – Holandia?

W przypadku meczu Belgia U21 – Holandia U21 nie mamy zbyt wielkiego wyboru, jeśli mowa o transmisji i streamach online. W zasadzie jedynym legalnym źródłem jest wspomniany program CT Sport, który znajdziecie w TV. Warto natomiast zapoznać się z sytuacją i formą obu ekip, oraz sprawdzić nasze typy na to spotkanie. Życzę Wam wielu emocji i jak najlepszego spotkania!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze