U20: Urugwaj – Gambia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 01.06.2023

Piłkarz Urugwaj U20 walczący o piłkę

W najbliższy czwartek, czyli 1. czerwca będziemy mieli okazję zobaczyć 2 spotkania w ramach trwającego mundialu U20. Walka toczyć się będzie już o ćwierćfinał rozgrywek, a naprzeciwko siebie staną reprezentacje Urugwaju i Gambii. Będzie to dobra okazja, by zobaczyć na żywo przyszłe gwiazdy futbolu, a my poniżej powiemy gdzie i w jaki sposób zobaczyć to starcie na żywo!

U20: Urugwaj – Gambia, transmisja na żywo w TV

Jak już wspomniałem we wstępie, czwartek 1. czerwca uraczy nas dwoma spotkaniami w ramach 1/8 finału Mistrzostw Świata U20! Spotkanie Urugwaj – Gambia będzie tym pierwszym i rozpocznie się ono już o godzinie 19:30 polskiego czasu. Areną zmagań będzie Santiago del Estero, a starcie to niestety nie będzie dostępne w telewizji. Istnieją jednak sposoby na zobaczenie opisywanych zmagań na żywo, o których zaraz powiem. Póki co sprawdźcie aktualne kursy na to spotkanie:

U20: Urugwaj – Gambia: transmisja i stream online za darmo

Mecze Mistrzostw Świata U20 zwykle pokazywane są na antenach Telewizji Polskiej! Oznacza to, że dostęp do nich jest całkowicie darmowy. Jeżeli jednak, tak jak w przypadku meczu Urugwaj – Gambia, transmisji w TV zabraknie, to zawsze możecie skorzystać ze streamu online, a więc legalnej transmisji internetowej. Taka będzie dostępna na oficjalnej stronie internetowej TVP, którą znajdziecie bez problemu!

Gdzie oglądać U20: Urugwaj – Gambia?

Możliwości na oglądanie Mistrzostw Świata U20 niestety nie ma zbyt wielu, jednak warto wspomnieć również o transmisji mobilnej, z której skorzystacie za sprawą smartfonów. Aplikacja mobilna TVP Sport jest dostępna na urządzenia z systemem IOS lub Android, a po jej zainstalowaniu otrzymacie dostęp do wszystkich usług i transmisji, jakie przeprowadza TVP Sport!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze