U20: Kolumbia – Słowacja: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 31.05.2023

U20: Kolumbia - Słowacja gdzie oglądać

U20: Kolumbia – Słowacja: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W środowy wieczór czekają nas aż cztery pojedynki, które wyłonią kolejnych ćwierćfinalistów mundialu do lat 20 rozgrywanego w Argentynie. W jednym z nich do walki staną reprezentacje z Ameryki Południowej i Europy. Faworytem są Kolumbijczycy, którzy dużo lepiej spisali się w fazie grupowej. Ale czy potwierdzą to na boisku? Jeśli chciałbyś zobaczyć ten mecz, ale nie wiesz gdzie oglądać Kolumbia – Słowacja, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

U20: Kolumbia – Słowacja transmisja na żywo w TV

Pojedynek pomiędzy Kolumbią a Słowacją odbędzie się w środę, 31 maja o godzinie 19:30. Zawodnicy do walki o ćwierćfinał staną w San Juan na Estadio San Juan del Bicentenario. A gdzie oglądać starcie Kolumbia – Słowacja? Jeżeli chodzi o telewizję, to żadna ze stacji nie pokaże tego spotkania. Mianowicie prawa do transmisji posiada TVP SPort, które w tym czasie pokaże pojedynek Brazylii z Tunezją, dlatego też pozostaje śledzić to spotkanie w internecie.

U20: Kolumbia – Słowacja gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

A gdzie obejrzeć mecz U20: Kolumbia – Słowacja w internecie? Tak naprawdę żaden z bukmacherów również nie ma dostępu do transmisji z meczów tego mundialu, a jedyną opcją pozostaje TVP Sport online, czyli strona internetowa tej stacji. Należy jednak zaznaczyć, że pojedynek ten nie będzie pokazywany na żywo, bowiem tak jak w przypadku stacji telewizyjnej, TVP pokaże wtedy inne spotkanie. Należy jednak uzbroić się w cierpliwość, bo zwykle dostępny jest skrót bądź najciekawsze akcje, które oferowane są po zakończeniu wszystkich rozgrywanych tego dnia meczów.

Zagranie FB

Gdzie oglądać U20: Kolumbia – Słowacja?

A skoro już wiesz gdzie oglądać U20: Kolumbia – Słowacja, to warto przyjrzeć się także nieco bliżej kursom i typom na ten mecz. W końcu poza transmisjom, równie ważne dla typerów są przewidywania i analiza takiego spotkania, bowiem dzięki temu można znaleźć coś ciekawego do obstawienia na ten pojedynek. Warto przyjrzeć się także bliżej ofercie przygotowanej przez Fortunę, w której znaleźć można kilkadziesiąt różnych rynków zdarzeń na mecz Kolumbii ze Słowacją!

Zaloguj się aby dodawać komentarze