U20: Brazylia – Tunezja: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 31.05.2023

U20: Brazylia - Tunezja gdzie oglądać

U20: Brazylia – Tunezja: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W środowy wieczór odbędą się kolejne pojedynki w 1/8 finału mistrzostw świata do lat 20. Pierwsze starcie tego dnia zapowiada się bardzo jednostronnie, bowiem naprzeciw siebie staną drużyny z zupełnie innej półki. Mianowicie drużyna z Ameryki Płd. wygrała swoją grupę, a reprezentacja z Afryki awansowała z ostatniego miejsca zespołów z 3. miejsc. Czego więc spodziewać się po tym meczu? Jeśli chciałbyś zobaczyć go na własne oczy, ale nie wiesz gdzie oglądać Brazylia – Tunezja, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

U20: Brazylia – Tunezja transmisja na żywo w TV

Nadchodzący pojedynek 1/8 finału pomiędzy Brazylią a Tunezją odbędzie się w środę, 31 maja o godzinie 19:30. Spotkanie zostanie rozegrane na Estadio Unico Diego Armando Maradona w La Placie. To właśnie tam poznamy kolejnego ćwierćfinalistę mundialu U20. A gdzie oglądać Brazylia – Tunezja? Taką możliwość daje TVP Sport, więc wystarczy posiadać jakichkolwiek pakiet telewizyjny, aby mieć dostęp do tego kanału, a zatem i samego meczu, który co prawda zapowiada się jednostronnie, ale z pewnością nie zabraknie świetnych akcji i po prostu – dobrego widowiska.

U20: Brazylia – Tunezja gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jeśli jednak nie masz możliwości obejrzeć meczu U20: Brazylia – Tunezja w telewizji, to nic straconego. Mianowicie możesz śledzić go również w internecie. A taką możliwość daje również TVP Sport, który na swojej stronie internetowej oferuje darmowy dostęp do tego pojedynku. Wystarczy więc wejść na stronę tego kanału i odszukać transmisje live – oczywiście z komentarzem i przedmeczowym studiem.

Zagranie FB

Gdzie oglądać U20: Brazylia – Tunezja?

A skoro już wiesz gdzie oglądać U20: Brazylia – Tunezja, to pozostaje jeszcze przyjrzeć się nieco bliżej typom i kursom na ten mecz. W końcu poza możliwością obejrzenia tego pojedynku 1/8 finału mistrzostw świata, również i typerzy mogą skorzystać z oferty bukmacherów na ten pojedynek. Wiele ciekawych rynków zdarzeń na ten pojedynek znaleźć można między innymi w STS, który posiada dobrze rozbudowaną ofertę na pojedynki z mundialu do lat 20 rozgrywanego w Argentynie.

Zaloguj się aby dodawać komentarze