U19: Portugalia – Malta gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 09.07.2023

Kibice Portugalii podczas meczu

Gdzie oglądać Portugalia U19 – Malta U19? Trwające Mistrzostwa Europy do lat 19 okazują się świetnym turniejem do oglądania, a wiele w tej kwestii zawdzięczamy Portugalczykom, którzy grają ciekawy i ofensywny futbol. Po pokonaniu Włochów 5:1, drużyna ta zmierzy się z Maltą, a sam mecz również zapowiada się piekielnie ciekawie. Gdzie i w jaki sposób będzie można zobaczyć go na żywo? Zapraszam do sprawdzenia w poniższym artykule.

U19: Portugalia – Malta, transmisja na żywo w TV

Rywalizacja w “polskiej” grupie na Euro U19 okazuje się do prawdy pasjonująca, a reprezentacja Portugalii po efektownych zwycięstwach nad Polską i Włochami jest już pewna awansu do fazy pucharowej. Efektowny futbol prezentowany przez ten zespół zachwycił wielu kibiców i podobnego stylu gry można oczekiwać także w spotkaniu z gospodarzem imprezy, czyli z Maltą. Mecz ten ma rozpocząć się 9. lipca o godzinie 18:00 naszego czasu, lecz póki co nie ma informacji, by jakakolwiek stacja w TV miała pokazać to starcie na żywo.

U19: Portugalia – Malta: transmisja i stream online za darmo

Spotkania Mistrzostw Europy do lat 19 mimo wszystko nie cieszą się taką popularnością, jak mecze seniorskiej piłki, stąd wybór operatora i transmisji jest mocno ograniczony. Niektóre mecze tego turnieju pokazywane są w TVP Sport i na stronie internetowej tej stacji w formie streamów online. Póki co nie ma jednak informacji, by taka transmisja w przypadku rywalizacji Portugalii z Maltą miała dojść do skutku.

Gdzie oglądać U19: Portugalia – Malta?

Okazuje się więc, że z obejrzeniem rywalizacji młodych Portugalczyków i Maltańczyków może być problem. Coraz więcej transmisji i streamów online ukazuje się na stronach legalnych bukmacherów, jednak na razie nie ma informacji, by któryś z nich miał w ofercie mecz Portugalia U19 – Malta U19. Trzeba więc śledzić ofertę na bieżąco i liczyć na to, że finalnie spotkanie to będzie gdzieś dostępne.

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze