U19: Polska – Włochy gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 09.07.2023

Reprezentant Polski U19 walczący o piłkę

Gdzie oglądać Polska U19 – Włochy U19? Nasza reprezentacja do lat 19 zakwalifikowała się na prestiżowy turniej Euro rozgrywany na Malcie, jednak może ona pożegnać się z imprezą już po dwóch spotkaniach. Kluczowy w tym kontekście będzie niedzielny mecz z reprezentacją Włoch, który to zdecyduje o awansie lub odpadnięciu Biało-Czerwonych. Gdzie i w jaki sposób obejrzeć tę batalię na żywo? Zapraszam do sprawdzenia.

U19: Polska – Włochy, transmisja na żywo w TV

Jak już wspomniałem, rywalizacja Polski z Włochami będzie dla nas meczem o wszystko. Zarówno my, jak i Italia przed ostatnim spotkaniem fazy grupowej mamy na koncie po 3 oczka, jednak to nasi rywale mają lepszy bilans bramek, a co za tym idzie, będziemy musieli ich w niedzielę pokonać! Jeżeli jesteście ciekawi, czy młodym Polakom uda się ta sztuka, należy włączyć to starcie 9. lipca już o godzinie 18:00, a transmisję w TV znajdziemy na kanale TVP Sport!

U19: Polska – Włochy: transmisja i stream online za darmo

Wśród nieco młodszych fanów piłki nożnej, coraz popularniejsze staje się oglądanie spotkań poprzez internet, a więc na sprawą tak zwanych streamów online. W przypadku meczu Euro U19 i spotkania naszej drużyny z Włochami, taki rodzaj transmisji będzie dostępny, darmowy i całkowicie legalny. Wystarczy bowiem odnaleźć oficjalną stronę TVP Sport w sieci i po obejrzeniu kilku reklam, cieszyć się dostępem do wspomnianego starcia.

Gdzie oglądać U19: Polska – Włochy?

Okazuje się więc, że w przypadku spotkania Polska U19 – Włochy U19 mamy do wyboru kilka opcji. Będzie można skorzystać zarówno z transmisji w TV, jak i ze streamu online, co tylko dodatkowo zachęca do zobaczenia tej rywalizacji na żywo. Miejmy nadzieję, że nasi zawodnicy zaprezentują się lepiej niż dotychczas i sprawią niespodziankę, wygrywając z silną Italią. Miłego oglądania i wielu emocji w niedzielny wieczór!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze