U19: Polska – Portugalia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 03.07.2023

Igor Strzałek, Antoni Kozubal

Gdzie oglądać mecz U19: Polska – Portugalia? W poniedziałek o 18:00 odbędzie się pojedynek Polski z Portugalią na mistrzostwach Europy do lat 19. Jeżeli masz ochotę obejrzeć ten mecz, przeczytaj poniższy tekst i sprawdź, gdzie dostępna będzie transmisja TV oraz stream online.

U19: Polska – Portugalia, transmisja na żywo w TV

Pojedynek Polski z Portugalią, który otworzy turniej o mistrzostwo Europy do lat 19, zostanie rozegrany 3 lipca 2023 o godzinie 18:00 na Hibernians Ground w położonym na Malcie mieście Paola. Teoretycznie zdecydowanymi faworytami będą tutaj Portugalczycy, lecz ekipa Marcina Brosza z pewnością postara się sprawić psikusa wyżej notowanemu rywalowi. Jeśli chcesz obejrzeć to starcie, to jego transmisja TV dostępna będzie w TVP Sport. Zerknij także na nasze typy dotyczące tego meczu.

U19: Polska – Portugalia: transmisja i stream online za darmo

Mecz Polska U19 – Portugalia U19 możesz prześledzić także za pośrednictwem streamu online, który dostępny jest na stronie internetowej oraz aplikacji mobilnej TVP Sport. Jeśli zatem nie możesz śledzić tego pojedynku przed telewizorem, masz jeszcze możliwość skorzystania z transmisji przez internet za pomocą smartfonu, tabletu lub innego urządzenia przenośnego z dostępem do sieci.

Gdzie oglądać U19: Polska – Portugalia?

U19: Polska – Portugalia obejrzysz w TVP Sport. Jeśli masz ochotę oglądać ten mecz i kibicować Biało-Czerwonym, a przy okazji chcesz zagrać u bukmachera, warto wiedzieć, że w STS otrzymasz na start wysoki zakład bez ryzyka. Jeśli nie masz jeszcze konta u tego operatora, załóż je z naszym kodem ZAGRANIE, obstaw pierwszy kupon i odbierz zwrot (max. 100 PLN), gdy okaże się on nietrafiony. Życzę powodzenia i miłego oglądania meczu!

Obrazek w tle: fot. Krzysztof Porebski / PressFocus

FAQ

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze