U19: Norwegia – Grecja gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 04.07.2023

Kibice Norwegii na meczu

Gdzie oglądać Norwegia U19 – Grecja U19? Właśnie wystartował kolejny wielki turniej młodzieżowy, na który zdecydowanie warto zwrócić uwagę! Mowa tu o Mistrzostwach Europy do lat 19, które odbywają się na Malcie i podczas których mamy okazję oglądać młodziutkie talenty piłkarskie w reprezentacyjnych barwach! Ciekawym spotkaniem na pewno będzie rywalizacja Norwegii z Grecją, a jeśli nie wiecie, gdzie zobaczyć to starcie, to zapraszam do poniższej lektury.

U19: Norwegia – Grecja, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Norwegów i Greków dla obu drużyn będzie pierwszym meczem na tym turnieju. Rywalizują one w grupie B, która to na papierze wygląda na bardzo wyrównaną i ciekawą. Norwedzy podczas eliminacji prezentowali bardzo ciekawy i ofensywny futbol, strzelając we wszystkich 3 meczach łącznie aż 11 bramek! Między innymi dlatego warto będzie zobaczyć ich potyczkę z Grecją, a sam mecz zostanie pokazany na żywo i z polskim komentarzem w TVP Sport!

U19: Norwegia – Grecja: transmisja i stream online za darmo

Warto dopowiedzieć, że starcie Norwegii z Grecją będzie jednym z dwóch spotkań Euro, jakie zobaczymy tego dnia. Rywalizacja ta odbędzie się zatem 4. czerwca, a jej początek przewidziany jest na godzinę 18:00. Po za transmisją w TV, starcie to będziecie mogli także śledzić za pomocą streamu online, inaczej zwanego transmisją internetową. Znajdziecie ją na oficjalnej stronie TVP Sport w sieci.

Gdzie oglądać U19: Norwegia – Grecja?

Starcie Norwegów z Grekami zostanie pokazane na sportowych antenach TVP Sport i jest to znakomita informacja dla wszystkich, którzy mają ochotę zobaczyć ten mecz na żywo i z polskim komentarzem. Mecz ten będzie legalny i szeroko dostępny, co dodatkowo zachęca do jego włączenia. W tym artykule to już wszystko – jeśli szukacie transmisji z innych meczów piłkarskich, sprawdźcie transmisje online u polskich bukmacherów. Powodzenia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze