U19: Islandia – Grecja gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 10.07.2023

Piłkarze Grecji U20 po zdobyciu gola

Gdzie oglądać Islandia U19 – Grecja U19? Trwają Mistrzostwa Europy do lat 19 na Malcie, na których to pozostało już tylko 1 wolne miejsce w półfinale. Nadzieję na awans do kolejnej fazy ma wciąż Islandia, jednak by w ogóle myśleć o wyprzedzeniu Norwegii w grupie, musi ona pokonać Grecję w poniedziałkowym spotkaniu. A gdzie i w jaki sposób je obejrzeć? O tym w poniższym artykule!

U19: Islandia – Grecja, transmisja na żywo w TV

Jak już wspomniałem we wstępie, Islandia w dalszym ciągu ma szansę na wyjście z grupy i grę w półfinale Euro U19, jednak przede wszystkim musi się ona uporać z Grecją w najbliższym spotkaniu, oraz liczyć na klęskę Norwegii w drugim meczu. Obydwa rozpoczną się o tej samej godzinie, a więc 10. lipca 2023 roku o 18:00 polskiego czasu. Rywalizację Islandia – Grecja niestety obejrzymy tylko w sieci, bowiem żadna stacja telewizyjna nie pokaże jej na żywo.

U19: Islandia – Grecja: transmisja i stream online za darmo

Skoro wspomniałem już o transmisji w internecie, to zagłębmy się nieco w ten temat. Spotkania Mistrzostw Europy U19, które rozgrywane są na Malcie posiada operator TVP Sport i chociaż nie pokazuje on wszystkich gier w telewizji, to w sieci je znajdziemy! Wystarczy wejść na jego stronę, obejrzeć dosłownie kilka reklam i cieszyć się bezpłatnym i w pełni bezpiecznym streamem z opisywanej w tym tekście batalii Islandczyków z Grekami.

Gdzie oglądać U19: Islandia – Grecja?

Prócz streamu online w sieci, który to zobaczycie na komputerach lub laptopach, TVP ma jeszcze jedną opcję na oglądanie meczu Islandia – Grecja. Mowa tu o transmisji przeznaczonej na urządzenia mobilne, którą to znajdziecie w oficjalnej aplikacji operatora. Na koniec zachęcam do sprawdzenia transmisji u polskich bukmacherów i życzę miłego oglądania!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze