Żużla nie ma, ale też jest … AKO! Gramy DART+Tenis o ponad 1000PLN!

Tenis+dart

Prawie cała kolejka żużla została przeniesiona na inne terminy, z powodu pozytywnego wyniku COVID-19 u jednego z pracowników w rybnickim klubie. Jednak nie ma się co przejmować i trzeba po prostu czekać do przyszłego tygodnia. Dzisiaj standardowo przedstawie Wam kilka propozycji z tenisa ziemnego, który coraz bardziej się rozpędza i wkracza w okres przygotowawczy przed punktowanymi turniejami. Do tego będziemy mogli cieszyć oko jednymi z najlepszych zawodników świata w Darcie. Kogo więc bierzemy na muszkę i kto dostarczy nam emocji na najbliższy dzień? Zapraszam do zapoznania się z moimi propozycjami.

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 1145PLN, aby otrzymać:

1000 PLN od depozytu + 125 PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

World Matchplay DART

Jest to moje pierwsze starcie z Dartem na grupie Zagranie. Od jakiś dwóch lat obserwuje zmagania darterskie, z udziałem fenomenalnych zawodników. Postaram trochę przybliżyć Wam sylwetkę zawodników i podać co zagrać, aby wygrać. Mecze rozkładają się aż do poniedziałku, ale myślę, że opłaca się zagrać lekko długoterminowy typ. Pierwsaz runda w tym turnieju to spotkanie, w którym o zwycięstwie zawodnika decyduje to, kto pierwszy wygra 10 legów. Jeden leg to zejście z 501 punktów, zakończony doblem, czyli trafioną lotką w zewnętrzne pole na tarczy, mające swoją przypisaną liczbę. Maksymalnie w pierwszej rundzie może zostać 19 legów, czyli wynik 10:9. W pierwszym dniu w kalendarzu mamy takie mecze: Whitlock(16) – Joyce(42), Ratajski(13) – Wattimena(23), Wade(9) – Brown(30), Van Garwen(1) – Dolan(32), Anderson(8) – Pipe(57). Drugi dzień zmagań: Suljovic(12) – Hughes(35), Durrant(15) – De Zwaan(21), Cross(4) – Clemens(40), Wright(2) – De Souza(51), Smith(5) – Clayton(20). Trzeci dzień: Chisnall(10) – Van der Voort(33), White(11) – Cullen(18), Gurney(7) – Evans(27), Price(3) – Noppert(24), Lewis(14) – Beaton(25) oraz pierwszą rundę zakończy spotkanie: Aspinall(6) – van der Bergh(26). Przed tymi zaowdami mieliśmy okazję obejrzeć 4 turnieje “rozgrzewkowe” Player Championship i zaobserwować w jakiej dyspozycji są poniektórzy zawodnicy. Już piszę kogo i kiedy łapiemy na nasz kupon 🙂

Krzysztof Ratajski – Jermaine Wattimena

18.07.2020 r. – 20:00

Najlepszy Polak na arenie światowego Darta. Jest trzynastym zawodnikiem rankingu PDC. Brał udział w poprzedzających turniejach Players Championship i wypadł całkiem nieźle. Zawodnicy często nie grają tam na sto procent swoich możliwości i grają w kratkę. Krzysztof w jednym z turniejów awansował do półfinału przegrywając z Wrightem, a w innym dotarł do ćwierćfinału przegrywając z Whitem. Co można sądzić po jego występach. Wydaje się, że ma predyspozycję, aby daleko zajść w tym turnieju. Jednakże, jeżeli przejdzie te rundę, to jego przeciwnikiem będzie ktoś z pary Cross – Clemens. Najprawdopodobniej będzie to Cross i to będzie już zupełnie inne spotkanie niż to jakie się zapowiada z Wattimeną. Uważam, że nasz rodak poradzi sobie z Holendrem i stawi się na spotkanie 1/8 finału. Co do Jermaine’a, to przeanalizujmy jego pojedynki w PC. Jego sukcesem możemy nazwać pokonanie Smitha, czyli 5 zawodnika list światowych, który i tak dzień później zrewanżował mu się za poprzedni pojedynek. W tym turnieju nie napotkał praktycznie żadnego solidnego zawodnika, z którym powinien przegrać, a i tak odpadał we wczesnych rundach zawodów. Przegrał do 2 legów, w 1/8 z Wrigtem oraz też z tym zawodnikiem przegrał do 4 legów na następny dzień. Będzie to pojedynek, który może iść w różne strony jeżeli chodzi o wynik. Ja natomiast wierzę w Polaka i mam nadzieję, że odniesie zwycięstwo.

Moja propozycja:

Krzysztof Ratajski – Jermaine Wattimena

Typ: Ratajski win

Kurs: 1.40

James Wade – Keegan Brown

18.07.2020 r. – 21:00

Moje serce jest rozdarte. Muszę zagrać przeciwko jednemu z moich ulubieńców. Keegan nie jest ostatnio w najlepszej formie i podczas PC nie osiągnął nic szczególnego i to samo miało miejsce podczas PDC Home Tour. Co innego jego przeciwnik, James Wade, który jest sklasyfikowany na 9 miejscu w światowych rankingach. Wygrał od PC12 i bardzo dobrze spisywał się w pozostałych częściach tych rozgrywek. Jest precyzyjny i konkretny w schodzeniu z 501. Uważam, że Wade jest tak dobrze dysponowany, że nie odda meczu swojego rodakowi. W angielskim starciu stawiam na o 10 lat starszego Jamesa.

Moja propozycja:

James Wade – Keegan Brown

Typ: Wade win

Kurs: 1.33

Gary Anderson – Justin Pipe

18.07.2020 r. – 23:00

Starcie kończące pierwszy dzień rozgrywek World Matchplay. Kogo mamy na tapecie? Mojego kolejnego ulubieńca. Gary Anderson, który w 2018 roku był triumfatorem tych rozgrywek. Anderson bardzo dobrze spisuje się w spotkaniach o stawkę. Szkot ostatni raz miał okazję spotkać się z Anglikiem w 2015 roku, więc nie można odnosić się do bezpośredniego pojedynku tych panów. Dla mnie Gary zdominuje ten mecz. Dlaczego tak sądzę? Dlatego, że Pipe przez 4 dni rozgrywek PC wygrał tylko jeden mecz i to ledwo z 122 zawodnikiem rankingu. Pozostałe mecze w jego wykonaniu to bardzo słabe, a wręcz beznadziejne spotkania. Jest to typ “pewniak” w mojej opinii. Oczywiście może się wydarzyć wszystko, ale nie sądzę, że Gary odda tutaj pole do gry Justinowi i spokojnie rozstrzygnie zwycięstwo w tym pojedynku.

Moja propozycja:

Gary Anderson – Justin Pipe

Typ: Anderson win

Kurs: 1.25

baner zagranie

Rob Cross – Gabriel Clemens

19.07.2020r. – 21:00

Jedyny niedzielny mecz, który bierzemy pod uwagę. Cross, czyli 4 zawodnik światowego rankingu i ubiegłoroczny zwycięzca tego turnieju z pewnością nie będzie chciał odpaść w pierwszej rundzie. Co prawda jeszcze nigdy nie wygrał z Niemcem, a miał do tego okazję dwa razy, ale były to turnieje o nie za dużej randze i względem ważności dla Anglika. Gabriel to z kolei 40 zawodnik na świecie. Dobrze wypadł w dwóch pierwszych rundach PC, ale później już poprzegrywał ze słabszymi zawodnikami. Nie wygrał mistrzostwa Niemiec co było dużym zaskoczeniem, gdyż był głownym faworytem do tego tytułu i odpadł w półfinale z Kurzem. Chociaż kursy na to nie wskazują, ja widzę tutaj value po stronie Anglika. Ma on stosunkowo łatwą drabinkę do przejścia w tym turnieju i z pewnością będzie chciał powtórzyć sukces sprzed roku.

Moja propozycja:

Rob Cross – Gabriel Clemens

Typ: Cross win

Kurs: 1.53

Dave Chisnall – Vincent Van der Voort

20.07.2020r. – 19:00

No i mamy poniedziałek. W tym dniu będą dwa spotkania, które bierzemy pod lupe. Pierwsze to starcie 10 w rankingu Chisnalla z 33 Holendrem. Chisnall pokazał się z dosyć dobrej strony w PC i w jednym dniu dotarł do finału przegrywając z Joycem. Jest jeszcze młody i z pewnością będzie osiągał sukcesy na swojej sportowej ścieżce. Sądzę jednak, że dzisiaj stawi czoła Vincentowi i zamelduje się w kolejnej rundzie. Jednak zanim to się stanie musi z Van der Voortem wygrać po raz kolejny. Udało mu się to już trzy razy. Odniósł jednak porażkę w mistrzostwach świata, gdzie przegrał z nim 0:3 i było to w 2017 roku. Dwa lata później miał okazję na rewanż i … wykorzystał ją idealnie. Oddał tylko jeden set Holendrowi i przeszedł do kolejnej rundy. Chisnall dotarł także do Final8 PDC Home Tour, gdzie zajął trzecie miejsce w grupie z dorobkiem dwóch zwycięstw. Natomiast gra Holendra wygląda bardzo przeciętnie i nie sądzę, aby w takiej dyspozycji mógł pokonać Anglika.

Moja propozycja:

Dave Chisnall – Vincent Van der Voort

Typ: Chisnall win

Kurs: 1.30

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Gerwyn Price – Danny Noppert

20.07.2020 r. – 22:00

Spotkanie numer dwa, które interesuje nas w poniedziałkowy, późny wieczór. Będziemy mieli okazję zobaczyć Gewryna Price’a. Jeżeli ktoś będzie go widział pierwszy raz w akcji, z pewnością będzie mół pomyśleć, że dużo ćwiczy na siłowni. Zdecydowanie tym się Walijczyk wyróżnia spośród pozostałych zawodników w całej czołówce. Oczywiście, nie o jego bicepsach mam mówić, tylko o tym, czy wygra. Moim zdaniem, po lekkich mękach tak. Price ma to do siebie, że ma dosyć słabą psychikę. W meczach o poważną już stawkę, jego ręka odczuwa stres. Zasłużenie jest trzecią siłą światowego Darta i myślę, że spotkanie z Noppertem nie będzie go stresować i po ciekawym pojedynku zamelduje się w 1/8 finału. Jego przeciwnik natomiast, to 23 zawodnik świata, pochodzący z Holandii, Danny Noppert. Dla mnie ten zawodnik musi mieć dzień, aby coś osiągnąć. Nie zabłysnął w PC, ani w Home Tour. Ostatnie mecze o stawkę, kończyły się zwycięstwem Price i liczę na to, że w poniedziałkowy wieczór, także zobaczymy zaciśniętą z radości pięść walijskiego gracza.

Moja propozycja:

Gerwyn Price – Danny Noppert

Typ: Price win

Kurs: 1.28

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Nathan Aspinall – Dimitri van der Bergh

21.07.2020 r. – 19:00

Ostatnie na naszym rozkładzie spotkanie z pierwszej rundy World Matchplay. Mecz będzie miał miejsce dopiero we wtorek. Grać będzie dwóch bardzo mocnych graczy. Mieli oni okazję spotkać się trzy razy jak do tej pory i za każdym razem zwycięsko z tych pojedynków wychodził Anglik. Dla mnie nie jest to jeszcze gracz, aż tak regularny i mogący sobie folgować niektóre turnieje, jak Van Garwen czy też Wright. Z pewnością ma potencjał do pokonywania wszystkich tych zawodników, ale musi mieć dobrą dyspozycję dnia, a myślę, że będzie ona wystarczająca jak na Belga. Aspinall wygrał PDC Home Tour więc pokazuje to, że nie zapomniał jak się rzuca. Miał do pokonania trudnych przeciwników w PC, też sobie poradził. Wtorkowe spotkanie powinno rozstrzygnąc się po jego myśli i po naszej, gdyż gramy na niego. Belg dawno nic szczególnego nie osiągnął i sądzę, że tutaj odpadnie już w pierwszej rundzie zawodów. W tamtym roku, Aspinall odpadł już w pierwszej rundzie i jestem przekonany, że będzie chciał poprawić ten rezultat, zwłaszcza gdyż na swojej drodze do finału, nie napotka zawodnika, z którym nie wygrał podczas swojej kariery.

Moja propozycja:

Nathan Aspinall – Dimitri van der Bergh

Typ: Aspinall win

Kurs: 1.35

TENIS

Mistrzostwa Polski 18.07.2020 r. – 11:30/13:00

Mistrzostwa Polski w tenisie ziemnym wchodzą już w końcową fazę. Po prawie tygodniu rozgrywek, miejsce mają sobotnie półfinały. Dla nas interesujące będą mecze: Majchrzak – Michalski oraz Shoshyna – Fręch. Obie te pary miały okazję spotkać się parenaście dni temu w meczach o randzę turnieju pokazowego. W obydwóch meczach, górą byli zawodnicy, na których dzisiaj też stawiamy. Nie chcę się tutaj długo rozpisywać, ponieważ uważam, że poziom gry fraczy, których dodajemy na kupon jest o tyle wyższy od ich przeciwników, że spokojnie powinni powygrywać swoje mecze. Co prawda Michalski, a szczególnie Shoshyna bardzo dobrze się spisują w dotychczasowych rozgrywkach, ale nie widzę tutaj możliwości sprawienia niespodzianki z ich strony. Kamil szybko powinien wyjaśnić Michalskiego, a Magdalena po ciekawym pojedynku wygrać z Ukrainką o polskim już paszporcie. te kursy gramy tylko na podbicie AKO i mam nadzieję, że nas nie zawiodą.

Moja propozycja:

Magdalena Fręch – Anastasyia Shoshyna

Typ: Fręch win

Kurs: 1.24

Moja propozycja:

Kamil Majchrzak – Daniel Michalski

Typ: Majchrzak win

Kurs: 1.16

baner tenis

Bett1 Aces Berlin 18.07.2020 r. – 15:00

Druga odsłona tenisowego turnieju w Niemczech z udziałem bardzo dobrych, światowych tenisistów. Na początek turnieju mieliśmy już dwie niespodzianki. Odpadł Karen Chaczanow oraz Jan-Lennard Struff. Co ciekawe Struff przegrał ze swoim rodakiem, który nie jest już klasyfikowany w światowym rankingu, Mowa tutaj o Tommym Haasie. Oczywiście jest to doświadczony, zasłużony i bardzo wybitny tenisista, ale już zakończył swoją oficjalną karierę i sporą niespodzianką była jego wygrana z rodakiem. Co prawda Struff nie grał nic. Starał się tylko przebijać na drugą stronę z jak największą siłą. Dzisiaj przed 42-letnim Niemcem, dużo bardziej wymagające i trudne zadanie. Mianowicie zmierzy się on z trzecią rakietą świata, czyli z Dominiciem Thiemem. Tak jak kiedyś pisałem, Dominic dużo pracy wkłada w swój rozwój na kortach twardych. Dzisiaj będzie miał okazję zaprezentować się po raz pierwszy na tej nawierzchni, przed okrojoną niemiecką publicznością. Sądzę, że będzie to spotkanie bardzo pod dyktando Austriaka. Nie będzie starał się oddać inicjatywy swojemu rywalowi i szybko oraz spokojnie bedzie chciał zakończyć mecz, aby móc zmierzyć się w finale z kimś z pary Bautista-Sinner. Typ na podbicie AKO.

Moja propozycja:

Dominic Thiem – Tommy Haas

Typ: Thiem win 1 set i mecz

Kurs: 1.21

TipSport Elite Trophy

18.07.2020 r. – 15:15

Spotkanie kończące pierwszy dzien rozgrywek organizowanych i spieranych przez dwie najlepsze czeskie tenisistki. Bierzemy mecz młodziutkiej zawodniczki gospodarzy oraz zaproszonej Słowaczki. Mowa tutaj o meczu: Nikola Bartunkova – Viktoria Kuzmova. Ciężko jest widzieć inną faworytkę niż Viktorię. Nikola jest jeszcze młodą zawodniczką, która w meczach przed tym turniejem, nie pokazała za dużo swojego kunsztu tenisowego. Dużo jej brakuje do poziomu jaki posiada 22-letnia przeciwniczka. Nie będę nawet tutaj dużo pisał, gdyż nie widzę na to sensu i od razu leci typ na podbicie.

Moja propozycja:

Nikola Bartunkova – Viktoria Kuzmova

Typ: Kuzmova win 1 set i mecz

Kurs: 1.22

Podsumowanie: Ratajski win+Wade win+Anderson win+Cross win+Chisnall win+Price win+Aspinall win+ Fręch win+Majchrzak win+ Thiem 1 set i mecz+Kuzmova 1 set i mecz+ Bonus 11AKO Fortuna KURS = 23.26 Powodzenia 🙂

AKO tenis+dart

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze