Zimowe Igrzyska Olimpijskie bukmacherzy – Gdzie obstawiać ZIO? Bonusy i promocje!

gdzie obstawiać zimowe igrzyska

Co bukmacherzy przygotowali na Zimowe Igrzyska Olimpijskie? Polscy operatorzy ponownie stanęli na wysokości zadania! Bukmacherzy na ZIO2022 postawili na wiele dyscyplin sportowych, które będą się odbywać w tym czasie. Typerzy sportów zimowych będą mogli korzystać z kursów na skoki narciarskie, biathlon, short truck, hokej na lodzie i wiele innych konkurencji. Gdzie obstawiać Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2022? Sprawdziliśmy najlepsze oferty bukmacherów!

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2022 bukmacherzy

Bukmacherzy w Polsce nie mogą darować sobie takiej imprezy, jak Zimowe Igrzyska Olimpijskie. W naszym kraju jest wielu kibiców sportów zimowych na czele ze skokami narciarskimi. W Pekinie wystartują skoczkowie i pozostali przedstawiciele zimowych konkurencji. Dlatego bukmacherzy na IO 2022 zaopatrują typerów w solidną dawkę zakładów! Oferty dotyczą poszczególnych dyscyplin, jak i klasyfikacji medalowej, a także konkretnych wyników polskich sportowców!

Bukmacherzy na Igrzyska Olimpijskie 2022 proponują zakłady pre-match (przed startem rywalizacji), jak i kursy live (na żywo). Oczywiście nie wszystkie sporty będą w ten sposób obsługiwane, ale turniej hokeja na lodzie na pewno będzie występował w typowaniu pre-match, jak i live.

Gdzie obstawiać Igrzyska Olimpijskie 2022?

W przypadku Igrzysk Olimpijskich zasady przy wyborze bukmachera pozostają takie same. Przede wszystkim swoją uwagę trzeba koncentrować na legalnych operatorach, którzy posiadają licencję od Ministerstwa Finansów. To pierwszy ważny element. A jakie są kolejne? Warto wybrać firmę, która oferuje możliwie, jak najlepsze bonusy bukmacherskie. To dotyczy nowych, jak i stałych graczy. Na Zimowe Igrzyska Olimpijskie część bukmacherów na pewno uruchomi specjalne konkursy dla obecnych klientów, a także dedykowane promocje dla nowych użytkowników.

Szukając bukmachera na ZIO2022 zachęcamy cię do skorzystania z naszego rankingu na Zagranie. To wiarygodne źródło informacji o bukmacherach w Polsce. Im wyższa ocena – tym lepszy wybór bukmachera. W tym momencie w naszym zestawieniu wysoko plasuje się STS, Fortuna, Betfan, TOTALbet i Superbet. To bukmacherzy z ciekawą ofertą również na Igrzyska Olimpijskie 2022. Przez cały zimowy sezon można u nich typować wiele dyscyplin takich jak:

  • skoki narciarskie,
  • hokej na lodzie,
  • biathlon,
  • narciarstwo alpejskie,
  • curling,
  • biegi narciarskie,
  • łyżwiarstwo.

Oferta STS na Igrzyska Olimpijskie

Co STS przygotował na Igrzyska Olimpijskie 2022? Już teraz w ofercie tego bukmachera znajdują się rynki odnośnie poszczególnych startów olimpijskich. Zgodnie z kalendarzem cała impreza rozpocznie się m.in. od curlingu, biegów narciarskich i kobiecego hokeja na lodzie. Dlatego STS w pierwszej kolejności koncentruje się na tych konkurencjach.

Dodatkowo bukmacher STS umożliwia przewidywanie medalowego dorobku polskiej reprezentacji. W zakładach u tego operatora możesz wskazać liczbę złotych krążków, a także ilość pozostałych medali.

STS ZIO 2022

W poprzednich Zimowych Igrzyskach Olimpijskich zdobyliśmy dwa medale – jeden złoty i brązowy. Czym tym razem będzie lepiej? Kurs w STS na to, że nasza reprezentacja wygra złoto w Pekinie wynosi aż 3.00. To pokazuje, że bukmacher nie jest optymistycznie nastawiony do naszych szans medalowych.

ZIO – zakłady w Fortunie

U bukmachera Fortuny na ZIO2022 również wskażesz dorobek medalowy Polski, ale też pozostałych reprezentacji. To firma, która oferuje szeroki zakres rynków na konkursy olimpijskie w skokach narciarskich. Jak doskonale wiadomo Fortuna sponsoruje naszą kadrę skoczków, dlatego przykłada dużą uwagę do oferty na ten sport.

Dodatkowe zakłady na starty olimpijskie dotyczą też biathlonu i biegów narciarskich. Tam można obstawiać m.in. H2H w każdym konkursie.

W zakładach specjalnych Fortuna oferuje rynki na “wydarzy się”. Tam można znaleźć m.in. typ na to, czy Jamajka zdobędzie medal w bobslejach?

Fortuna ZIO 2022

Typerzy, którzy liczą na obstawianie hokeja na lodzie podczas IO 2022 powinni wybrać Fortunę, bo to znany bukmacher z bogatej oferty rynków właśnie na zmagania hokejowe. Wiele rozszerzeń stosownych w NHL czy KHL będzie miało miejsce również w turnieju olimpijskim.

TOTALbet i Zimowe Igrzyska Olimpijskie

Sporty zimowe w ujęciu olimpijskim będą możliwe do obstawiania również w TOTALbet. To kolejny legalny bukmacher, który w lutym koncentruje się na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie. Oferta TOTALbet pokazuje, że firma ta udostępnia zakłady również na mniej znane konkurencje takie jak kombinacja norweska i curling. Oczywiście w ofercie bukmachera TOTALbet nie zabraknie kursów na hokej na lodzie (w wydaniu męskim i kobiecym), a także short truck, łyżwiarstwo szybkie i biathlon.

TOTALbet ZIO 2022

TOTALbet, tak jak STS i Fortuna, pozwala na typowanie klasyfikacji medalowej. U tego bukmachera wskażesz narodowość, która w Pekinie zdobędzie najwięcej krążków. Klasyfikacji tej przewodzi Norwegia przed Niemcami, Kanadą i Rosyjskim Komitetem Olimpijskim.

Kto zdobędzie najwięcej złotych medali?
Totalbet
1.20
Norwegia
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Totalbet
4.50
Niemcy
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Totalbet
9.00
Kanada
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Totalbet
9.00
Rosja
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Totalbet
9.00
USA
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Totalbet
65.00
Holandia
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Zimowe Igrzyska Olimpijskie: promocje i bonusy bukmacherskie

Wspominaliśmy wcześniej, że opłaca się wybierać tych bukmacherów na Igrzyska Olimpijskie, którzy oferują najlepsze bonusy. Które promocje podobają się graczom? Typerzy w dużej mierze polują na zakłady bez ryzyka, które w kontekście ZIO2022 pozwolą wytypować kupon z gwarancją zwrotu stawki, jeśli typy nie wejdą. To duży przywilej, bo dzięki tego rodzaju promocji można bez konsekwencji postawić kupon u bukmachera.

Spośród bonusów bukmacherskich na IO 2022 atrakcyjnie prezentują się też darmowe zakłady. W tym przypadku mówimy o środkach, które przyznaje bukmacher w ramach specjalnej promocji. Co to oznacza? To że otrzymujesz darmowe pieniądze na kupon dotyczący Igrzysk.

W dużej mierze zakłady bez ryzyka i bonusy freebet oferowane są dla nowych klientów. Tak jest w STS, gdzie za kod promocyjny ZAGRANIE (wpisany przy rejestracji) otrzymasz:

  • freebet bez depozytu 30 zł,
  • zakład bez ryzyka do 234 zł.

To bonusy na Zimowe Igrzyska Olimpijskie, z których mogą skorzystać tylko nowi klienci tego bukmachera.

Najlepsze bonusy bukmacherskie na ZIO 2022 w Pekinie

Jakie bonusy wybrać na ZIO 2022? Pierwszą naszą propozycją była oferta STS, która pozwala na odbiór freebetu, zakładu bez ryzyka i…bonusu od wpłaty 100% do 1200 złotych. Jeśli masz już konto u tego operatora, to możesz zarejestrować profil u innego bukmachera. Ciekawe promocje na Igrzyska Olimpijskie przygotowali też bukmacherzy: Fortuna i TOTALbet. To firmy, które także przyznają darmowe zakłady i cashbacki za kody promocyjne od zagranie.com!

Zakłady bez ryzyka na Igrzyska Olimpijskie

Chcesz upolować zakład bez ryzyka na IO 2022? W takim razie bukmacher Fortuna będzie idealnym wyborem! To operator, który na polskim rynku udostępnia jeden z najwyższych cashbacków. Ile wynosi? To aż 600 złotych zwrotu stawki! Jak go odebrać? Najpierw trzeba zarejestrować konto z wpisanym kodem promocyjnym ZAGRANIE. Co dalej? Dokonać wpłaty i wytypować kupon z dowolnej dyscypliny na Igrzyskach Olimpijskich 2022. W przypadku porażki – Fortuna zwróci stawkę do 600 zł.

Freebety (darmowe zakłady) dla nowych graczy

A który bukmacher pozwoli ci zyskać darmowe zakłady? Na tego rodzaju bonus możesz liczyć w TOTALbet. Tym bardziej, że bukmacher ten pierwszy freebet wypłaca bez depozytu (20 zł), a drugi w ratach po 5 zł (łącznie 20 zł). Co trzeba zrobić, żeby wytypować IO w Pekinie na koszt TOTALbet? Przede wszystkim założyć konto z naszego linku wprowadzając kod promocyjny: ZAGRANIE.

Najlepszy bukmacher na Zimowe Igrzyska Olimpijskie

Zestaw bonusów, a także oferowanych kursów przekonuje do takich bukmacherów jak STS, Fortuna i TOTALbet. Naszym zdaniem to optymalny wybór przy obstawianiu Zimowych Igrzysk Olimpijskich. W pierwszej kolejności proponujemy STS, który jest największym bukmacherem w Polsce. U tego operatora zrealizujesz typy na dowolny sport zimowy, a dodatkowo otrzymasz pokaźną premię powitalną!

Fot. z okładki PressFocus

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze