Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2022 – kursy i zakłady bukmacherskie!

kursy i zakłady zio 2022 pekin

Zakłady bukmacherskie na Igrzyska Olimpijskie 2022 pozwalają na typowanie poszczególnych, zimowych konkurencji. Kursy można znaleźć na znane w naszym kraju skoki narciarskie i biathlon, a także bardziej niszowe dyscypliny takie jak curling short track czy snowboard. Dzięki zakładom na ZIO2022 możesz przewidywać wyniki sportowej rywalizacji. Co obstawisz? Medale dla Polski lub to, kto wygra wyścig w narciarstwie alpejskim. To tylko część przykładów oferty bukmacherskiej dotyczącej Igrzysk Olimpijskich 2022!

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2022 kursy bukmacherskie | Zakłady na IO

Bukmacherzy przez okres zimowy tradycyjnie przyjmowali i dalej przyjmują zakłady na skoki narciarskie, biathlon, narciarstwo alpejskie czy łyżwiarstwo. Igrzyska Olimpijskie w Pekinie to kolejne starty sportowców, którzy specjalizują się w zimowych dyscyplinach. W tym przypadku można liczyć na znane kursy dotyczącego tego, kto wygra zawody, a także dodatkowe rynki związane z ilością medali itd.

W zakładach na IO 2022 pojawiają się też kursy na zdarzenia specjalne. To oferty z lekkim przymrużeniem oka. Tak właśnie można traktować propozycję kursową Fortuny, która pozwala na obstawianie zakłady: czy Jamajka zdobędzie medal w bobslejach? Z polskiej perspektywy u legalnych bukmacherów znajdziesz zakłady na dorobek naszej kadry podczas pobytu w Pekinie.

Kto zdobędzie najwięcej medali?
Totalbet
1.15
Norwegia
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Totalbet
8.00
Niemcy
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Totalbet
10.00
Kanada
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Totalbet
10.00
Rosja
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Totalbet
12.50
USA
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Totalbet
65.00
Holandia
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Zakłady na ZIO 2022 w Pekinie — co jest w ofercie?

Zakłady bukmacherskie na ZIO 2022 będą dotyczyć większości dyscyplin. W Pekinie dojdzie do pokazu 15 sportów, co przełoży się na 109 konkurencji. To pokazuje, że do obstawiania będzie sporo. Tym bardziej, że Igrzyska Olimpijskie rozpoczynają się 4 lutego a kończą 20 lutego 2022 roku. W ciągu kilkunastu dni zostanie rozdanych ponad 300 medali olimpijskich!

Pierwsze co możesz obstawiać w zakładach online, to klasyfikację medalową. STS, jak i Fortuna udostępniają kursy na to: kto zdobędzie najwięcej medali? Operatorzy zakładów stworzyli też dodatkową klasyfikację, która dotyczy tylko złotych krążków. W tym kontekście możesz postawić również kupon na dorobek polskiej kadry olimpijskiej. Przypomnijmy, że w Pekinie będzie nas reprezentować 57 rodaków.

Totalbet Zimowe Igrzyska Olimpijskie

Gdzie są najlepsze kursy na Igrzyska Olimpijskie 2022?

Najlepsze kursy na Igrzyska w Pekinie? Na pierwszą myśl do głowy przychodzi Fortuna. Zakłady u tego bukmachera od dłuższego czasu słyną z niskich marży, co przekłada się na atrakcyjne kursy. Na Igrzyska Olimpijskie 2022 bukmacher ten również nie powinien nakładać wysokich marży, więc kursy będą u niego atrakcyjne. Tym bardziej, że w Pekinie odbędzie się też turniej hokejowy, a Fortuna znana jest z wysokich kursów właśnie na zmagania na lodzie.

Co jest dodatkowo atrakcyjne, w weekendy, a więc w sobotę i niedzielę w godzinach 12:00 – 15:00 w Fortunie można obstawiać bez podatku. To oznacza powiększenie kursy ogólnego na kuponie o współczynnik 1.14. Inaczej mówiąc – w przypadku wygranej, zyskujesz 14% więcej!

Fortuna ZIO 2022

Najwyższe kursy na Zimowe Igrzyska Olimpijskie

Typy dnia na ZIO w Pekinie do obstawiania po ciekawych kursach są też w TOTALbet. To kolejny z bukmacherów znany w środowisku za sprawą wysokich kursów. Zakłady na Igrzyska Olimpijskie również wpisują się w ten trend, dlatego typowanie skoków narciarskich, biathlonu czy narciarstwa alpejskiego na stronach TOTALbet lub aplikacji – będzie świetnym wyborem.

W TOTALbet, tak jak w Fortunie, w trakcie ZIO 2022 można liczyć na obstawianie bez podatku. U tego bukmachera pełna oferta na sport jest zwolniona z podatku przez 24 godziny na dobę. Do tej promocji kwalifikują się zarówno kupony akumulowane, jak i pojedyncze. Co więcej, jeśli nie masz konta w TOTALbet – możesz użyć przycisk rejestracyjny poniżej, a jako polecony klient otrzymasz zakład bez ryzyka 200 zł i darmowe zakłady 40 zł!

Kursy na skoki narciarskie na ZIO 2022 w Pekinie

Kto jest faworytem do złotego medalu w skokach narciarskich? Głównym kandydatem do zwycięstwa jest Ryoyu Kobayashi. Trzeba jednak pamiętać, że w Pekinie odbędą się dwa konkursy indywidualne (na skoczni średniej i dużej), a także zawody drużynowe i mikst. To oznacza aż cztery szanse medalowe! Warto wiedzieć, że na poprzednich ZIO Polska zdobyła medale właśnie dzięki skoczkom. Dokładnie chodzi o złoty krążek Kamila Stocha i brąz drużyny.

W kursach na olimpijskie konkursy skoków narciarskich znajdziesz podstawowe rynki takie jak: kto wygra? Oczywiście bukmacherzy będą udostępnia również zakłady na miejsca 1-3. Wśród typujących skoki ciekawym rynkiem są też zakłady H2H, gdzie wskazuje się, który z pary będzie lepszy?

Pierwszy konkurs na ZIO 2022 odbędzie się 6 lutego (niedziela) na skoczni normalnej. Kolejny (indywidualny) na dużej skoczni 12 lutego (sobota).

Hokej na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2022 – kursy i zakłady bukmacherskie

Choć bez gwiazd NHL, to turniej hokeja na lodzie powinien przysporzyć kibicom i typerom wiele emocji. Paradoksalnie może to wpłynąć na jeszcze ciekawszą rywalizację, bo poziom poszczególnych reprezentacji będzie bardziej wyrównany. W zakładach na hokej już teraz można wskazywać swoich faworytów do złotego medalu. W kursach bukmacherskich na głównego kandydata wyrosła reprezentacja Rosji. To drużyna, która broni tytułu olimpijskiego sprzed czterech lat. Patrząc na zakłady widać, że większość bukmacherów wierzy w powtórkę z rozrywki. Podobnego wyczynu dokonała Kanada, która triumfowała na ZIO w Vancouver (2010 rok) i Soczi (2014 rok).

Patrząc na kursy kto jest głównym rywalem Rosji? To europejskie reprezentacje takie jak: Finlandia i Szwecja. Dopiero na dalszych miejscach znajduje się Kanada i USA.

Oczywiście w trakcie meczów hokeja na lodzie na ZIO 2022 w zakładach online będą dostępne również rynki na żywo. W turnieju olimpijskim poza typami długoterminowymi na medal możesz grać też zakłady na poszczególne grupy, a więc to, kto wejdzie do fazy pucharowej? Co więcej, w zakładach pre-match będzie do dyspozycji szeroki zakres kursów związanych z wynikiem, tercjami, liczbą goli i handicapem.

Kursy na biathlon, biegi, biathlon i inne sporty

W biathlonie, biegach narciarskich czy narciarstwie alpejskim jest sporo konkurencji. W dyscyplinach tych zawodnicy i zawodniczki startują kilkukrotnie w trakcie Igrzysk Olimpijskich. Już teraz widzimy, że w zakładach bukmacherskich można typować każdy start biathlonistów i narciarzy klasycznych. W STS przyjmowane są zakłady na zwycięzców biegów na 15 i 20 kilometrów. Fortuna tymczasem udostępnia kursy H2H na starty biegaczy i biegaczki w narciarstwie klasycznym. Widać, że dla polskich bukmacherów sporty zimowe na IO 2022 odgrywają ważną rolę i nie są traktowane po macoszemu.

STS ZIO

Zakłady bukmacherskie na Zimowe Igrzyska – co wybrać?

Jakie zakłady wybierać? Z punktu widzenia matematyki najlepiej typować zdarzenia dwudrogowe, a więc te rynki, w których są dwie możliwości wyboru. W tym przypadku hokej na lodzie w zakładach na wynik umożliwia obstawianie wygranej gospodarzy, remisu i zwycięstwa gości. To przykład zakładu trzydrogowego.

Jeśli to twoje początki z bukmacherką, to miej na uwadze, że w trakcie ZIO 2022 firmy oferują dodatkowe promocje nowym użytkownikom. To daje szansę na to, żeby uzyskać intratny bonus powitalny. W ten sposób zgromadzisz początkowy kapitał na obstawianie Igrzysk Olimpijskich. Bonusy za rejestrację z kodem ZAGRANIE otrzymasz od:

  • STS,
  • BETFAN,
  • Fortuny,
  • Superbet,
  • TOTALbet.

Każdy bonus stanowi dodatkową alternatywę przy wyborze najlepszego zakładu. Dlaczego? Dlatego, że zyskujesz okazję gry bez ryzyka lub za freebet otrzymany od bukmachera. To zmienia perspektywę na kupon. Jeśli masz szansę na bonus, to warto z niej skorzystać!

Najlepsze zakłady na ZIO w Pekinie

Wszystko to zależy do tego, jaką dyscyplinę sportu na co dzień oglądasz. W Polsce mamy wielu specjalistów od skoków narciarskich, więc w trakcie Igrzysk koncentracja na skoczni może być dobrym wyborem. Tym bardziej, że medale zostaną rozdane w dodatkowej konkurencji, jaką jest mikst. Co więcej, od 2010 roku z każdych Igrzysk Olimpijskich nasi skoczkowe przywożą medale. To wcale nie oznacza, że musisz typować tylko zakłady na Polskę, bo w ofercie na skoki znajdziesz też kursy na pozostałe nacje.

Igrzyska Olimpijskie do też szansa do poznania dodatkowych sportów takich jak bobsleje, saneczkarstwo, curling czy snowboard. W zakładach Fortuny i STS to sporty, na które są przyjmowane zakłady w trakcie ZIO2022.

Fot. z okładki PressFocus

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze