Zbigniew Bartman – Tomasz Hajto: typy, kursy i zakłady bukmacherskie

Typy na Bartman - Hajto

Zbigniew Bartman – Tomasz Hajto: typy na walkę Clout MMA 1. Bez wątpienia walka pomiędzy byłymi sportowcami będzie ozdobą inauguracyjnej gali nowo powstałej federacji Clout. Mianowicie naprzeciw siebie stanie siatkarz i piłkarz, a więc osoby będące w świecie sportu, jednak w nieco innych dyscyplinach. Teraz staną do walki w oktagonie i można być pewnym, że klatka zapłonie. A jeśli chciałbyś poznać analizę i typy na Bartman – Hajto, to znajdziesz je w poniższym tekście. Serdecznie zapraszam!

Zakład bez ryzyka na CLOUT MMA do 600 PLN!
Fortuna
KOD: ZAGRANIE
Czytaj recenzję Recenzja ODBIERZ

Chcesz obstawiać galę Clout MMA? Oto instrukcja, jak to zrobić 👇

  1. Załóż konto wykorzystując specjalny kod promocyjny ZAGRANIE 
  2. Wpłać 100 zł
  3. Obstaw swój pierwszy kupon na CLOUT MMA. Liczba zdarzeń oraz wysokość kursów są dowolne
  4. Jeśli trafisz, to cała kasa Twoja.
  5. Jeśli nie, to dostaniesz zwrot w gotówce!

clout mma baner fortuna

Zbigniew Bartman – Tomasz Hajto, typy i przewidywania

Bartman karierę siatkarską skończył stosunkowo niedawno. Jeszcze w 2023 roku występował na włoskim parkiecie, grając dla drużyny Emma Villas Aubay Siena. Wcześniej grał w dużych europejskich, ale i polskich klubach, reprezentując takie drużyny, jak Asseco Resovia Rzeszów, Galatasaray, Casa Modena czy Jastrzębski Węgiel. Do tego Bartman przez lata występował w reprezentacji Polski, a jego licznik meczów zatrzymał się na liczbie 137 pojedynków. W tym czasie zdobył z kadrą chociażby mistrzostwo Europy i wygrał Ligę Światową. Czy w klatce poradzi sobie równie dobrze jak na boisku siatkarskim?

Clout MMA: Zbigniew Bartman – Tomasz Hajto

Kto wygra?
BARTMAN 57%
HAJTO 43%
14+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • BARTMAN
  • HAJTO

 

Tomasz Hajto to bez wątpienia jeden z popularniejszych sportowców w naszym końcówki lat 90 i początku 2000. Od zawsze budził bowiem kontrowersje – nie tylko na boisku, ale i poza nim. Jeśli chodzi jednak stricte o jego osiągnięcia sportowe, to grał dla takich klubów jak Górnik Zabrze czy Duisburg czy Schalke. Do tego przez blisko dekadę występował w reprezentacji Polski, notując łącznie 62 występy w kadrze. Od kilku lat jest ekspertem piłkarskim, jednak postanowił skorzystać z zaproszenia Sławomira Peszko i tym samym zobaczymy byłego obrońcę w oktagonie. Jak spisze się Hajto w walce?

Zatem jakie typy na Zbigniew Bartman – Tomasz Hajto warto rozważyć? Bez wątpienia walka pomiędzy tymi zawodnikami jest największą niewiadomą gali Clout MMA 1. W końcu obaj panowie mają kariery sportowe za sobą, a ich bezpośrednie starcie w klatce będzie absolutnym debiutem dla byłego siatkarza i piłkarza. Dlatego też pojedynek ten nie powinien stać na najwyższy poziomie, a co za tym idzie nie należy spodziewać się pełnego dystansu. Po pierwsze chodzi o kondycję, ale i umiejętności – przede wszystkim w obronie. Dlatego też obstawię, że walka potrwa maksymalnie 1.5 rundy, a więc mój typ na Bartman – Hajto to under 1.5 rund.

Poniżej 1.5 rund
Kurs: 1.45
Zagraj!

Zbigniew Bartman – Tomasz Hajto kursy bukmacherskie 

Kursy bukmacherskie na walkę Bartman – Hajto jasno wskazują, że były piłkarz nie ma kompletnie szans w tym starciu. Mianowicie na Bartmana wynosi on 1.07, czyli tak naprawdę nic nie powinno przeszkodzić mu w tej potyczce. Przede wszystkim były siatkarz profesjonalną karierę skończył nie tak dawno i cały czas jest w odpowiedniej formie fizycznej. Do tego jest dużo wyższy od Tomasza Hajto (blisko 10 centymetrów), co dla rozpoczynających przygodę z MMA jest sporą różnicą i przewagą jednego z nich. Dlatego też nie powinno dziwić, że to właśnie Bartman stawiany jest w roli murowanego faworyta.

Kursy na walkę Bartman - Hajto
Fortuna
1.07
Bartman
5.66
Hajto
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na rezultat końcowy (KO, TKO, poddanie, dyskwalifikacja)

Kursy na sposób zakończenia walki Bartman - Hajto
Fortuna
4.00
Walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję
1.22
Bartman wygra przed czasem
7.00
Hajto wygra przed czasem
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Zbigniew Bartman – Tomasz Hajto, kto wygra walkę?

Tak naprawdę chyba tylko kataklizm może zabrać Bartmanowi zwycięstwo w swojej inauguracyjnej walce z Tomaszem Hajto. W końcu były siatkarz ma dużo większe predyspozycje do tego, aby na dłużej zagościć w oktagonie. Po pierwsze jest jeszcze stosunkowo młody i kilka lat może spędzić w klatce, a po drugie – cały czas jest w treningu. Oczywiście nie chodzi o sporty walki, ale o samo utrzymanie formy fizycznej, kondycji i sprawności. Hajto karierę zakończył ponad dekadę temu i od tego momentu z pewnością nieco odpuścił z treningami. Dlatego też jasne wydaje się, że Bartman powinien to starcie wygrać.

Bartman wygra walkę
Kurs: 1.07
Zagraj!

Typy na Zbigniew Bartman – Tomasz Hajto

A co jeszcze warto typować w walce Zbigniew Bartman – Tomasz Hajto? Tak naprawdę trudno znaleźć w tym pojedynku zdarzenie z interesującym kursem, bowiem wszystko przemawia za byłym siatkarzem, dlatego też kursy przygotowane przez Fortunę na tę walkę są stosunkowo niskie na Bartmana. Wydaje się jednak, że można by zaryzykować zdarzenie na zakończenie walki w pierwszych 60 sekundach. Mianowicie należy spodziewać się otwartej walki od pierwszej sekundy, bowiem ani jednej, ani drugi zawodnik nie będzie raczej kalkulował, zatem można spodziewać się bardzo ofensywnych szarż od rozpoczęcia pojedynku. Dlatego też w formie zakładu SOLO można skorzystać z opcji przygotowanej przez wspomnianego bukmachera i obstawić to, że walka zakończy się w przeciągu 60 sekund od rozpoczęcia 1.rundy.

Walka zakończy się w przeciągu 60 sekund od rozpoczęcia 1.rundy
Kurs: 3.00
Zagraj!

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze