Zagranie vs Fortuna 0:1 – liczymy jak Kunlun na rewanż w KHL z singlami 2.50 i 5.00!

Kunlun Red Star hokeiści

Dwa dni temu odbył się pierwszy mecz przeciwko Kunlun Red Star a Traktorem Czelabińsk. Tak się dobrze składa, że dzisiaj będziemy mieli okazje oglądania drugiego starcia pomiędzy tymi zespołami. Do trafienia zakładu specjalnego zabrakło nam wtedy punktu Nicka Bailena, a w ten poniedziałek nadchodzi dobra okazja, aby zrewanżować się Fortunie. Ponownie przygotowałem interesujące single na to spotkanie, zapraszam do lektury!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Kunlun Red Star – Traktor Czelabińsk: typy i kursy bukmacherskie (10.01.2022)

Zanim o samym pojedynku to zachęcam Cię do sprawdzenia kodu promocyjnego w Fortunie! Smoki ponownie nie popisały się przed własną publicznością. Po przegranych z SKA St. Petersburg, Severstalem Czerepowiec nadeszła porażka z Traktorem Czelabińsk. Po pierwszej tercji wydawało się, że Kunlun Red Star wyciągnęło wnioski z poprzednich nieudanych meczów. Nic bardziej mylnego, bo PK leży kompletnie u Kunlun Red Star i gdy przeciwnicy mają swoją okazję strzelenia gola w PP, to ją po prostu wykorzystują. Druga tercja to już był popis skuteczności drużyny z Czelabińska i wygrana zasłużenie powędrowała do gości.

hokej

Jak już dobrze wiecie, gospodarze przygotowują się do igrzysk olimpijskich. Wszystkie przygotowania i kolejne spotkania są podporządkowane temu wydarzeniu. Trener Smoków Ivano Zanatta mieszał nieco piątkami, aby ze swoich rodzimych graczy wyciągnąć jak najwięcej. To się niestety nie powiodło i wrócił do swojego starego założenia dwa dni temu. Kadra Kunlun Red Star jest po prostu za słaba, aby regularnie mierzyć się z najlepszymi z KHL. Czy dzisiaj ujrzymy poprawę w ich wykonaniu?

Po drugiej stronie barykady znajduje się Traktor, który ma okazję ponownego wskoczenia na pozycję lidera całej ligi. Aby tak się stało, potrzebny jest jedynie punkt w poniedziałkowej rywalizacji. Oczywiście przyjezdni są dużymi faworytami w tym meczu, ale jak to często w hokeju bywa, nie zawsze najlepszy wygrywa. Nie można nikogo lekceważyć na tym poziomie. Jest jeszcze trochę do poprawy szczególnie w PP, bo nie zawsze to funkcjonowało. Zawodnicy często dublowali swoje pozycje i na Kunlun to starczyło, ale na mocniejszych przeciwników może nie. Jak tym razem zaprezentuje się ekipa z Czelabińska?

Статистика (statystyki):

  • Ostatnie spotkanie Kunlun Red Star zakończyło się porażką 0:4 z Traktorem Czelabińsk
  • Kunlun Red Star znajduje się na 12. miejscu w konferencji wschodniej z dorobkiem 25 punktów
  • Ich bilans meczów domowych to 5 zwycięstw i 19 porażek
  • Ostatnie spotkanie Traktora Czelabińsk zakończyło się zwycięstwem 4:0 z Kunlun Red Star
  • Traktor Czelabińsk znajduje się na 2. miejscu w konferencji wschodniej z dorobkiem 71 punktów
  • Ich bilans meczów wyjazdowych to 16 zwycięstw i 8 porażek
  • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi ekipami zakończyło się zwycięstwem Traktora Czelabińsk 4:0
  • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi klubami na tafli Kunlun Red Star, zakończyły się 2 wygranymi gospodarzy i 3 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Nie mogłem sobie odpuścić ponownego pojedynku z Fortuną i tak jak Kunlun pragnę rewanżu. Ponownie atakuję zawodnika Traktora Czelabińsk, który ma nam coś do udowodnienia. Dwa dni temu zabrakło nieco farta, bo Amerykanin z białoruskim paszportem miał udział przy golu w PP Vladimira Tkachyova, ale był tym czwartym podającym. Uważam, że dzisiaj gra z przewagą jednego zawodnika będzie wyglądała lepiej po stronie Traktora i tym samym nasz bohater będzie cieszył się z trafień bądź asyst. Dokładam dodatkowo typ na jego bramkę, bo wyczuwam, że będzie miał swoje szanse na przełamanie swojej niemocy. Jest to ofensywny obrońca, który lubi uderzać z niebieskiej i po braku punktu dwa dni temu zrobi wszystko, aby pozytywnie wpisać się do protokołu sędziowskiego.

Nick Bailen powyżej 1.5 punktu w punktacji kanadyjskiej
Nick Bailen strzeli gola

10.01. KHL Fortuna kanadyjka

10.01. Fortuna singiel KHL

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze