Wygrana Devils w Buffalo pozwoli im marzyć o awansie do play-off? NHL SOLO 2.25!

Gracze Devils i Sabres

W nocy poznaliśmy kolejne zespoły, którym już nic nie odbierze miejsca w fazie play-off. Mowa tutaj głównie o drużynach ze wschodu, ale zachód też ma swojego rodzynka w tym gronie. Sobotniej nocy czeka na nas tylko jedno spotkanie i je wezmę pod lupę. Mowa tutaj o rywalizacji Buffalo Sabres z New Jersey Devils. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z treścią analizy i końcowymi propozycjami.

Fortuna baner z ofertą na start

Buffalo Sabres – New Jersey Devils: typy i kursy bukmacherskie (30.03.2024)

Za nim zaczniemy, zachęcam Cię do skorzystania z kodu promocyjnego w Fortunie! Aktualnie na wschodzie zaklepane są cztery pierwsze miejsca w fazie play-off. Ten stan rzeczy oznacza, że wolnych zostały cztery kolejne miejsca. Jednak jest to tylko teoria, bo dwie następne ekipy są o krok, żeby zameldować się w walce o Puchar Stanleya. Realnie do obsadzenia zostały jeszcze dwie pozycje, na które jest kilku chętnych. Wśród nich znajdują się Sabres z bardzo małymi szansami oraz Devils z trochę większymi, ale też trudno szukać tam pozytywów. Flyers przegrali swoje ostatnie trzy mecze z rzędu, a na dodatek Capitals polegli w nocy, więc otwiera się szansa przed gospodarzami i przed gości na odrobienie strat. Goście mocno wzięli się za odrabianie punktów już wcześniej, bo na pięć ostatnich starć przegrali tylko raz. Do poprawy sytuacji w New Jersey jest potrzebna długa seria zwycięstw i potknięcie ekip przed nią, bo w tym wypadku nie są oni kowalami własnego losu.

W obecnej kampanii dostaliśmy już dwa bezpośrednie rywalizacje Sabres z Devils i dwa razy górą z nich wychodzili hokeiści z New Jersey, którzy grali przed własną publicznością. Sobotniej nocy zmieniamy gospodarza, ale warto zatrzymać się przy wydarzeniach z listopada, kiedy to oba zespoły ze sobą rywalizowały. Wtedy Devils wygrali wysoko, bo aż pięcioma trafieniami, ale ważniejszym faktem do odnotowania jest, że Sabres na bardzo mało mogli pozwolić sobie na lodzie, o czym świadczy tylko 12 celnych strzałów przez nich oddanych, co jest fatalnym wynikiem w Europie, a co dopiero w najlepszej hokejowej lidze świata. W obecnej kampanii Devils nie są ulubioną drużyną do gry dla Sabres, którzy przegrali już dwa razy. Historia pokazuję, że wypady do Buffalo dla gości nie są takie straszne, bo na ostatnich pięć starć przegrali tylko raz. Typy NHL, które do tej pory graliśmy, są dostępne w specjalnej zakładce na naszej stronie.

Statystyki:

  • Średnio w domowych meczach Buffalo Sabres pada 5,7 goli
  • Średnio w wyjazdowych spotkaniach New Jersey Devils pada 6,4 bramki
  • Bilans bramkowy gospodarzy to 218:222
  • Bilans bramkowy gości wynosi 241:247

Co obstawić?

Goście mają prawo wierzyć, że uda im się jeszcze załapać do play-off, ale do tego potrzebują serii zwycięstw. W Buffalo zjawiają się po dwóch wygranych z rzędu, ale do tego musieliby dorzucić jeszcze ze trzy wygrane i wtedy mogliby zwiększyć swoje szanse. Devils dobrze czują się przeciwko Sabres, nawet na ich terenie, więc liczę na ich końcowe zwycięstwo. Jednak do tego dorzucam jeszcze dwa zdarzenia. Mowa tutaj o przynajmniej jednej bramce w pierwszej tercji oraz o przynajmniej pięciu trafieniach w całym spotkaniu. Do nocnych zmagań tych zespołów jeszcze trochę zostało, więc przed tym może znajdziesz coś dla siebie w zakładce typy dnia.

Powyżej 0,5 gola w 1. tercji + Powyżej 4,5 goli w meczu + Devils końcowe zwycięstwo
Kupon 29.03.2024

Foto. PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze