Wtorkowej nocy nie będziemy mogli narzekać na brak bramek? NHL AKO 2.05!

Hokeiści Maple Leafs i Blackhawks walczą o krążek

Udało się pozytywnie zamknąć poprzedni tydzień, bo połączenie THL i NHL przyniosło nam kolejny już w październiku zysk. Teraz staję przed możliwością, aby równie dobrze rozpocząć nowy tydzień i sprawić, że drugi trafiony kupon z rzędu stanie się faktem. Wtorkowej nocy wszystkie spotkania będą rozgrywane o jednej godzinie. W dzisiejszej analizie weźmiemy pod lupę Columbus Blue Jackets, którzy zmierzą się przed własną publicznością z Detroit Red Wings. Następnie przyjrzymy się sytuacji w Toronto, gdzie dojdzie do starcia Maple Leafs z Chicago Blackhawks. Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z treścią analizy i końcowymi predykcjami!

Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 zł od depozytu +  3x20 zł freebet + 33 dni BEZ podatku

Oferta dostępna z kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 500 zł + 50% do 600 zł + 30% do 900 zł FREEBET: 3x20 zł GRA BEZ PODATKU: 33 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Columbus Blue Jackets – Detroit Red Wings: typy i kursy bukmacherskie (17.10.2023)

Nowy sezon dla Blue Jackets i Red Wings rozpoczął się tak samo, czyli od porażki. W swoich drugich starciach już te ekipy postawiły na swoim i zwyciężyły, i to z dużo lepszymi zespołami. Blue Jackets szykują się do trzeciego meczu z rzędu, jako gospodarz. Natomiast dla Red Wings będzie to drugi wyjazd w tej kampanii. W poprzednim sezonie hokeiści z Detroit mieli bardzo duże problem z punktowaniem na terenie rywali i po porażce w New Jersey coś może wskazywać, że ponownie gra w delegacjach będzie największym problemem Red Wings. Po dwóch spotkaniach tych ekip mamy już garść informacji na ich temat.

Mianowicie goście dobrze poczynają sobie w przewagach, bo pod tym względem są na trzecim miejscu w całej lidze. Dużo gorzej wygląda ich postawa w osłabieniach, bo w tym aspekcie spadli dużo poniżej 80%. Odwrotnie jest w przypadku gospodarzy, którzy trochę lepiej wyglądają, gdy trzeba bronić dostępu do własnej bramki bez przynajmniej jednego zawodnika. Elvis Merzlikins nie dokończył ostatniego meczu z New York Rangers z powodu kontuzji i w trzeciej tercji musiał zastąpić go Spencer Martin, który dwukrotnie kapitulował. Najprawdopodobniej na starcie z Red Wings nie będzie potrzeby zmiany w bramce gospodarzy i Merzlikins ma być gotowy od początku do gry. Między słupkami przyjezdnych powinniśmy ujrzeć Ville Husso, który mimo zanotowanego jednego zwycięstwa z zespołem indywidualnie nie notuje na starcie dobrych statystyk. W specjalnej zakładce typy dnia znajdziesz również coś dla siebie!

Statystyki:

  • Średnia goli w dwóch meczach Columbus Blue Jackets, to 7.0
  • Średnia bramek w dwóch spotkaniach Detroit Red Wings, to 8.5
  • W dwóch meczach gospodarzy za każdym razem mieliśmy przynajmniej dwa trafienia w pierwszej tercji
  • W dwóch starciach gości raz padły co najmniej dwa gole w pierwszej tercji

Co obstawić?

Historia pokazuje, że w bezpośrednich spotkaniach tych zespołów raczej nie mogliśmy narzekać na brak trafień. Patrząc po tym, jak w defensywie spisują się w ostatnim czasie Blue Jackets możemy być spokojni, że wtorkowej nocy stracą kilka bramek. Jednak na obecną chwilę, to samo możemy napisać o Red Wings i o Ville Husso, który raczej na starcie nie jest w najwyższej formie. Dodatkowo gospodarze mogą zaskoczyć gości, którzy kolejny sezon mogą mieć duże problemy na wyjazdach. Idę tutaj tylko w kierunku goli i łącze dwa zdarzenia. Najpierw skupimy się na pierwszej tercji i przynajmniej dwóch bramkach w niej, a to nam pomoże w drugim zdarzeniu, które dotyczy ilości bramek w całym meczu.

Powyżej 1.5 goli w 1. tercji + Powyżej 4.5 bramek w cały meczu
Kurs: 1.52
Zagraj!
Hokej grupa

Toronto Maple Leafs – Chicago Blackhawks: typy i kursy bukmacherskie (17.10.2023)

W Kanadzie dojdzie do starcia nie tylko Maple Leafs z Blackhawks, ale też do rywalizacji Austona Matthewsa z Conorem Bedardem. Ten pierwszy wszedł z butami do ligi w sezonie 2016/2017 i utrzymuje znakomitą formę przede wszystkim strzelecką i wszystko wskazuje na to, że w tej kampanii również nie zabraknie nam jego trafień. Gospodarze pokazali w swoich dwóch meczach, że są w piekielnie dobrej formie, jeśli chodzi o poczynania w ofensywie, a sam Matthews ma na swoim koncie już sześć trafień i przewodzi w klasyfikacji strzelców. Oczy kibiców będą skierowane wtorkowej nocy również na centra przyjezdnych, który ma od pierwszego sezonu dorównywać najlepszym i jest wielką nadzieją hokeja. Kanadyjczyk może i nie ma tak spektakularnego wejścia do ligi tak, jak jego oponent z nadchodzącego meczu, ale na obecną chwilę Bedardowi udawało się punktować w każdym spotkaniu.

Jeśli chodzi o ogólny obraz przyjezdnych, to ci dość poprawnie nawet mimo aktualnie dwóch porażek z rzędu radzą sobie w defensywie i nie pozwalają przeciwnikowi na dużą zdobycz strzelecką. Doskonale może świadczyć o tym choćby 100% skuteczność do tej pory w osłabieniach. Jednak do ataku Blackhawks możemy mieć więcej zastrzeżeń, bo mimo skutecznej obrony w przodzie dużo brakuje tej ekipie, a najdobitniej przedstawia, to ich gra w przewagach, w których nie zdołali jeszcze pokonać bramkarza rywali ani razu. Maple Leafs na starcie nie wyglądają tak dobrze w destrukcji, ale potrafili to dwa razy nadrobić w ofensywie, która od pierwszego meczu jest bardzo skuteczna. Równie skuteczni gospodarze są w przewagach, w których są najlepsi w całej lidze. Kod promocyjny LVBET czeka na Ciebie!

Statystyki:

  • 2/3 meczów Chicago Blackhawks przynosiło więcej niż jedno trafienie w drugich tercjach
  • 2/2 spotkania Toronto Maple Leafs przyniosło przynajmniej dwa trafienia w drugich dwudziestu minutach
  • Bilans bramkowy gospodarzy w drugich tercjach, wynosi 4:3
  • Bilans goli gości w drugich tercjach, wynosi 1:5

Co obstawić?

Przyjezdnym z Chicago trzeba oddać, że całkiem dobrze potrafią wejść w swoje spotkania. Gorzej to wygląda w dalszej fazie meczu. Wtorkowej nocy przed Blackhawks bardzo trudne wyzwanie, bo Maple Leafs są mocno rozpędzeni. Uważam, że to starcie zacznie się rozkręcać dopiero od drugich dwudziestu minut i moja propozycja dotyczy właśnie tej części gry. Myślę, że wtedy zobaczymy przynajmniej dwa trafienia. Typy NHL, które do tej pory graliśmy, są dostępne w specjalnej zakładce na naszej stronie.

Powyżej 1.5 goli w 2. tercji
Kurs: 1.35
Zagraj!
Kupon NHL 17.10.2023

Foto. PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze