Wszystko czarno na białym! Triple White! Gramy o 448 PLN!

Lotka wbita w bulla

Jeramine Wttimena zawiódł po całości, nie spełnił żadnego z oczekiwań postawionych mu przeze mnie, jak i całą rzeszę kibiców. Niestety, taki jest ten sport. Raz na wozie, raz pod wozem. W tym momencie mamy remis z bukmacherem! Czy dziś uda się zdobyć dodatkowe złotówki do naszego portfela? Oby! Mam nadzieję, że Ian White sprosta swojemu zadaniu i odniesie dzisiaj duży sukces! Wilson, Noppert i Noguera, pomogą w zgarnięciu kilku stówek? Przekonamy się dziś wieczorem! Zapraszam!

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!
Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN
Link aktywujący promocję -> zagranie.com/goto/betfan


Ian White

Graczem dzisiejszego wieczoru, czysto statystycznie z pewnością powinien zostać, zajmujący 10 miejsce w rankingu PDC Ian White. Same statystyki ostatniego okresu są miażdżącą dla jego dzisiejszych przeciwników. W ostatnim czasie Anglik w 12 spotkaniach odniósł 11 zwycięstw I to nie z byle kim. Między innymi byli to Huybrechtsa, czy Wade, którzy jego dzisiejszych rywali przewyższają o klasę. Ian należy do grona topowych darterów, jeśli chodzi o umiejętności. Nie sposób odebrać mu talentu i sportowej jakości. Jednak w indywidualnym dorobku brak mu wielkich tytułów i zapełnionej gabloty. Dlaczego? White w pojedynczych spotkaniach potrafi wchodzić na niebotyczne średnie, nawet lepsze niż MVG, nie jest dla niego problemem kompletowanie 180tek, czy 140tek. Problem zaczyna się w chwilach nerwowość, przez co często nawet po wybitnym legu ma problemy z zamknięciem gry. Jest to powód dla którego ciężko mu przekroczyć pewną granicę i nawiązać walkę w kluczowych fazach turniejów. Anglik najwięcej pojedynczych triumfów odnosi w Playersach, a można powiedzieć, że i poziom jak i formuła PDC Home Tour, jest do nich bardzo podobna. Z tego powodu, wróżę mu dzisiaj bardzo dobry wynik.

 

Danny Noppert

Danny Noppert, to 29 letni Holender zajmujący obecnie 25 miejsce na światowych listach. Swoją pozycję podobnie jak White, zawdzięcza świetnym występom w Player Championship. Wygranie 4/5 spotkań w każdej edycji to nie jest dla niego problem, rzadko odpuszcza spotkania bez walki i przegrywa wysokim rezultatem. Swoje dość jeszcze odległe miejsce na liście może usprawiedliwiać wiekiem, ale z pewnością w niedługim czasie wskoczy na jeszcze wyższy poziom. Odnosząc się do dzisiejszego dnia, uważam, że powinienem odpuścić jego spotkania ze względu na to, że Danny lubi grać pod publikę i to ona to nakręca, a jak wiem obecny turniej to zmagania z własnego domu, także Noppert pozbawiony jest ważnego dla siebie czynnika.

James Willson

Trzecim z zestawienia jest James Wilson, obecnie na 40 lokacie na listach. Zawodnik co najmniej dobry, ale już najlepsze lata gry ma za sobą. Świadczyć o tym mogą niedawne porażki z Leungiem, czy Jonesem w Playersach. W tym roku nie potrafi odnaleźć dobrej dyspozycji, przez co bardzo szybko żegna się z większością turniejów, w zasadzie tylko podczas UK OPEN potrafił wygrać z Evetsem, oraz w czwartych Playersach wygrać dwa spotkania. Poza tym jego występy na turniejach to pasmo porażek w pierwszych rundach. Dlatego też nie zamierzam dzisiaj stawiać na 48 latka.

Jesus Noguera

Kolejnym z zestawienia jest zawodnik hiszpańskiego pochodzenia, plasujący wie na 127 pozycji na świecie. Swoje występy w organizacji rozpoczął w ubiegłym roku, jednak zamknęły się one w zaledwie kilku spotkaniach. W tym roku jest etatowym zawodnikiem Player Championship, ale sceny w tych rozgrywkach nie podbija. Zaledwie trzy spotkania wygrane na 11 rozegranych, w jedynym turnieju spoza tej rozgrywki w jakim brał udział, było UK OPEN, ale tam zaliczył mocny łomot 0-6 z mało znanym Heaverem. Osobiście nie wróżę dzisiaj dobrego wieczoru Hiszpanowi i w mojej opinii podzielcie tę myśl.

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/goto/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

Zaloguj się aby dodawać komentarze