Wolno, wolniej… wchodzimy w snookerowy sezon. Dubel z AKO 2.73 w forBET na English Open!

david gilbert english open typy forbet

Co prawda wiele w snookerowym sezonie jeszcze się nie zadziało, ale jednak powoli wkraczamy w jego intensywną część, bo przed najlepszymi snookerzystami szykuje się maraton z zielonym stołem, który dla najwytrwalszych może trwać nawet do połowy grudnia. Jesteśmy w trakcie kwalifikacji do English Open, czyli turnieju z serii Home Nations Series, w której zwycięzca może wygrać nawet milion funtów. Gramy dziś wieczorne mecze i AKO 2.73 w forBET! 

2080 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku! SPRAWDŹ JUŻ TERAZ!

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie
Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:
pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Powolny start sezonu

Przyjrzymy się dzisiaj spotkaniom kwalifikacyjnym do English Open, a typować będziemy w forBET. Kod promocyjny do tego bukmachera pozwoli Ci zagrać nasz kupon bez ryzyka, a zabezpieczenie stawki przy takich imprezach jest nawet podwójnie warte. Zanim jednak typy, kilka słów o tym, co działo się do tej pory w snookerowym świecie. Końcówka września to pora na to, by snookerowy start sezonu nieco nabrał tempa. Co prawda mieliśmy już dwa turnieje rankingowe i typy na snookera na zagranie.com, ale Championship League oraz British Open i ich format nie każe nam traktować ich do końca poważnie. W międzyczasie Judd Trump wybrał się do USA na turniej… poolowy, w którym przegrał w czwartej rundzie z Jasonem Shawem 1:11. Po przejściu na drugą stronę drabinki również snookerowy mistrz długo nie zagrzał miejsca w turnieju i skończył udział na 6. rundzie. Pierwsze zawody, podczas których będziemy mogli skupić większą uwagę na zawodnikach to Northern Ireland Trophy startujące pod koniec drugiego tygodnia października, a pierwszy turniej potrójnej korony to UK Championship rozpoczynające się na koniec listopada. Trwają kwalifikacje do English Open, w których mieliśmy już kilka ciekawych wyników, a pary również na tym etapie potrafią być wyrównane. My przyjrzymy się dzisiaj dwóm spotkaniom zaplanowanym na godzinę 20:00, w których David Gilbert podejmie Davida Grace’a oraz Stuart Carrington zagra z Hammadem Miahem.

grupa 40

https://zagranie.com/forbet/ – przeczytaj opinie o forBET, czyli bukmacherze, z którym dziś gramy

David Gilbert – David Grace

Tak na dobrą sprawę sezon jeszcze się nie rozpoczął, a David Gilbert już może pochwalić się tytułem rankingowym w kampanii 2021/22, bo wygrał pierwszy turniej, jakim był Championship League. W finale pokonał Marka Allena 3:1 i tym samym po raz pierwszy w karierze sięgnął po rankingowe zwycięstwo. Były cztery próby wcześniej, ale dopiero piąta przyniosła zamierzony efekt. W British Open także poszło mu nie najgorzej, bo Anglik zaszedł do ćwierćfinału, w którym przegrał w decydującej partii z finalistą tych zawodów – Garym Wilsonem, a to oznacza, że na rocznej liście znajduje się na trzeciej pozycji. Ta będzie się wywracać do góry nogami jeszcze wiele razy, ale 45 tysięcy funtów (punktów) to już niezły dorobek na tym etapie. Grace jest 58. w światowym rankingu, a najlepszymi osiągnięciami w karierze są półfinały UK Championship 2015 i Northern Ireland Open z poprzedniego roku, gdzie po drodze odprawił właśnie Gilberta. Starszy z Anglików przewagę umiejętności i bieżącej formy ma po swojej stronie i sądzę, że powinien sobie łatwo poradzić z dzisiejszym przeciwnikiem. 

Gilbert -1,5 frejma
Kurs: 1.59
Zagraj!

Stuart Carrington – Hammad Miah

Znów na tapecie spotkanie pomiędzy dwoma reprezentantami Anglii. Hammad Miah w British Open zaprezentował się z całkiem niezłej strony, bo dotarł do 4. rundy, a po drodze pokonał nie byle kogo – Bena Woolastona, Lianga Wenbo i Lucę Brecela. Zatrzymał go dopiero David Gilbert wygrywając z nim 3:0. Carrington w Championship League dotarł do drugiej fazy grupowej, a w British Open niespodziewanie uległ w pierwszym starciu Liamowi Highfieldowi 0:3. Miah i Carrington grali ze sobą dwukrotnie w zawodowych turniejach – w 2016 w kwalifikacjach do mistrzostw świata przeżyliśmy istny rollercoaster, bo Carrington wygrywał 7:4, by przegrywać 7:9, a ostatecznie wygrać 10:9. Dwa lata później w International Championship wygrał nieco pewniej, bo 6:3, ale przez sześć pierwszych partii szli łeb w łeb. forBET zakłady bukmacherskie wystawił dość wysoki kurs na powyżej 5,5 partii w meczu (przypomnę, że gramy do 4 wygranych) i sądzę, że średnia forma Carringtona da lekki handicap młodszemu z Anglików i myślę, że będzie to dość długie spotkanie i być może pierwsze wygrane przez Miaha. Obaj panowie powinni jednak wygrać po dwa frejmy i kurs 1.72 zachęca mnie do tego typu. 

Powyżej 5,5 frejma w meczu
Kurs: 1.72
Zagraj!

Łącznie AKO dwóch powyższych zdarzeń wynosi 2.73, co oznacza, że przy 100 PLN wkładu w razie wygranej możemy zyskać 241 PLN. Oba spotkania zaplanowane są na godzinę 20:00, ale jeśli któryś ze wcześniejszych meczów się przeciągnie, to i nasze spotkania mogą rozpocząć się nieco później. 

ForBET – 200 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym ZAGRANIE
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.
  • Sprawdź opinie o forBET -> https://zagranie.com/forbet/

english open typy kursy bukmacherskie forbet 20.09.2021

fot. Xinhua

Zaloguj się aby dodawać komentarze