Włókniarz Częstochowa – GKM Grudziądz: typy, kursy i zakłady bukmacherskie – PGE Ekstraliga | 31.05.2024

Czestochowa vs Grudziadz zuzel 31.05.2024

Po raz drugi w tym tygodniu zawodnicy pojadą w ramach PGE Ekstraligi, gdyż na początku tygodnia odbywały się zaległe spotkania. Niestety nie wszyscy są zadowoleni z przebiegu sytuacji, jaka miała miejsce we wtorek i nie ma się czemu dziwić, gdyż sporo można na walkowera w Gorzowie rozmawiać. Na domiar złego, ze względu na warunki pogodowe, Stal ponownie nie pojedzie dzisiejszego meczu. Z dobrymi humorami do swoich spotkań przystępują natomiast drużyny, które zobaczymy w Częstochowie. Serdecznie zapraszam do sprawdzenia, co proponuję na dzisiejsze spotkanie w PGE Ekstralidze! 

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka 50 PLN na start + specjalne promocje: +120% do wygranych oraz 100 PLN miesięcznie we freebetach!


🔥 GRA BEZ PODATKU! Codziennie, na wszystkie sporty, bez ograniczeń kursowych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 50 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +120%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Włókniarz Częstochowa vs GKM Grudziądz: typy i kursy bukmacherskie (31.05.2024 r. – 20:30)

W piątkowy wieczór zdecydowanie więcej emocji powinno być na obiekcie w Częstochowie, gdzie miejscowy Włókniarz podejmować będzie GKM Grudziądz. Obie ekipy mają dobre humory po wygranych z Apatorem Toruń na własnym obiektach. Piątkowe mecze PGE Ekstraligi, zagram w Betclic! Jeżeli nie masz tam konta, załóż je z kodem promocyjnym Betclic od Zagranie! Zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest Włókniarz, którego zawodnicy pokazali prędkość na własnym obiekcie i chyba można powiedzieć, że w końcu są w stanie być silni na domowym torze. Bardzo dobrze w ostatnim spotkaniu wyglądała postawa zawodników z drugiej linii, a więc Kacpra Woryny, Maksyma Drabika oraz Madsa Hansena. Można powiedzieć, że to właśnie ich dowożone punkty dały Włókniarzowi zwycięstwo. Oczywiście najlepszym zawodnikiem w meczu był Leon Madsen, ale akurat lider Lwów w tym sezonie jest w bardzo dobrej dyspozycji i widać, że ten sezon będzie dla niego po raz kolejny bardzo udany. Gorzej wyglądało to po stronie Mikkela Michelsena, który po świetnym starcie po prostu nie poradził sobie z przełożeniami w późniejszej fazie meczu. Dobrze pojechali też juniorzy, a skutkiem tych wszystkich aspektów była pewna wygrana.

Baner zagranie żużel

W Grudziądzu także wygrali z zawodnikami z Torunia w derbowym starciu. Pomimo prowadzenia niemalże przez całe spotkanie zawodników przyjezdnych, to jednak pod koniec lepiej na tor przełożyli się gospodarze, którzy ostatecznie wygrali za dwa punkty. Duża w tym zasługa Maxa Fricke’a oraz Vadima Tarasenko. W końcu mogliśmy zobaczyć także przebudzenie Kacpra Pludry, a więc obecnego zawodnika U-24. GKM w dalszym ciągu będzie jechał bez Jasona Doyle’a, co na torze w Częstochowie powinno być dla nich sporym osłabieniem, gdyż Australijczyk dobrze czuje się na tym obiekcie. Z pewnością trzeba się zgodzić z bukmacherami, że to miejscowi są faworytami, jednak liczę na dobre spotkanie. Pamiętaj, że wszystkie nasze propozycje na mecze z tenisa, odnajdziesz na stronie Typy Żużel!

WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA VS GKM GRUDZIĄDZ

Kto wygra mecz?
Włókniarz Częstochowa 25%
GKM Grudziądz 75%
8+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Włókniarz Częstochowa
  • GKM Grudziądz

 

Bilans meczów bezpośrednich od 2021 roku:

2021 – Włókniarz Częstochowa 54:36 GKM Grudziądz

2021 – GKM Grudziądz 48:42 Włókniarz Częstochowa

2022 – Włókniarz Częstochowa 65:25 GKM Grudziądz

2022 – GKM Grudziądz 48:42 Włókniarz Częstochowa

2023 – GKM Grudziądz 45:45 Włókniarz Częstochowa

2023 – Włókniarz Częstochowa 45:45 GKM Grudziądz

Bilans meczów w sezonie 2024:

Włókniarz Częstochowa:

wygrana z: Apator Toruń (D) – 50:40

przegrana z: Unia Leszno (W) – 47:43; Stal Gorzów (W) – 48:42; Motor Lublin (D) – 39:51

remis z: Sparta Wrocław (D) – 45:45

GKM Grudziądz:

przegrana z: Motor Lublin (D) – 38:52; Falubaz Zielona Góra (W) – 48:32; Sparta Wrocław (W) – 53:37

wygrana z: Unia Leszno (D) – 54:35; Apator Toruń (D) – 47:42

remis z: Stal Gorzów (W) – obustronny walkower

Co obstawiać?

Zdecydowanymi faworytami do wygrania tego pojedynku są zawodnicy gospodarzy, którzy pokazali w ostatnich swoich wyścigach, że w końcu wracają na optymalne tory i są w stanie dobrze jechać na własnym obiekcie, co nie było takie oczywiste w poprzednich latach. Być może jest to efekt nowego trenera, który zmienił nieco charakterystykę toru. Pewnie dzisiaj w zdobyczach punktowych nie będzie miał problemu Leon Madsen, gdyż jest po prostu zawodnikiem najlepszym w stawce i ma największe umiejętności indywidualne, a także dostępność sprzętową. Drugim zawodnikiem, który może poprawić sobie dzisiaj bilans punktowy jest Kacper Woryna. Polak już ostatnio pokazał się z bardzo dobrej strony i dzisiaj startując z tego samego numeru startowego, pewnie też będzie zaliczał dobre punktacje. Sądzę, że połączenie tych dwóch zawodników na to spotkanie będzie odpowiednim rozwiązaniem. Moją propozycją na ten mecz jest zagranie na minimum 22 punkty sumując zdobycze obu żużlowców! Sądzę, że jest to dobra opcja w Betclic na kuponie bez podatku lub dołożenie tego typu do kuponu AKO. Wszystkie najważniejsze propozycje dnia, znajdziesz na stronie Zagranie Typy Dnia!

Madsen + Woryna powyżej 21,5 punktów w meczu
Kurs: 1,72
Zagraj!

Kupon-zuzel-Betclic-SEO-Wlokniarz-vs-GKM-31.05.2024

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze