Wirtz i Musiala, czy Yamal i Williams – która młodzież będzie górą? Gramy EURO z AKO 2.26!

Zawodnicy Wirtz i Musiala

Po dwóch dniach przerwy rozpoczynamy ćwierćfinały i dzisiejsze mecze zapowiadają się pasjonująco. Przede wszystkim spotkanie Hiszpanii z Niemcami określane jest jako mały finał. W obu kadrach oglądamy utalentowaną młodzież. Która z nich przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę? Zapraszam do lektury!

Bonus 400 PLN za gola Niemców lub Hiszpanów w STS!

• Ważne jest, aby zaznaczyć wszystkie zgody marketingowe
  • Potem dokonaj pierwszego depozytu na 50 PLN
  • Zagraj kupon SOLO lub AKO z golem Hiszpanii lub Niemiec
  • Jeśli wybrana przez Ciebie reprezentacja strzeli bramkę, to otrzymasz 400 PLN bonusu od STS!
baner STS na Hiszpania - Niemcy

Hiszpania vs Niemcy (05.07.2024)

Skorzystaj z kodu promocyjnego w STS! Hiszpania bardzo dobrze rozpoczęła spotkanie z Gruzją, dominując przeciwnika w wielu aspektach. Oglądaliśmy bardzo dużo akcji bramkowych, ale w sporcie często jest tak, że jedna sytuacja może zmienić przebieg gry. Tak się stało w 18 minucie, gdzie Robin Le Normand wpakował futbolówkę do własnej siatki. Nie zmieniło to jednak nastawienia faworytów i jeszcze przed przerwą udało się wyrównać. Druga część to już koncert w wykonaniu Hiszpanów i zwycięstwo było więcej niż zasłużone. Po raz kolejny podobać mógł się Nico Williams, na którego czyhają już kluby Premier League. Zawodnik Athletic Bilbao imponować może przeglądem pola i jego dogrania są niezwykle groźne dla przeciwników. Czy piłkarz ten znów popisze się znakomitym występem?

• Niemcy

Reprezentacja Niemiec również miała swoje problemy w 1/8 finału. Spotkanie z Danią było wyrównane i nawet pojawił się moment, gdzie rywal strzelił gola, ale było to nieregulaminowe trafienie. To zdarzenie jeszcze bardziej zmotywowało die Nationalelf i Kai Havertz z rzutu karnego, a potem Jamal Musiala dali radość swoim kibicom. Ten drugi nieco przyćmił ostatnio Floriana Wirtza, niemniej jednak Julian Nagelsmann może znów zdecydować się na młodzieżowy duet od pierwszych minut. Nastroje u naszych zachodnich sąsiadów są bardzo dobre i fani wierzą, że uda się pokonać Hiszpanów. Obie nacje mierzyły się ostatnio na Mundialu w Katarze i tam padł wynik 1:1. Czy tym razem doczekamy się zwycięzcy po 90 minutach? Zajrzyj do innych typów na EURO 2024!

Co obstawiać?

Zdecydowałem się na rzuty rożne w tej rywalizacji, ponieważ zarówno Hiszpania, jak i Niemcy wykonują masę kornerów na tym turnieju. Spodziewam się też ciekawego dla oka widowiska z atakami po obu stronach barykady. Jeżeli przejrzymy sobie statystyki, to Hiszpania wykonywała do tej pory 5, 5, 6, 13 takich stałych fragmentów gry, a Niemcy 5, 11, 9, 6. Jak widzimy liczby się zgadzają i oby w bezpośrednim starciu linia 8.5 została przekroczona. Bukmacherzy na Ciebie czekają!

Powyżej 8.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.46
Zagraj w STS!
Grupa

Portugalia vs Francja (05.07.2024)

Przenosimy się do drugiego ćwierćfinału, gdzie Portugalia zmierzy się z Francją. Trzeba sobie jasno powiedzieć, że Cristiano Ronaldo i jego koledzy uciekli spod topora. Wydawało się, że faworyci łatwo i przyjemnie pokonają Słoweńców, ale nic bardziej mylnego. Dopiero seria rzutów karnych zdecydowała o awansie Portugalii. Wiele mówiło się o kapitanie tej nacji, który swoim płaczem po niestrzelonej 11 pokazał, że zależy mu na sukcesie podczas EURO 2024. Ostatecznie udało się pokonać outsidera i teraz już poprzeczki będą zawieszone coraz wyżej. Przed formalnymi gospodarzami spore wyzwanie, bo wicemistrz z Kataru również ma swoje argumenty, aby zameldować się w półfinale. Czy Portugalia wyciągnęła wnioski z ostatniego spotkania?

Francja także nie błyszczała do tej pory podczas tegorocznych Mistrzostw Europy. Oglądając wszystkie mecze grupowe można mieć wrażenie, że Trójkolorowi grają z zaciągniętym hamulcem ręcznym. Stać przecież ten zespół na o wiele więcej, co pokazuje nawet liczba strzelonych goli z gry. Formalni goście zaliczyli 1 trafienie z rzutu karnego oraz 2 bramki samobójcze dały triumfy z Belgią oraz z Austrią. Czas wreszcie pokazać swój potencjał i przede wszystkim Kylian Mbappe jest aktywny. Nowy napastnik Realu Madryt oddaje wiele strzałów na bramkę przeciwnika, nie przekłada się to jednak na zdobycz bramkową. Czy to zmieni się właśnie dzisiaj? Zajrzyj do innych typów dnia!

W tym meczu również zdecydowałem się na rzuty rożne i pobieram linię 8.5 kornerów. Obie nacje w swoich poprzednich spotkaniach wielokrotnie wznawiali grę z narożnika boiska. Liczby Portugalii to 13, 1, 11, 7 a Francji 2, 6, 11, 5. Uważam, że próg 8.5 jest jak najbardziej do pokrycia.