Wiola Kotelecka – Kasia Kubiak: typy, kursy i zakłady | Gdzie oglądać?

Widownia podczas gali MMA

Typy na Wiola Kotelecka – Kasia Kubiak, Prime MMA 8. Na najbliższej gali Prime MMA 8 dojdzie do jednego pojedynku kobiet, a zmierzą się w nim Wiola Kotelecka i Kasia Kubiak. W poniższym tekście odnajdziecie analizę i zapowiedź właśnie tego starcia, a dopełnieniem będą najlepsze typy na Kotelecka – Kubiak. Jeżeli interesują Was zatem tego rodzaju treści, to zapraszam serdecznie do lektury.

Masz ochotę obstawić galę Prime MMA 8? Załóż konto w Totalbet, który jako jedyna na rynku ma zakłady bukmacherskie na wszystkie walki!

Już teraz możesz założyć konto i zagrać zwycięstwo Don Kasjo z Tańculą po promocyjnym kursie 200.00!

baner Totalbet na Prime MMA 8

 

Wiola Kotelecka – Kasia Kubiak, typy i przewidywania

Nim same typy na Kotelecka – Kubiak, krótkie przedstawienie obu Pań i ich umiejętności, jak i doświadczenia. Wiola Kotelecka występowała już w organizacji Prime MMA i może być kojarzona ze świata Internetu. Influencerka swój debiut w oktagonie zaliczyła jeszcze w 2022 roku i po zaledwie minucie walki gładko pokonała Oliwię Sadkowską. W drugim pojedynku była faworytką, jednak dość niespodziewanie przegrała z debiutującą Magdaleną Lubacz. Ta walka potrwała akurat pełne 3 rundy i pokazała nam nieco więcej na temat samych umiejętności Koteleckiej. Te zdecydowanie nie zachwyciły, a nasza bohaterka przegrała jednogłośnie na punkty. Od drugiego pojedynku Wiola przez blisko półtorej roku nie walczyła, a w ostatnich tygodniach na pewno solidnie trenowała do kolejnego starcia – tym razem z Kasią Kubiak, do której przechodzę!

Druga z zawodniczek znana jest przede wszystkim ze swojej pracy w dziennikarstwie i przeprowadzania wywiadów z gwiazdami freak-fightów. Tym razem postanowiłam ona sama wejść do oktagonu i zmierzyć się w walce Prime MMA 8. Kubiak ma obecnie 25 lat na karku, a więc jest w dobrym wieku do rozpoczęcia przygody z MMA. I w tym miejscu ważna informacja. Pomimo iż dotychczas nasza bohaterka nie stoczyła oficjalnego pojedynku, na filmikach z jej treningów można zauważyć naprawdę niezłą technikę i śmiem twierdzić, że przygodę ze sportami walki rozpoczęła już dawno temu. Kubiak jak na warunki freak-fightów zdaje się mieć naprawdę niezłą technikę i siłę uderzenia. Na jej niekorzyść grać będą natomiast warunki fizyczne, bo będzie ona nieznacznie niższa od swojej rywalki i najpewniej będzie ważyć znacznie mniej. Czy mimo to uda się jej pokonać Wiolę Kotelecką?

Moje typy na Kotelecka – Kubiak dotyczyć będą czasu trwania pojedynku. W ostatniej walce Wiola nie była w stanie zatrzymać przed czasem debiutującej wówczas Magdaleny Lubacz. Kasia Kubiak zdaje się mieć naprawdę niezłe umiejętności i posiada wiedzę na temat samej walki w MMA. Uważam, że faworytka będzie walczyć zachowawczo i pracować lewym prostym. Nie sądzę, by któraś z zawodniczek za wszelką cenę szła w wymianę ciosów. Uważam, że pojedynek zakończy się na punkty i właśnie takie są moje pierwsze typy na Kotelecka – Kubiak!

Walka zakończy się na punkty
Kurs: 1.50
Zagraj!

Wiola Kotelecka – Kasia Kubiak, kursy bukmacherskie

Jeżeli chodzi o kursy bukmacherskie na omawiany pojedynek, w roli faworytki stawia się Kasię Kubiak. Co prawda jest ona debiutantką, jednak posiada niezłe umiejętności uderzania i na 99% treningi MMA rozpoczęła już dawno temu. Wiola Kotelecka w stoczonych dotychczas dwóch walkach tłumów nie porwała i szczególnie w drugiej walce w organizacji Prime MMA mocno rozczarowała. Stąd wzięły się następujące kursy bukmacherskie na rezultat omawianego pojedynku:

Kursy na zwycięstwo

Totalbet
2.52
W. Kotelecka
1.40
K. Kubiak
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na rezultat końcowy

Bukmacher Totalbet przy okazji omawianego pojedynku kobiet zaproponował graczom kilkanaście zakładów do obstawienia! W ofercie znalazły się między innymi Kotelecka – Kubiak typy na liczbę stoczonych rund. Jak już wiecie, osobiście prognozuję, że pojedynek zakończy się werdyktem sędziów. Jeżeli chcecie jednak obstawić mniej ryzykowne zakłady, to możecie pokusić się o obstawienie overu lub underu rund. W chwili obecnej kursy na takie zakłady wyglądają następująco:

Kursy na liczbę rund

Totalbet
1.44
+2.5 rund
2.41
-2.5 rund
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Wiola Kotelecka – Kasia Kubiak, kto wygra walkę?

Kto moim zdaniem okaże się lepszy w samym pojedynku i odniesie zwycięstwo? Pomimo nieco większego doświadczenia po stronie Koteleckiej, nie przewiduję jej zwycięstwa. Oczywiście od ostatniej walki mogła ona sporo pracować i poczynić wyraźne postępy, lecz sądzę, że zorientowana w świecie sportów walki Kasia Kubiak ma większe szanse na zwycięstwo. Nie wiemy o jej sposobie walki zbyt wiele, jednak śmiało można powiedzieć, że jest dobra techniczna i potrafi uderzać. Moim zdaniem debiutantka w tym przypadku jest dość wyraźną faworytką i moim skromnym zdaniem, to ona wygra najbliższe starcie na gali Prime MMA 8!

K. Kubiak wygra
Kurs: 1.40
Zagraj!

Wiola Kotelecka – Kasia Kubiak, gdzie oglądać?

Na momencik zostawiam temat typów na Kotelecka – Kubiak i przejdę do kwestii oglądania tego pojedynku. Oczywiście, jak to w przypadku freak-fightów bywa, ta walka nie będzie dostępna na wyłączność do oglądania. Jeżeli chcecie zobaczyć ją na żywo, to uprzednio należy zakupić dostęp PPV do całej gali Prime MMA 8. Dostęp do sobotniego wydarzenia uzyskamy poprzez oficjalną stronę internetową wydawcy, czyli primemma.tv!

Wiola Kotelecka – Kasia Kubiak, transmisja w TV za darmo

Gale freak-fightowe są jednak wydarzeniami mocno kontrowersyjnymi, a co za tym idzie, nie mamy możliwości oglądania ich na żywo w TV. Inna sprawa, że wszystkie organizacje, a w tym również Prime MMA czerpią zyski z wykupowanych pakietów PPV i podobnie jest w przypadku ósmej odsłony gali. Transmisja w TV za darmo nie będzie zatem dostępna, a jedynym bezpiecznym i legalnym sposobem by zobaczyć walkę Koteleckiej z Kubiak i inne pojedynki będzie stream online w sieci, o którym więcej za sekundkę!

Wiola Kotelecka – Kasia Kubiak, stream online

Jak już wspomniałem, starcie Wioli Koteleckiej z Kasią Kubiak, podobnie jak inne pojedynki z gali Prime MMA 8 będzie dostępne w formie streamu online. Taki rodzaj transmisji znajdziemy na oficjalnej stronie organizacji, a więc na primemma.tv. Tam należy założyć konto, a następnie zakupić PPV, które pozwoli zobaczyć walki z najbliższego wydarzenia. W ofercie organizacji znajdziemy dwa warianty. Pierwszy kosztuje 39.99 PLN i pozwala oglądać walki w jakości 720p. Dopłacając 5 PLN możemy natomiast cieszyć się obrazem w jakości HD, a w dodatku mamy dostęp do powtórki przez 7 dni!

Typy na Wiola Kotelecka – Kasia Kubiak

Skoro wiecie już, gdzie oglądać Kotelecka – Kubiak, to na koniec jeszcze inne typy na Prime MMA 8 w kontekście tego pojedynku! Wyżej pisałem o moich prognozach odnośnie zwyciężczyni pojedynku, oraz sposobu jego zakończenia. Uważam, że Kasia Kubiak będzie w stanie wypunktować Wiolę Kotelecką, podobnie jak uczyniła to Magdalena Lubacz. Takie typy na Kotelecka – Kubiak również znajdziecie w ofercie bukmachera Totalbet, a łączą się one z kursami w wysokości 1.90. Sądzę, że jest to wartościowy przelicznik i że warto go wrzucić na sobotni kupon z Prime MMA 8!

K. Kubiak wygra na punkty
Kurs: 1.90
Zagraj!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze