Weterani, czy świeżaki z awansem do II rundy? Kupon double na MŚ w darcie z kursem 2,50!

Tarcza dart z lotką wbitą w bull's eye

Bardzo szybko zleciały te dwa dni rywalizacji na scenie w Alexandra Palace. Czekając na pojedynki pozostałych rozstawionych zawodników, a także polskich darterów, musimy nacieszyć się harmonogramem tego, co zaplanowane jest na niedzielne sesje. Kilka ciekawych pojedynków, a ja skupiłem się na wieczornej sesji. Serdecznie zapraszam do sprawdzenia, co przygotowałem na rywalizację na Mistrzostwach Świata w 3. dniu!

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

797 zł NA START: od depozytu 700 zł + darmowe zakłady 77 + ekstra freebet 20 zł

Oferta dostępna z kodem bonusowym: ZAGRANIE
(Wpisz w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:
pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Dylan Slevin vs Florian Hempel: typy i kursy bukmacherskie (17.12.2023 r. – 20:00)

Mecz, który rozpocznie rywalizację w sesji wieczornej, to starcie zawodników z Irlandii oraz Niemiec, a bohaterami tego pojedynku będzie Dylan Slevin oraz Florian Hempel. Dwóch zawodników, którzy do tej pory nie mieli większych osiągnięć w tym roku, ale to Hempel jest zawodnikiem, który jest bardziej rozpoznawalnym zawodnikiem w PDC. Ma on zdecydowanie szerszą kartę rozegranych pojedynków na najwyższym szczeblu PDC, co może przełożyć się dzisiaj na jego występ. Zdecydowanie jest to zawodnik, który gra bardzo nierówno. Raz potrafi zagrać na poziomie powyżej 100 punktów na trzy lotki, a raz zagra przy granicy 80. punktów. Jest bardzo niepowtarzalny w ostatnim czasie, co może dawać sporo luk i szans w jego grze dla rywali, którzy jeżeli przytrzymają licznik, to nie będą mieli problemu z wyrwaniem legów Niemcowi. Florian miał już swój epizod w rywalizacji na Mistrzostwach Świata i pokazał się z bardzo dobrej strony w 2022 roku, kiedy to przeszedł do III rundy, pokonując na swojej drodze Dimitri van den Bergha po bardzo emocjonującym spotkaniu. Dzisiaj powinien mieć nieco łatwiejsze zadanie, ale zdecydowanie nie będzie to tak dobry mecz, jaki wykonał wtedy, gdyż Niemiec strasznie lata z formą w ostatnim czasie. Jego przeciwnik dopiero rozpoczyna swoją przygodę w rywalizacjach na najwyższym poziomie, ale Slevin pokazywał nie raz, że potrafi bardzo dobrze zagrać na tarczy i miał już kilka szans w tym roku, aby zaprezentować się szerszej publiczności na scenie w telewizji. Irlandczyk dostał się na Mistrzostwa dzięki swoim występom, jako młodzieżowiec i wydaje się, że może być zadowolony z tego, na kogo trafił w pierwszym swoim meczu. Ma on zdecydowanie większe szanse moim zdaniem, niż zwiastują to bukmacherzy. Co prawda Irlandczyk nie grał jeszcze nigdy z Niemcem, ale patrząc na ich tegoroczną dyspozycję, można spodziewać się podobnego poziomu gry. Wszystkie nasze propozycje na Darta, odnajdziesz na stronie Typy Dart!

DYLAN SLEVIN VS FLORIAN HEMPEL

Kto wygra mecz?
Dylan Slevin 0%
Florian Hempel 100%
5+ Głosy
Oddaj swój głos:
 • Dylan Slevin
 • Florian Hempel

 

Statystyki:

 • Dylan Slevin jest obecnie 88. zawodnikiem rankingu PDC
 • Florian Hempel jest obecnie 59. zawodnikiem rankingu PDC
 • Brak meczów bezpośrednich tych zawodników
 • Najlepszy wynik Hempela na MŚ to III runda (2022)

Mecze bezpośrednie od 2020 roku:

brak meczów bezpośrednich

Bilans meczów w turnieju:

Dylan Slevin:

Brak dotychczasowych pojedynków

Florian Hempel:

Brak dotychczasowych pojedynków

Co obstawiać?

W tym spotkaniu, tak jak już zresztą wspomniałem, zdecydowanie bardziej liczę na wyrównany mecz, a niżeli na dominację któregoś z zawodników. Wydaje mi się, że bardzo dobra postawa w tegorocznych występach telewizyjnych jest dobrym prognostykiem dla Irlandczyka, przed jego dzisiejszym debiutem. Florian jest na tyle niestabilnym zawodnikiem, że powinien dawać sporo szans na gonienie. Moją propozycją na ten mecz jest zagranie na minimum 4. sety w spotkaniu! W przypadku tego meczu, skorzystam z oferty, która dostępna jest u naszego dzisiejszego bukmachera! Warto założyć tam konto z kodem promocyjnym Etoto od Zagranie!

Powyżej 3,5 setów w meczu
Kurs: 1,35
Zagraj!

baner zagranie

Niels Zonneveld vs Darren Webster: typy i kursy bukmacherskie (17.12.2023 r. – 21:00)

Może za dużym słowem jest określenie Floriana Hempela, jako weteran w turniejach rangi mistrzowskiej, ale zdecydowanie bardziej miałem w tytule na myśli Darrena Webstera, który po chwilowej przerwie wraca na scenę Ally Pally. Zaraz po spotkaniu Slevina z Hempelem na scenę w Alexandra Palace wyjdą zawodnicy, którzy znają już smak rywalizacji w tym obiekcie. Wspomniany Darren Webster zmierzy się z Holendrem, Nielsem Zonneveldem. Faworytem tego pojedynku jest Niels, co moim zdaniem jest mocno przekłamanym kursem, tym bardziej że na jego zwycięstwo kursy wynoszą około 1.35. Nie uważam, a żeby było to tak dominujące spotkanie, a wręcz przeciwnie, że jeżeli ma dojść do dominacji i meczu, który wskaże, który zawodnik ma lepszą mentalność w dużych turniejach, to będzie to właśnie Anglik, który dodatkowo będzie wspierany ze strony swoich kibiców. Zawodnicy mieli okazję mierzyć się w bezpośrednich pojedynkach tylko raz, ale miało to miejsce dosyć dawno, gdyż na scenie podłogowej w 2019 roku. Wtedy lepszy okazał się Darren, a mecz trwał na pełnym dystansie legowym. Dla Nielsa będzie to trzeci występ na mistrzowskiej scenie. Niestety do tej pory nie udało mu się awansować dalej, niż udział w pierwszej rundzie. Zdecydowanie lepiej tej zawodnik radzi sobie w momentach, kiedy ma ciągłość legów i odbywają się ona na krótszym dystansie w formacie nietelewizyjnym. Bardzo ważne będzie to, jak przerwy w meczu będą na niego wpływały, gdyż jego forma mentalna może wskazywać na to, że nie będzie on miał pewności w tarczy, gdyż nie lubi interakcji z kibicami, a Ci z pewnością będą wspierali wracającego na MŚ Darrena. 

Jeżeli chodzi o Anglika, to właśnie tego powrotu oczekiwali kibice. Zawodnik, który już wiele zrobił dla angielskiego i światowego darta, a w tym roku musiał przechodzić przez kwalifikacje dla zawodników, którzy posiadają kartę PDC. Świetne mecze w tych kwalifikacjach i średnie na bardzo wysokiej wartości. Dodatkowo to właśnie on moim zdaniem będzie miał przewagę psychiczną w tym starciu, co pewnie będzie widać w podejściach w ważnych momentach spotkania. Jego najlepszym osiągnięciem do tej pory był udział w ćwierćfinale Mistrzostw i uczynił to dwukrotnie. Miało to miejsce w 2007 roku oraz nie tak dawno, bo w 2018 roku. Doświadczenie i zdecydowany wzrost formy tego zawodnika spowodował, że bardzo dziwi mnie to, jak dzisiaj jest postrzegany przez bukmacherów. Czy jest w stanie utrzeć im nosa? Wszystkie nasze propozycje na Darta, odnajdziesz na stronie Typy Dart!

Statystyki:

 • Niels Zonneveld jest obecnie 83. zawodnikiem rankingu PDC
 • Darren Webster jest obecnie 120. zawodnikiem rankingu PDC
 • Bilans meczów bezpośrednich to 1:0 dla Anglika
 • W tym roku zawodnicy nie mieli okazji ze sobą rywalizować
 • Najlepszy wynik Zonnevelda na MŚ to I runda (2021, 2023)
 • Najlepszy wynik Webstera na MŚ to ćwierćfinał (2007, 2018)

Mecze bezpośrednie od 2020 roku:

brak meczów bezpośrednich od 2020 roku

Bilans meczów w turnieju:

Niels Zonneveld:

Brak dotychczasowych pojedynków

Darren Webster:

Brak dotychczasowych pojedynków

Co obstawiać?

W przypadku tego meczu może okazać się, że czegoś nie doczytałem, gdzie umknęła mi jakaś informacja i słusznie bukmacherzy stawiają tak mocno na Zonnevelda, chociaż moim zdaniem nie jest to zawodnik, na którego kursy powinny być tak niskie. Sądzę, że bezpiecznym typem byłoby zagranie na wygraną minimum jednego seta przez Anglika, ale moją uwagę kieruję w statystyki. Bardzo ciekawie wygląda typ na średnią, jaką osiągnie Anglik. Moim zdaniem bardzo niska linia, która wystosowana została dla Anglika, który w kwalifikacjach pokrył ją zdecydowanie w każdym ze swoich meczów, a z pewnością na występ główny przygotował się na podobnym poziomie lub wyższym. Moją propozycją na ten mecz jest zagranie na minimum 87. punktów średniej przy nazwisku Anglika! 

Darren Webster powyżęj 86,5 punktów średniej na trzy lotki
Kurs: 1,85
Zagraj!

Kupon-Etoto-dart-double-17.12.2023

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze