Wczorajszy hokej to 3/3 ✅ typów! Walczymy z Admirałem i Wilkami po 217 PLN w KHL

Admirał KHL bramkarz

Wtorek stał pod znakiem odwołanego meczu w Niżny Nowogrodzie oraz braku Dmitrij Kagarlitskyego w kadrze Bars Kazań, dlatego też z AKO pozostały single i wszystkie wczorajsze propozycje z hokeja na lodzie okazały się trafione. Oby forma pozostała i dzisiaj zameldujemy się na taflach we Władywostoku oraz w Niżniekamsku w poszukiwaniu szczęścia. Tym razem liczę na skuteczność gospodarzy, którzy według bukmacherów są outsiderami. Zapraszam do lektury!

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 3500 zł bez ryzyka, 35 zł darmowy zakład (z kodem) + 20 zł aplikacja

3755 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 3500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 35 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Skorzystaj z kodu promocyjnego do Superbet i ciesz się bonusami na start!

Admirał Władywostok – Sybir Nowosybirsk: typy i kursy bukmacherskie (12.01.2022)

Admirał zaskoczył nieco obserwatorów KHL. Dwa zwycięstwa z rzędu i to z przeciwnikami, którzy w swoich konferencjach pewnie znajdą się w play-off mogło ucieszyć kibiców zgromadzonych w hali we Władywostoku. Dzisiaj bezpłatny wstęp mają dzieci, aby część z nich zaraziła się hokejem i w przyszłości występowała w barwach gospodarzy. Tak często jest podczas końcówki kampanii, że to underdogi sprawiają niespodzianki i to możemy powiedzieć o Admirale. Wydaje się, że dzisiejszy rywal jest najsłabszy, z jakim przyszło im się mierzyć w ostatnim czasie, ale grający bardzo defensywnie. Czy klub z Władywostoku sięgnie po trzecią wygraną z rzędu? Zatrzymać ich będzie chciał Sybir, który z Chabarowska wywiózł komplet punktów. O ile pierwsze spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem w czasie regulaminowym, tak drugie rozstrzygnęło się w serii rzutów karnych. Lepiej wyszkolonych technicznie i z zimną krwią posiada ekipa gości i dwa oczka powędrowały do Nowosybirska. Czas zmierzyć się w drugim mieście na dalekim wschodzie. Czy przyjezdni pójdą za ciosem?

Статистика (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Admirała Władywostok zakończyło się zwycięstwem 4:3 ze Spartakiem Moskwa
 • Admirał Władywostok znajduje się na 11. miejscu w konferencji wschodniej z dorobkiem 31 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 8 zwycięstw i 16 porażek
 • Ostatnie spotkanie Sybiru Nowosybirsk zakończyło się zwycięstwem 3:2 z Amurem Chabarowsk
 • Sybir Nowosybirsk znajduje się na 6. miejscu w konferencji wschodniej z dorobkiem 57 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 12 zwycięstw i 12 porażek
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi ekipami zakończyło się zwycięstwem Admirała Władywostok 2:1
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi klubami na tafli Admirała Władywostok, zakończyły się 2 wygranymi gospodarzy i 3 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Tak jak pisałem wyżej, jest to okres w KHL, w którym pada wiele niespodzianek. Poza tym Sybir z pewnością jest zmęczony dwoma spotkaniami rozegranymi z rzędu w Chabarowsku. To postara się wykorzystać Admirał i stawiam na ich dwa trafienia. Dzisiaj hala we Władywostoku będzie wypełniona po brzegi, bo darmowe bilety otrzymały dzieci. Uważam, że to popchnie gospodarzy do dobrej gry i tak jak pokazały ostatnie ich mecze stać ich na ofensywną grę. Liczę mocno na dwa gole Admirała.

Admirał Władywostok powyżej 1.5 goli

hokej

Nieftiechimik Niżniekamsk – Traktor Czelabińsk: typy i kursy bukmacherskie (12.01.2022)

Przenosimy się do Niżniekamska, gdzie pod wieczór odbędzie się rywalizacja miejscowych Wilków z Traktorem. Gospodarze są na dobrej drodze, aby zapewnić sobie fazę play-off. Na ten moment siódma pozycja daje im możliwość przedłużenia sezonu, ale do końca sezonu zasadniczego jeszcze pozostało kilka pojedynków i trzeba mieć się na baczności. Sukces w Moskwie był bardzo ważny, ponieważ pokazuje graczom Nieftiechemika, że są w stanie walczyć jak równy z równym z najlepszymi w KHL. Dzisiaj poprzeczka ustawiona równie wysoko, ponieważ na ich taflę przyjeżdża lider całej ligi, a więc Traktor. Przyjezdni trochę zlekceważyli Kunlun Red Star w drugim pojedynku, ponieważ ich zwycięstwo ważyło się do ostatnich minut. Wygrało jednak doświadczenie i kolejne dwa oczka powędrowały do Czelabińska. Tym razem zadanie będzie trudniejsze, co pokazało ich ostatnie bezpośrednie starcie. Utrzymanie pozycji lidera KHL to priorytet Traktoru, który pozwoli im w play-off mieć atut własnej tafli do samego końca rozgrywek. Czy stać na to przyjezdnych?

Статистика (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Nieftiechemika Niżniekamsk zakończyło się zwycięstwem 4:3 z Dynamo Moskwa
 • Nieftiechimik Niżniekamsk znajduje się na 7. miejscu w konferencji wschodniej z dorobkiem 50 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 11 zwycięstw i 11 porażek
 • Ostatnie spotkanie Traktora Czelabińsk zakończyło się zwycięstwem 4:2 z Kunlun Red Star
 • Traktor Czelabińsk znajduje się na 1. miejscu w konferencji wschodniej z dorobkiem 73 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 17 zwycięstw i 8 porażek
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi ekipami zakończyło się zwycięstwem Nieftiechemika Nizniekamsk 1:0
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi klubami na tafli Nieftiechemika Niżniekamsk, zakończyły się 2 wygranymi gospodarzy i 3 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Tutaj również skuszę się na dwa gole gospodarzy. Przede wszystkim Traktor może być zbyt pewny siebie po wygranych z marnym Kunlun Red Star. Nieftiechimik pokazał w Moskwie, że jest w stanie rywalizować z najlepszymi i mocno liczę na ich skuteczność. Wilki muszą uzbierać jeszcze kilka punktów, aby zapewnić sobie udział w play-off. Przyjezdni także mają swoje cele, ale stawiam na wyrównany pojedynek w Niżniekamsku.

Nieftiechimik Niżniekamsk powyżej 1.5 goli

12.01. Superbet KHL

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze