Wczoraj 5/6 trafionych typów z KHL! Lehtonen naszym bohaterem? Single 4.00 i 5.60!

SKA bramkarz KHL

Do poniedziałkowego kompletu w KHL zabrakło nam tylko jednego gola Dinama Ryga. Szkoda, ale skuteczność z wczoraj jest zadowalająca i mam nadzieje, że dzisiaj także uda nam się zdobyć profit w hokeju na lodzie. We wtorek włodarze oferują nam spotkanie pod Moskwą pomiędzy Kunlun Red Star a SKA St. Petersburg. Faworyt jest tutaj jednoznaczny, dlatego szukam singli z wysokimi wartościami. Ja liczę na pewnego Fina, który może sprawić nam trochę radości. Ciekawi? To zapraszam do lektury!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Kunlun Red Star – SKA St. Petersburg: typy i kursy bukmacherskie (04.01.2022)

Zanim o samym meczu to zachęcam Cię do sprawdzenia kodu promocyjnego w Fortunie! Kunlun to drużyna, która ma w tym sezonie jeden cel: przygotowanie się do zbliżających się igrzysk olimpijskich w Pekinie. Przed świętami skład został już ustalony i wszyscy zawodnicy, którzy nie mają większych szans na szybkie otrzymanie paszportu chińskiego, zostali pożegnani ze Smokami. Gospodarze mają w swoim składzie kilku chińskich graczy, którzy niestety odstają nieco poziomem od rywali w KHL. Widoczne to jest szczególnie przy bandach, gdzie potrzeba fizyczności, ale też sprytu, aby być górą nad przeciwnikiem w danej akcji i zbudować swoją przewagę. Nie mniej jednak się starają i należy to docenić. Kunlun Red Star jest po dramatycznej porażce z Jokerit Helsinki. Czy uda im się powstrzymać SKA St. Petersburg?

hokej

Wojskowi z pewnością są zadowoleni z faktu, że ich wojaże po wschodzie się właśnie zakończyły. Jest to rudny okres w sezonie szczególnie dla zachodnich klubów, które muszą przemieścić się wiele kilometrów, aby zmierzyć się z Amurem i z Admirałem. Teraz mogą w spokoju przygotowywać się do play-off, które już za niespełna dwa miesiące i szczególnie u siebie czeka ich jeszcze wiele pojedynków. Maszyna o nazwie SKA wygląda coraz lepiej i zawodnicy, którzy przybyli w trakcie kampanii czują się coraz lepiej. Widać to m.in. po Nikicie Gusiewie. Ponownie stał się liderem ekipy z Petersburga i regularnie punktuje. Potrzebuje jeszcze kolegów, którzy wraz z nim będą w stanie mierzyć się z najlepszymi ekipami w KHL. Czy była nadzieja rosyjskiego hokeja popisze się kolejnym dobrym występem?

Статистика (statystyki):

  • Ostatnie spotkanie Kunlun Red Star zakończyło się porażką 1:7 z Jokerit Helsinki
  • Kunlun Red Star znajduje się na 12. miejscu w konferencji wschodniej z dorobkiem 25 punktów
  • Ich bilans meczów domowych to 5 zwycięstw i 16 porażek
  • Ostatnie spotkanie SKA St. Petersburg zakończyło się zwycięstwem 3:1 z Admirałem Władywostok
  • SKA St. Petersburg znajduje się na 2. miejscu w konferencji zachodniej z dorobkiem 62 punktów
  • Ich bilans meczów wyjazdowych to 16 zwycięstw i 7 porażek
  • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi ekipami zakończyło się zwycięstwem SKA St. Petersburg 7:0
  • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi klubami na tafli Kunlun Red Star, zakończyły się 5 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Muszę przyznać, że od dłuższego czasu celuje w Mikko Lehtonena. Jest to bardzo ofensywny obrońca, który lubi grać do przodu i szczególnie w sytuacjach PP jest groźny. Został sprowadzony do Petersburga, aby element gry z przewagą jednego zawodnika był po prostu skuteczniejszy. Gdy tylko pojawia się taka okazja, jako pierwszy wyjeżdża na lód i stara się dobrze podać lub pokonać bramkarza przeciwników. Jego współpraca z Nikitą Gusiewem wygląda coraz lepiej i wierzę, że dzisiaj da po prostu show. Tak jak pisałem wyżej, Chińczycy w Kunlun Red Star często nie nadążają za atakami rywali i uciekają się do fauli. To będzie szansa dla Fina i liczę, że ją wykorzysta. Ostatnie spotkanie na wschodzie były dla niego udane, oby ten dzisiejszy pojedynek również taki był.

Mikko Lehtonen powyżej 1.5 punktu w punktacji kanadyjskiej
Mikko Lehtonen strzeli gola

Kanadyjka KHL 04.01. Fortuna

04.01. Fortuna KHL kanadyjka

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze